Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Tutuy Tutuy pişik kremi için, sebamed healing cream kullanabilirsin. Veya Desitin, sudocream, mustela 3-2-1, bepanthol zeytinyağlı. Bunların hepsi çok güzel.

Fakat hepsi oğlumda alerji yaptı belli süre sonra. Son 6-7 aydır sadece hametan kullanıyorum. Çok memnunum. Pomad olanı kullanıyorum.

Pişik olduğunda da, ki o da çok ishal olduğunda oluyor, normalde olmaz, dermo trosyd sürüyorum geçiyor.

Ama trosyd krem sürekli kullanılacak bir krem değil. Sadece pişik düzelene kadar.

Eğer çok ağır pişik varsa, o zaman da coreasatin. Fakat sadece 10 gün. Geçince bırakıyorsun.

Kesinlikle çok haklısın canım nasipse bebişte düsünüyoruz nasip kısmet olursa inşallah :KK68: onunla da çok zor olur tabi bu da beni düsündüruyo hem iş hem bebek hem de üniv cok zorlar :olamaz: gönlümden geçiyo tabi ama birde gerçekler var :KK48:
Canımmm tam benim kafadasın ben yüksek lisansı bitirdim
O bitince de aöfe yazıldım ama bebiş gelecek o da yarım kalmış oldu yani
ama olsun devam ederim sonra

Iyi aksamlar kızlar
Sehir dışından gelen kuzenimi agirladım. Evine dönmek üzere yola çıktı.

O kadar mutlu oldumki. Ben ondan kaç yaş küçük olmama ragmen esini ve cocugunu alip beni görmeye geldi. Gelirkende hediye olarak 1 gr altın getirmis. Cıkarken yakama taktı:KK48:

Yurt dışından dayım gelmişti. Onlarda bugün döndüler. O da giderken 1500 TL para verdi.

Benim derin dondurucu parası çıktı sayılır:confused:

İyi geceler kızlar .. vız bugün akşam yemegını dışarda yerdik 62 tl bayıldık :110:
Okuldan konuşulmuş rabbim eşinde işinde evladında hayırlısını versin herkese :nazar:
Bend AÖF den 2 yıllık bi bölüm okuyorum 2. Sınıfı bı sene bitirirsem hem emeklılıgıme hemde maaşıma fark yansıcak geçen sene sınav zamanı Doğuma denk gelmişti girmemıstım bu sene bıter ınsallah :dua:

İyi geceler kızlar....
Ne güzel kaynatmışsınız böyle gördükçe çok Mutlu oluyorum bende...
O kadar uyumlu insan nasıl toplandınız hepiniz....
Çok sevdim hepinizi....

Rabbim hepinizin istekleri versin inşallah çocuk isteyenlere çocuk versin, borcu olanları refaha ulaştırsın, hastalara şifa versin....
Anne olmadan önce insan gerçekten ben nasıl bir anne olurum acaba yetebilir miyim vs sorular var oluyor... Bebek geldikten sonra Allah öyle bir güç kuvvet veriyor ki....
Bu cuma gecesi isteyen tüm dostlarıma rabbimden evlat sahibi olmanızı diliyorum canlar.... Hayırlı zamanda hayırlı evlatlar inşallah....

Ben slerpy bez ve komili bez kullandım pişik degil bildigin yara yaptı cnm ya .. sevmedi ogluşum .. ıslak mendilini kullanmadım ama cesaret edemiyorum artık farklı markalara prima ve unı baby kullanıyoz
ben bim deki ıslak mendil ve bezini denedim gayet memnun kaldım sonrasında da sudokrem kremi sürüyorum çok şükür pisik sorununuz olmadi

İyi geceler kızlar....
Ne güzel kaynatmışsınız böyle gördükçe çok Mutlu oluyorum bende...
O kadar uyumlu insan nasıl toplandınız hepiniz....
Çok sevdim hepinizi....

Rabbim hepinizin istekleri versin inşallah çocuk isteyenlere çocuk versin, borcu olanları refaha ulaştırsın, hastalara şifa versin....
Anne olmadan önce insan gerçekten ben nasıl bir anne olurum acaba yetebilir miyim vs sorular var oluyor... Bebek geldikten sonra Allah öyle bir güç kuvvet veriyor ki....
Bu cuma gecesi isteyen tüm dostlarıma rabbimden evlat sahibi olmanızı diliyorum canlar.... Hayırlı zamanda hayırlı evlatlar inşallah....
kocaman aminnnn

E Eifnaz bende A101inkini denedim beğenmedim açıkcası, komili taşırdı ben yine prima aktif bebeğe döndüm. Çocukmarketen alıyorum kargo ücretsiz 174 adet 80 tlye. Bir de ben baby&etme ıslak mendil kullanıyorum çok memnunum. Şubat indiriminde 10lu kolisini 14 tlye aldım 7 kutu hala kullanıyorum:halay:

E Eifnaz bende A101inkini denedim beğenmedim açıkcası, komili taşırdı ben yine prima aktif bebeğe döndüm. Çocukmarketen alıyorum kargo ücretsiz 174 adet 80 tlye. Bir de ben baby&etme ıslak mendil kullanıyorum çok memnunum. Şubat indiriminde 10lu kolisini 14 tlye aldım 7 kutu hala kullanıyorum:halay:
merhaba
seninki çok iyiymiş yaa
ben bezi internet almamıştım hiç
bir bakayım bende

X