Altın biriktirmeye başlıyoruzz

ev sahibi olmak daha önemli bence arabadan. ne güzel borcunuz kalmamış. araba da olur inşallah
Teşekkür ederim Rabbim olmayanlar a da versin.
Kolay olmadı tabi 8.5 sene kirada oturduktan sonra oldu.
Kasımda 2 sene olacak evime taşınalı.
Artık sıraya koyduk öncelik leri MİZİ ;/

Bende önceden önce ev sonra araba diyordum kiracıyken aman benim evim değil sonuçta diyip bulduğun uygun yere idareden giriyorsun ev almak için ciddi adım atıncada bir kere olcak diye ya mahalleyi beğenmiyorsun ya evin içini işe uzak bura olmaz okula uzak ( bu arada evliyim ama hala öğrenciyim atanamayınca başka bölüm okumaya karar verdim zaten alttan derste vardı ) çarşıya uzak beğendiğin eve bütçen uymuyor bütçene göre ev bulamıyorsun burası küçük şehir ama sanki Boğaz'a Bakan ev satıyorlar fiyatlar almış başına gidiyor 120 binlik eve adam 200 bin istiyor ya manzara Yok sağın solun heryer bina birileri bunlara bit dur demeli

Hoşgeldin Canım iyiyiz sıcak havanın verdiği bir uyuşukluk oluyor insanda....
Sen nasılsın, öğleden sonra çıkarsın hem hava bu kadar sıcak olmaz

Sağol canım çok teşekkur ederim temozliģe daldım biraz şimdide koşu bandında koşup yürüycem biraz artık yarında gezmeye çıkarım bugün market alışverişine çiktım sadece
Bizde sizin gibi parayla dışarda n alıyor uz
A 101 mendiva yı da biz yapıyoruz
Birde migros mor paket mendil

Canım a101 den mendiva nasıldır kalite olarak alt kalite mi tavsiye eder misin hiç denememiştim madem siz üretiyosunuz bi ara denemek istiyorum evde bulunsun en azından sağı solu silerken filan kullanırım

elecda gözün aydın :)
karamelli_turta allah kavuştursun miniklerinle değişiklik iyidir
Kızlar faturalar geldi az önce elektrik 100 su 100
Canım bence elektrikte yüksek ama asıl su çok fena nora2010 nında dedigi gibi itiraz et istersen
ayiciklijelibom hoşgeldin birikimlerin büyüyüp katlansın hedeflerin en kısa sürede gerçek olsun

Evlatlarından ayrılan dostlar allah hayırlısıyla kavuştursun inşallah gittikleri yerde iyi vakit geçirirler onlar içinde guzel bi değisiklik olur

çok teşekkürler hepimizin inşallah :)

aynen ev fiyatları öyle bi hal aldı ki, artık 200 binlik eve ucuz der olduk.. ben de tekrar okumak istiyorum ya açıktan 2 yıllık bi bölüm

Canım a 101 mendiva yı 2 şirket üretiyor.
Biri biz.
Ama ben eve alıyorum memnunum gayet. Kaliteli yani

Niye tek başına keyfi çıkmasın ki? Önce güzel bir yürüyüş yap. Sonra otur biryere, ısmarlama kendine bir kahve. Aç kitabını oku.

aynen ev fiyatları öyle bi hal aldı ki, artık 200 binlik eve ucuz der olduk.. ben de tekrar okumak istiyorum ya açıktan 2 yıllık bi bölüm

Sınava girdin mi cnm bu sene benim son senem bitecek inş ben örgün okuyorum kampüste yakın zaten tercih yaparken onada dikkat ettim yürüyerek gidiyorum DOLMUŞ PARAM BANA KALIYOR Çarşı'nın içinde zaten okul diğer kampüsler uzak dolmuş şart oluyor üniversitelelrin çoğu bursta alsalar tüm para yola gidiyor ben o yüzden şanslıyım

hayır girmedim seneye girecem:) yalnız sınav sistemi çok değişti. herbişeyi de unuttum. umarım çalışabilirim fizik kimya mat. vs..
iyi bi tercih olmuş tabi ya yol parası sana kalmış ne güzel. İnşallah atanırsın hemen

neden yalnızsın?

