Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Yüksek lisans da çok meşakkatli be tatlım..

Eylül'de sanırım kayıtlar, ağustos ayında ben de bi gündeme getireyim bakalım.gerci zor da geliyor bu saatten sonra..

Yüksek lisans da çok meşakkatli be tatlım..

Kesinlikle çok haklısın canım nasipse bebişte düsünüyoruz nasip kısmet olursa inşallah onunla da çok zor olur tabi bu da beni düsündüruyo hem iş hem bebek hem de üniv cok zorlar gönlümden geçiyo tabi ama birde gerçekler var

Belki bebiş biraz büyüyünce olabilir, birlikte gezersiniz hem tarihi yerleri

Belki bebiş biraz büyüyünce olabilir, birlikte gezersiniz hem tarihi yerleri

Iyi fikir canim benimde biraz yeniden okula başlamayı istememin nedeni o daha bilgili daha donanımlı kültürlü bi anne olmak ingilizcemi geliştirmek istiyorum mesela onunda derslerinde yardımcı olabilirim beraber pratik yaparız diye hayallerim var

Tercih yaparken en yakın kampüsteki bölümleri yazdım uyanıklık yaptım biraz Bilişim Teknolojileri okuyorum cnm

hellim peyniri tebrik ederim canım 2.üniversiten için ayrıca şanslıymışsın ne güzel üniv evine yakınmıs hangi bölümde okuyosun şuan peki

Tercih yaparken en yakın kampüsteki bölümleri yazdım uyanıklık yaptım biraz Bilişim Teknolojileri okuyorum cnm [/QUOTE]

Iyi düşünmüssün canım çok da gözde bi bölüm son yıllarda inşallah kariyerinde de faydası olur

Haklısın canım, benim de en büyük korkum çocuğuma ( henüz olmayan çocuğuma)yetememek..gerçi ne kadar bilirsek bilelim o kendi bildiğini okuyacak ama temeli sağlam atmak gerek..

Haklısın canım, benim de en büyük korkum çocuğuma ( henüz olmayan çocuğuma)yetememek..gerçi ne kadar bilirsek bilelim o kendi bildiğini okuyacak ama temeli sağlam atmak gerek..
Kesinlikle doğru dedin tatlım henüz bende de yok ama nasıl bir anaçlık varsa ruhumda yıllardır onu hayal ederek yapıyorum hayatımdaki pek çok seyi o kadar çok hayalini kurdum ki anneliği rabbim nasip eder inşallah tüm isteyen dileyenlerle birlikte kaç yıllık evliydin kuzu sen

Tercih yaparken en yakın kampüsteki bölümleri yazdım uyanıklık yaptım biraz Bilişim Teknolojileri okuyorum cnm

Iyi düşünmüssün canım çok da gözde bi bölüm son yıllarda inşallah kariyerinde de faydası olur [/QUOTE]

İnş cnm benim bölüm farklıydı işe giremedim zaten bölümüm sadece devlette olan birşeydi eşimde bilişimci aslında polislik için sınava girmiştim olmadı bende eşimle aynı işi yapayım dedim dediğin gibi kendini geliştirirsen önü açık bir meslek

İnşallah istediğin vakitte sağlıkla alırsın kucağına tatlım..ben hiç anaç değilim, hiç bir zaman da annelige heveslenmedim...12 yıl olacak evleneli.hep korunduk.son 2 yıldır uğraşıyoruz

İnşallah istediğin vakitte sağlıkla alırsın kucağına tatlım..ben hiç anaç değilim, hiç bir zaman da annelige heveslenmedim...12 yıl olacak evleneli.hep korunduk.son 2 yıldır uğraşıyoruz
Amin canım çok sağol güzel gönlüne sağlık senin uğraştıgını denediğini biliyorum canım rabbim hepimize dileyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin hayırlısıyla kucağımıza aldıgımızın haberlerini de burdan birbirimizle paylaşırız inşallah

Amin tatlim inşallah, Rabbim isteyen herkese, sağlıklı , hayırlı evlat versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…