Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar hepinize mutlu pazarlar çalışan dostlara da kolay gelsin allah yardımcılari olsun

Amin canım aminnnnnn ne güzel şeyler yazmışssın sabah okuyunca güne gülümseyerek mutlu başladım sayende senin gönlün çok güzel tatlım senin yaydıgın elektirikle hepimiz bir araya toplanmışız

Günaydın Canım
Bende sizin mesajlarınızı okuyunca çok ama çok pozitif enerji alıyorum, bana iyi geliyorsunuz

Bu sabah geç kalktım pazar diye biraz tembellik yaptım birazdan kahvaltı de edip, annem ve babama gitmeyi düşünüyorum hem yalnızım da bu hafta evde...
Dün akşam konuşulmuş yalnız evde olmak, yemekte ya da kahvaltıda....
Ben bazen yalnız kendi başıma kafa dinlemeyi de seviyorum bende mi gariplik var acaba
Şimdi bir güzellik yapıp kendime güzel bir kahvaltı hazırlamayı düşünüyorum

Günaydın kizlar. Eşimin alyansini kaybetmistik dün bulduk evde. 14 ayar biraz genisce. Esim gümüş alacak bunu takmiyordu zaten. E bende bunu satayim diyorum.. Sizce para eder mi..
Günaydın zelalke ...
Kayıptı değil mi bulmanıza sevindim
Geçenlerde eşimin alyansini bozdurduk ama yamulmuş kullanamazdı asla, bende altın kolye istiyordum zaten gittik aldık sen bilirsin cnm...
350 tl etti eşiminki üzerine 50 tl ekledim

Afiyet bal olsun canım bende evde yalnızım kahvaltımı yaptım üstünede çay keyfi yapiim dedim malum bende çocuk yok eşimde görevde yalnızlığı bende severim ama uzun sürünce sıkılıyorum kalabalıktanda sıkılıyorum öylw zamanlarda yalnız kalmayı özlüyorum senin gibi kafamı dinlemeyi kendimi şarj etmeyi yenilemeyi seviyorum
zelalke çok sevindim canım yüzügü bulmanıza eşine gümüs alyans fikride güzel bi fiyat al istersen altın olana ne kadar verirlermiş ona göre gerekirse tekrar düşünürsün oyle değwrlendirirsin

Afiyet olsun canım.. evet sorarım bi kaç yere ona göre veririm. Yerins çeyrek veya yarım artık ne ederse alır koyarım kenara..

Canımmm tam benim kafadasın ben yüksek lisansı bitirdim
O bitince de aöfe yazıldım ama bebiş gelecek o da yarım kalmış oldu yani
ama olsun devam ederim sonra

Iyi denk gelmişiz canım burdaki arkadaşlarla cok fazla ortak düsüncede buluşuyoruz benimde yüksek lisansım yarım kaldı canım ilk senede memur olarak atandım başka şehre gittim zaten tezli yapıyodum yüksek lisansı okula devam etmem mümkün olmadı o yüzden icimde kaldı yüksek yapmam istiyorum ama okula gidebilmem mümkün değil uzaktan eğitim şeklinde tezsiz yüksek lisans düsünüyorum ya da sakarya üniversitesinin hafta sonları gidilen tezsiz programları var bu da bi seçenek ancak şehir dışı benim için çok yorulucam bebek düsünüyoruz nasip olursa hamile hamile zor olucak yani anlıycan kafamda deli sorular

Sende bizim gibi altıncısın Canım
Yanlış hatırlamıyorsam kardeşine altın borçlarını da ödüyorsun
Şu an ne durumda borçların ve kendi birikimin
Evet canim doğru. Kızkardeşime 3 tam altin borcumuz var aldik aslında ama eşimin abisi araba değiştirilecekti borc istedi ( onun arabasi ciddi sorun cikarmaya baslamisti, ve 4 tane.cocuguBen var kiyamadim ) verdim. Hatta 3 tam bir yarimim vardi kardesim beklesin dedim ona verdim. O da en geç 5 aya veririm dedi. Orayı unuttum diyelim. Allahine izniyle bu ay 15 ağustosta 1250 tl gün parasi ve maaşları da eklesek 2 tam rahat alırız. Biz kardesime öderiz dedik. Ayrica babama borcumuzu biriktirmeye başlamalıyız 5 bin dolar +2 bin euro.. Bunlar ev için aldigimiz borclar canm. Yani borclar oldukça da kendi adima birikimden vazgectim. Esimle zaten uyumluyuz bu konuda.. ortaya koyuyoruz maaşlarımızı ve odemeleri borçları halletmeye calisiyoruz.

Bende baby & me kullanıyorum . Yenidoğan için 24 lü koli 62 tl ye almışım . Geçen kolinin içinden çıktı fatura . Dibi gördük anlıycan :))
Güzel gerçekten memnun kaldım bende
Elimde dalin sleepy var bittikten sonra onlara başlarım
Bide çok konuşuldu unibaby denemek istiyorum
İndirim olunca haberdar edelim birbirimizi canım

Günaydın hanımlar mutlu haftasınları 8 ayın ardından yarın ilk iş günüm olacak alışmıştım evde olmaya hem gidesim va hem gidesim yok
Canım benim allah kolaylık versin seninde bebisinde yardımcısı olsun ben kısa tatil dönüsü bile adapte olmakta zorlanıyorum kaldıki sen 8 ayın sonunda ve bi bebiş sahibi olarak dönüceksin saatlik izinlerin bardır canım ilk zamanlar düzenini oturttun mu biraz rahatlarşın inşallah en kısa zamanda kurarsın düzenini

Harikasın sen bu işi biliyorsun Eşinin abisine de büyük iyilik etmişsiniz....
Sende o azim var ışığını gördüm hayırlısı ile tüm borçlarını ödersin

Günaydın hanımlar mutlu haftasınları 8 ayın ardından yarın ilk iş günüm olacak alışmıştım evde olmaya hem gidesim va hem gidesim yok
Benimde doğum iznim 28 ağustosta bitiyor
Rapor filan alabilsem
Mümkün olduğu kadar geç başlamak iyi olucak
En azından ek gıdaya kadar
Sadece anne sütü alıyoruz
Bide ben hiç süt filan stoklamadım

Benimde doğum iznim 28 ağustosta bitiyor
Rapor filan alabilsem
Mümkün olduğu kadar geç başlamak iyi olucak
En azından ek gıdaya kadar
Sadece anne sütü alıyoruz
Bide ben hiç süt filan stoklamadım
Bizde sadece anne sütü içtik cnm 6.5 aylık olduk .. yavaş yavaş geçtık ek gıdaya .. bence sütünü sağmaya başla eczanede süt saklama poşetleri var onlardan al .. benimde 23 Nisa'nda bitti Doğum iznim 55 gün kadar rapor aldım 40 gün yıllık izin kullandım tüm haklarım bitti mecbur baslıcam ücretsiz izin alamam kredim var bide ogluşu özel okula göndermeyi düşünüyoz para lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…