Canım eşim işe gidecek birazdan
Ailem İstanbul da
Oğlum da orada.
Hali ile yalnızım
Ve yalnızlığı hiç sevmem bir hüzün kaplar içimi
anladım canım. günler uzun çık bence de dolaş mağaza gez sonra bi kafeye oturabilirsin. zaman geçer kendini iyi hissedersin.
2 yıllık okursun ya çalışırsan bence. puanları çok yüksek değil zaten. ben de unuttum herşeyi en baştan başlamam lazım. netten bölümlere bi bak ilgini çeken varsa bi dene istersen. kazanamazsan en olmadı kursa gidip sertifika alırsın.

kızlarrrr, ne çok yazışmışsınız maşallahhh, oku oku bitmedi
bugün evi temizledim toparladım, çamaşır ve ütülerle uğraştım
bi ara markete gittim şampuan ve diğer eksikleri aldım
eve geldim bir kaç çeşit yemek yaptım..yarın sabah kahvaltı için şehir dışına çıkalım dedik hem gezer tozarız, hava değişimi iyi gelir diye düşündük...bugünden yaptım tüm işlerimi ben de...

hayırlı olsun canım aldıkların bu arada yeni mesainde hayırlı olsun, en azından gece yatağında uyursun...

Sağol canım. Amipli dizanteriymiş kuzum çabucak geçer inşallah

Allahım acil şifalar versin kuzuna canım.

aynen canım hiç sorma erkekler hep aynı bi de kabul etmezler

Allah kolaylık versin canım, maşallah ne çok misafir ağırlıyorsun, bu sıcakta ben bize yemek yapmaya üşeniyorum..

canım aslına bakarsan ne kadar gelirse o kadar gidiyor...maşallah güzel bir geliriniz var, e bu gelirle insan çok da kasmak da istemez..kendimden biliyorum, hayatım boyunca hep üst düzey yönetici olarak çalıştım ve çok yüksek maaşlar aldım, fakat ona göre de harcamam vardı, dikkat de etmeyince , tasarruf birikim düşünmeyince para pul olup gidiyor zaten..hep derim çalışırken 500 tllik parfüm kullanırdım şimdi evdeyim 10 tllik deodorant yeterli oluyor...

ben pdr mezunuyum, ama öğretmenlik yapmak hiç istemedim, bizim zamanımızda kpss falan da yoktu, rehber öğretmen açığı o kadar çoktu ki, resmen kapışılıyordu mezunlar..ben özel sektörde çalışmak istedim ve iş hayatıma atıldım okuldan sonra..fakat o kadar lüks iş yerlerinde çalıştım ki, ona göre giyinip ona göre kuaföre gidip parfüm kullanmam vs gerekiyordu...dolayısı ile yaptığın iş, oturduğun muhit, çevren, arkadaşların, mevcut standardın, bunların hepsi harcama miktarını belirliyor..1,5 senedir çalışmıyorum evdeyim, marka vs bakmadan alıyorum kendime ...ya da almıyorum...ama bir yandan da kendime harcamadığım parayı oturduğum siteye aidat olarak ödüyorum...bazı masrafları kısamıyorsun maalesef, senin giderlerde de gözüme batan bir şey olmadı açıkcası, belki market alış verişinden kısabilirsin biraz....

Allah acil şifalar versin tatlım arkadaşına inşallah...

Kızlar, altın hesaplarınız hangi bankalarda? Ve memnun musunuz?
ben altını fiziki alıyorum canım, bankalara pek güvenim yok..bir tek ziraatte euro hesabım var, o da çok ufak bir meblağ...

canımmm, gezsin gelsin çocuklar, hava değişimi iyidir sen de eşin ile bol bol vakit geçirirsin

olsun öğrendik ya, buna da şükür be tatlım

Allah kolaylık versin canım, bir an önce borçlarımızdan kurtarsın inşallah....

o matkap sesi de hiç çekilmez be kuzu, at kendini yollara, hava da serinledi biraz...

merhaba size katılabilir miyim:)

hoşgeldin canım...

elecda gözün aydın :)
karamelli_turta allah kavuştursun miniklerinle değişiklik iyidir
Kızlar faturalar geldi az önce elektrik 100 su 100

elektrik gayet güzel -ki ben bu ay 200-250 düşünüyorum klimadan dolayı-, ama su bana da yüksek geldi canım, belki kaçak falan vardır borularda, yıllar önce başıma gelmişti benim o dönem kiradaydık bi anda su faturası acayip arttı meğerse boruda çatlak oluşmuş, sucu geldi, kırdı- yıktı, boruyu değiştirdi de öyle düzelmişti

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…