Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bel altına yastık, ilk 5-10 dk kadar ayaklar havaya Dikili durmak, sonra kalkmadan uyumak :KK66: ayyy kusura bakmayın ne olur , ayıp oldu azıcık ama o kadar araştırdım ki, doğru yöntemler bunlar :KK66:
yazarken bana da ayıp geliyor canım ama ben de çok araştırdım evet en güzel yöntemler bunlar :KK70:

Bu arada şu pintileri izliyorum, ilk bölümdeki japon kadın favorimmm :p idolum olacak gibi :p
ya öğle yemeğinde izledim soğuttu beni hayattan o japon :KK70: çöp yemeklerini gelenlere ikram etmek nedir 17 dolar için ocağı kullanmamak nedir arkadaş hele o şortu bi dikişle bari düzelt dosya kıskacıyla tutturarak giymek nedir :KK57::KK53::KK70::KK31: sinirlerim bozuldu :KK47:

yazarken bana da ayıp geliyor canım ama ben de çok araştırdım evet en güzel yöntemler bunlar :KK70:

ya öğle yemeğinde izledim soğuttu beni hayattan o japon :KK70: çöp yemeklerini gelenlere ikram etmek nedir 17 dolar için ocağı kullanmamak nedir arkadaş hele o şortu bi dikişle bari düzelt dosya kıskacıyla tutturarak giymek nedir :KK57::KK53::KK70::KK31: sinirlerim bozuldu :KK47:
Hahahaaaa aynen, kafayı yemiş, finansciymis ama vardır bi bildiği..hele kullandığı kağıtları saklaması...iyykkk..barı temiz olanlardan al sakla her WC ye gidişinde.

:oha:

su var da banyo çok karanlık bide soğuk suyla temiz olduğumu hissetmiyorum ben illa sıcak olacak:)
japona göre temiz olmaya da gerek yok en son 3 yıl önce çamaşırhanede yıkamış çamaşırları şimdi duşta yıkanırken altına koyuyor kıyafetleri tek suyla hem kendini hem de kıyafetleri yıkıyor :KK70:
no_name_ no_name_ ben de finansçı sayılırm sen beni dinle onu dinleme :KK70:

japona göre temiz olmaya da gerek yok en son 3 yıl önce çamaşırhanede yıkamış çamaşırları şimdi duşta yıkanırken altına koyuyor kıyafetleri tek suyla hem kendini hem de kıyafetleri yıkıyor :KK70:
Görmem mi, berbatti..var ama böyle insanlar :KK66: tamam canım seni takipteyim ben :KK66:

oh may gad:)) TLC kanalında izliyordum ben bunları. bir çift de aynı tıraş bıçağını kullanıyordu. sonra bir aile küvete su doldurup aynı suya sırayla girip "yıkanıyorlardı". ben de mi öyle yapsam ya dur bakayım yarım kalan makinamı boşaltayım da elimde bir çiteleyim, aynı suyla suyla da çimeyim:))

oh may gad:)) TLC kanalında izliyordum ben bunları. bir çift de aynı tıraş bıçağını kullanıyordu. sonra bir aile küvete su doldurup aynı suya sırayla girip "yıkanıyorlardı". ben de mi öyle yapsam ya dur bakayım yarım kalan makinamı boşaltayım da elimde bir çiteleyim, aynı suyla suyla da çimeyim:))
Sonra suyu bırak eşin de gelince yıkanır oh mis :KK70: ben kızımın küvetinde kalan suyu balkona döküyorum da eşim gülüyor bana 100 tl de su faturası gelmiş zaten bence biz de uygulamalıyız bunları :KK70:

mantıklı olur canım her gün önerilmiyor. 2 gün arayla öneriliyor. ben hamile kaldığım ay eşime bugün değerlendirme günü diye söylüyordum 2 günde 1 :KK45:
ben duş almadan sabaha kadar yatıyordum öyle canım geri çıkmasınlar diye :KK70: ay böyle diyince sabaha kadar uyuyabildiğim günler geldi aklıma :KK51:

gerı cıkıyo yınede benm ya :KK70:

Sonra suyu bırak eşin de gelince yıkanır oh mis :KK70: ben kızımın küvetinde kalan suyu balkona döküyorum da eşim gülüyor bana 100 tl de su faturası gelmiş zaten bence biz de uygulamalıyız bunları :KK70:
Kesin uygulamalıyiz..balkona dökmeden önce sen de yıkanmalısin o su ile ama , çok musrifsin..olmas ki böyle :p

Bu kadın takas pazarına gidiyor, Türkiye'de yok sanırım takas pazarları değil mi,?

X