Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Afiyet olsun canım.. evet sorarım bi kaç yere ona göre veririm. Yerins çeyrek veya yarım artık ne ederse alır koyarım kenara..

Aynen canım iyi fikir bende artık herşeyi hesaplar oldum onu alcama şunu alırım aradaki farkı yok yarım yaparım olmadı çeyrek yaparım o da olmazsa gram alirım diye dolanıyorum hayrolsun inşallah

Kızlar kızlar hepınızı seviyorum iyiki varsınız ne zaman bunalsam kendimi burda buluyorum

Bizde seni seviyoruz köstebekpasta burda arkadaş gibi olduk yeri geliyor en yakın dostuna anlatmadığını rahatça dökülebiliyorsun bir dert anlatıyorsun bin deva buluyorsun hepinizden Allah razı olsun

Hayırdır tatlım sen niye bunaldın yoksa lafın gelişimi inş lafın gelişidir birşeyin yoktur

Aynen canım iyi fikir bende artık herşeyi hesaplar oldum onu alcama şunu alırım aradaki farkı yok yarım yaparım olmadı çeyrek yaparım o da olmazsa gram alirım diye dolanıyorum hayrolsun inşallah
Aynen ben de o şekil yapıyorum. Yüzük yarim etse süper olur eksik olsa da ekler yarım alırım. Aslında benim altin bilezik hedefim vardı ama borclara öncelik verdim artık. Artık tam altin yapma işine girdim :)

Sudocrem kullanan arkadaşlar nerden alıyorsunuz
Eczaneden almıştım ilk. Bayağı bi fiyat farkı var. 60 ı 125 lik fiyatına aldık o derece yani
Memnun kaldım tekrar alıcam

Lafın gelişi kuzum

canım Bnde evlenmeden başlamıştım yüksek lisansa atandığım yerdeydi tez kısmında evlendim ayda 1 hocayla görüşmeye gittim geldim yorucu oldu valla o süreç sonra doktora gözümde büyüdü o yüzden aöfe yazıldım bu kez de bebiş olacağı için o yarım kalacak
Sende sehir dışı zor olur bnce cnm yorucu oluyo Bi de Bebek dıyorsun en iyisi uzaktan yap sen bnce cnm

Cnm rapor heyet mi tek doktor mu
Benim de izin bitince 2 aya yakın Bi rapor almam gerekecek sanırım da ondan sordum cnm

Selâm kızlar nasılsınız
Ben akşam işlerimi yapıp balkon da kahve eşliğinde kitabımı okurken arkadaşım aradı binadan gece 2.30 akadar oturduk,lafladık Kocalar işteydi.
Eşim sabah geldi
Kalkıp güzel bir kahvaltı hazırladım
Topladım geri yattım uykum vardı diye.
Biraz önce uyandım.
Akşam 9 da işe gidecek
Kalkınca nasıl bir plan yapsak ki zaman çok kısıtlı da.
Arabamız olsa hereke sahile giderdik bi gün olur inşallah

Eklentiler

• FB_IMG_1501412255332.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 79
Heyet cnm tek doktor 10 günden fazla veremıyo

Kızlar napıosunuz .. dolapta 2 kilo taze fasulyem vardı yarım kilosunu kavurdum gerisini az pişirip buzluga attım 2 yemek daha çıkar ondan .. 2 tane yufkam vardı zıyan olmasın dıye onları da üçgen börek yapıverdim onu da attım buzluga işe götürürüm sonra orda kahvaltı yapıyoruz

Eşim kalktı gezmeye gidelim dedim yorgunum evdede işlerim var dedi.
Sıkışık zamanda gezmeyi sevmiyor muş.
Çarşıya gidelim taksiti ödetelim sonra çay bahçesi ne götür beni dedim
Duymadı galiba.
Bende Giyindim
Ben Hereke sahile gidiyor um dedim.
Sırt çantama kitabımı çerez karpuz su Vs koydum
Eşim çarşıya gidelim istersen dedi,bende ben plan yaptım oraya gidiyorum, daha önce duymazdan geldin dedim ve evden çıktım.
Aklıma koyduğumu yaparım çok iyi biliyor. Hiç pişman değilim.
10 gibi eve dönerim, o zaten işe gitmiş olur.

Şimdi internetten baktım Hereke sahile .. çok güzelmiş b n sana eşlik edebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…