Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Birde benim aylık 75 lira ödediğim bir kredim var. Sizce ben önce onumu kapatmalıyım(1.600 kaldı) yoksa o böyle yormadan yavaş yavsş ödensin,ben paramı biriktireyim. Siz olsanız ne yapardınız.
karamelli_turta karamelli_turta bende girmek istiyorum listeye bu arada. Benide ekleyebilirmisin. Yoksa ben daha çoook 100 ler kaybedicem. Lütfeenn:))

Bırak ödensin 75 75. Sen buna ek olarak para biriktirmeye de çalış. Şimdi bir anda 1600 verme boşver.

selam kızlar.. ben de iş yerinden yazıyorum size.. bu yıl eşimin başına gelen elektik kazası sebebiyle (kolu hala kötü ) tatil planları yapamadık.. iki yıllık evliyiz ilk defa gidecektik ama kısmet değilmiş. eşim hala gideriz diyor ama ben bu yıl artık heves etmiyorum.. hayırlısı olsun.. eşim iyi olsunda varsın bu yıl tatil olmasın:) ben de yavaştan kışın dondurucuya ne atılır diye araştırıyorum.. vişne ve siyah erik bulsam atacam da önce piyasa araştırmasına girmeliyim..

selam kızlar.. ben de iş yerinden yazıyorum size.. bu yıl eşimin başına gelen elektik kazası sebebiyle (kolu hala kötü ) tatil planları yapamadık.. iki yıllık evliyiz ilk defa gidecektik ama kısmet değilmiş. eşim hala gideriz diyor ama ben bu yıl artık heves etmiyorum.. hayırlısı olsun.. eşim iyi olsunda varsın bu yıl tatil olmasın:) ben de yavaştan kışın dondurucuya ne atılır diye araştırıyorum.. vişne ve siyah erik bulsam atacam da önce piyasa araştırmasına girmeliyim..
canım geçmiş olsun allah beterinden korusun. inşallah seneye gidersiniz.
ben de sebze atacam, domates konservesi ve reçel yapacam. bide turşu hazırlayacam.

Canimmm  şımartıyorsun beni teşekkür ederim :KK28:
Sen hangisini önrrirsen o olsun tatlımm
Şımar tabiki canım biz en iyilerine layığız kendimizi şımartalım :)) bu arada masaj tavsiyelerimiz uzmanımız no_name_ no_name_ ndan :KK66:
Kızlar öğle yemeğinde izledim pinti insanlar bölüm 1 kadından nefret ettim ya bi insan böyle kötülüğü kendine neden yapar :/ evlenilmez bile böyle biriyle :kusmuk:

elecda elecda eminim çok güleryüzlüsündür şuan :)) o zaman sana bir kahve ısmarlayayım :eğlence:
karamelli_turta karamelli_turta grubumuzun kaptanı hangi masaj türünden ister acaba ısmarlayayım sana da kaptanım :KK5:
Nur akıyor yüzümden. Sade kahve süper olur. Hatta çok şahane filtre kahve yapan bi yer var. Orada da ben sana ısmarlayayım bir gün iki Ankaralı olarak buluşup içelim kahvemizi:KK50:

Kızlar youtube de tesadüf eseri aşırı pintiler diye bi video izledim ben şok :eek:
Bende 2 gün önce denk geldim. Sadece 1. Bölümü izledim. Yok artik yani dedim:KK57:

Birde benim aylık 75 lira ödediğim bir kredim var. Sizce ben önce onumu kapatmalıyım(1.600 kaldı) yoksa o böyle yormadan yavaş yavsş ödensin,ben paramı biriktireyim. Siz olsanız ne yapardınız.
karamelli_turta karamelli_turta bende girmek istiyorum listeye bu arada. Benide ekleyebilirmisin. Yoksa ben daha çoook 100 ler kaybedicem. Lütfeenn:))
Bende sizinle aynı durumdaydım. 1200 TL borcum vardi. Ama benimki kredi kartı borcuydu.
Elimdeki parayı borca yatirmak istemiyordum. Cunku bu sefer birikim icin bir sey kalmiyordu ve hevesim kırıliyordu

Ama borç varken birikim yapmak da bana çok mantıklı gelmedi. Cünkü her ay 3-5 TL bile olsa faiz ödüyordum ve bu faizinde paramin bereketini kacirdıgına inaniyorum.
Gidip borcu kapattım

Bu sefer hic beklemedigim yerlerden hediye hediye olarak para yada altin geldi:confused:

Neyse yine çenem düştü. Uzun lafın kısası ben olsam borcumu kapatırdımHoppa

Nur akıyor yüzümden. Sade kahve süper olur. Hatta çok şahane filtre kahve yapan bi yer var. Orada da ben sana ısmarlayayım bir gün iki Ankaralı olarak buluşup içelim kahvemizi:KK50:
Ay canımsın anlaştık :)
Kostebekpasta Kostebekpasta en zor günün bitmesine yarım saat kalmış canım sabret :) aklıma geldi de çok ağlamıştım ben ilk işe başlayacağımda şimdi gülüyorum o hallerime de o zaman çok zor gelmişti :))

kızlar ovulasyon testını okuyabılen varmı

suan ne durumda
WhatsApp Image 2017-07-31 at 11.19.41.jpeg

X