Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Maşallah cnm.. emekliliğe ne kadar var :) benimde 7. Yılım meslekte 18 yasında basladım ben

Islak mendil sleepy güzel bence gerek yok o kadar vermeye :)

Çok beğeniyorum canım, çok güzel üretiyorsunuz :)))) heheheh :))

Sensitive kullandım ama pek sevmedim. Kokusu hoşuma gitmedi ve ince geldi. Kremliyi deneyeyim bir de o zaman. :)))

Çok geçmiş olsun kuzuna cnm acil şifalar olsun...

Günaydın cnm
Ödemeleriniz bana biraz yüksek geldi
Ay başında gelir gider tablosu yapabilirsin gereksiz harcamaları farkedersin.

Her ay yapıyorum ama işte bir yerde hata yapıyoruz demek ki :)))

Bak bu her ay yaptığım ödeme tablom. Mesela, fazla olan ne olabilir? Kendi ödemelerinle kıyasladığında?

Eklentiler

• IMG_20170729_102735.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 103

Derin dondurucu çok iyi oluyor canım. Doğru karar vermişsin.

Nasıl model düşünüyorsun? Annemin havuz var, artık sevmiyor raflı istiyor yani buzdolabı tipi. Ben de onu tavsiye ederim.

Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullan :)

Emeklilik bana çok uzak cnm daha..
58 yaşında emekli olucakmışım

Bende 18 yasında basladım...

Maşallah maşallah :) şuan 18 yıllık çalışan olmayı çok isterdim, emekliliğe az kalmış olurdu :))) bende 2048 de emekli olacağım :S daha çok var, bakalım Allah o kadar ömür vermiş mi :S

Her ay yapıyorum ama işte bir yerde hata yapıyoruz demek ki :)))

Bak bu her ay yaptığım ödeme tablom. Mesela, fazla olan ne olabilir? Kendi ödemelerinle kıyasladığında?
Kk borcunuz biraz fazla geldi bana....
Nakit harcamaya geçtiğimden beri kafam rahat, gereksiz şeylere para vermiyorum ben.

Günaydın kızlar :) sabah 6 da uyandık tabiki de şimdi ilk uykusuna yattı kızım durum bildiriyorum msf2407 canım bana kk fazla geldi biraz ama diğerleri zorunlu yani yapacak birşey yok geliriniz de iyiyken herşeyden kısmak doğru gelmiyor bana hani diyemem oğluna daha ucuz marka şeyler al diye. Biz de geçen aylarda kk az kullanmaya başlamıştık 1000 filan olmuştu artık ödemeler sonra bi tatile gittik hediye aldık etrafımızdakilere filan derken hep karta taksit yaptık kaç aydır 2600 filan ödüyoruz acayip sarsıyor bizi.hayırlısıyla bitince inşallah rahatlıcaz. Tutuy ben normalde dalin kullanıyordum da bu defa yetersiz kaldı doktor trosyd diye bir krem verdi o iyi geldi geçti şükür :)

Ònceden yatay istiyordum. Bence yatay olanlar daha kullanìşlì icine tepsi bile koyabiliyorsun. Ama koyacak yerim olmadigi icin dikey raflì modellerden almayì düşünùyorum. Mutfakda sebil vardì. Onu cikarip derin dondurucuyu koyacagiz

Hoşgeldin Canım iyiyiz sıcak havanın verdiği bir uyuşukluk oluyor insanda....
Sen nasılsın, öğleden sonra çıkarsın hem hava bu kadar sıcak olmaz

Benim kızım da haftaya babaanneye gidecek. 1 hafta kalacak. Çocuğu evden gidiyor diye yamyam dansı yapan tek anne ben miyim yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…