Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Şımar tabiki canım biz en iyilerine layığız kendimizi şımartalım :)) bu arada masaj tavsiyelerimiz uzmanımız no_name_ no_name_ ndan :KK66:
Kızlar öğle yemeğinde izledim pinti insanlar bölüm 1 kadından nefret ettim ya bi insan böyle kötülüğü kendine neden yapar :/ evlenilmez bile böyle biriyle :kusmuk:
hahahha, hadi gelin masaja gidelim kızlar, azıcık şımartalım kendimizi :KK66:

no_name_ no_name_ buralardayım Canım,
Çalışıyorum fırsat buldukça okuyorum sizi bu haftaki mesai 8 4...
Çok keyiflisiniz kızlar Allah ağzınızın tadını bozmasın..
Benim tatile de tam 30 gün kaldı bugün itibariyle...
Bende masaj istiyorum yaa....
tatil için en güzel mevsim, en güzel ay, eylül, ya sabır,az kalmış tatlım :KK66:

kızlar bugün kendi ekmeğimi kendim yapacam. tam buğday unu aldım bide pakmaya'nın ekmek harcı. hem daha ucuza mal edecem, hem daha sağlıklı.

Çok iyi canım ben dün yaptüm tam buğday ekmeği birazda kepek kattim içine daha liflu olsun diyete uysun diye :KK48: 2. Denememdiilkinde fırını unutmuşum yanlıslükla üst açık şekilde pişirmeye çalısmısım sonradan farkettim bu kezde altını açip üstünü kapattım güc bela pişirdim ama yendı kötu olmadıda çok katı oldu :oops: ama dün 2. Kez yaptım ve firina dikkat ettim şahane oldu artıj hep bu tarifle evde yapicam ekmeğimi :halay: daha ekonomik mi bilmiyorum ama kesinlikle daha sağlıklı :KK52:

Çok iyi canım ben dün yaptüm tam buğday ekmeği birazda kepek kattim içine daha liflu olsun diyete uysun diye :KK48: 2. Denememdiilkinde fırını unutmuşum yanlıslükla üst açık şekilde pişirmeye çalısmısım sonradan farkettim bu kezde altını açip üstünü kapattım güc bela pişirdim ama yendı kötu olmadıda çok katı oldu :oops: ama dün 2. Kez yaptım ve firina dikkat ettim şahane oldu artıj hep bu tarifle evde yapicam ekmeğimi :halay: daha ekonomik mi bilmiyorum ama kesinlikle daha sağlıklı :KK52:
kesinlikle daha ekonomik. uno'nun tam buğday ekmeği 450 gr 7 lira...:)
ellerine sağlık canım afiyetle yiyin:)
aslında tamamına tam buğday unu koyunca çok katı oluyormuş. biraz beyaz un karıştırın diyorlar.

dunu degerlendırdım bırde yarını degerlendırym dıyorum
mantıklı olur canım her gün önerilmiyor. 2 gün arayla öneriliyor. ben hamile kaldığım ay eşime bugün değerlendirme günü diye söylüyordum 2 günde 1 :KK45:
ben duş almadan sabaha kadar yatıyordum öyle canım geri çıkmasınlar diye :KK70: ay böyle diyince sabaha kadar uyuyabildiğim günler geldi aklıma :KK51:

vayy süper bilgi :) birde geri çıkmasının bir yolu olsa :KK70:

mantıklı olur canım her gün önerilmiyor. 2 gün arayla öneriliyor. ben hamile kaldığım ay eşime bugün değerlendirme günü diye söylüyordum 2 günde 1 :KK45:
ben duş almadan sabaha kadar yatıyordum öyle canım geri çıkmasınlar diye :KK70: ay böyle diyince sabaha kadar uyuyabildiğim günler geldi aklıma :KK51:

Bel altına yastık, ilk 5-10 dk kadar ayaklar havaya Dikili durmak, sonra kalkmadan uyumak :KK66: ayyy kusura bakmayın ne olur , ayıp oldu azıcık ama o kadar araştırdım ki, doğru yöntemler bunlar :KK66:

Merhabaa..
Bugün bi hesap yaptım, şu anda ev alabilmem imkansız. Hafiften moralim bozuldu, acaba fiyat düşürüp 2+1 alıp kiraya mı versem. Şu an 100 bn peşinatım var, ama aylık gelirim kredi ödemeye müsade etmiyor, istediğim evler 240 270 bin arası.
Eşim keşke tazminatını alabilse yanıma gelse, elimizdeki peşinat artsa.
Krediye bulaşmanın zararlarını hiç düşünemiyorum. 170 bine 170 bin faiz ödetiyor, yinede elimde geçinebileceğim para kalmıyor.

X