Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Hah işte uni baby yeni doğan saf su pamuklu biz üretiyoruz onu.
Daha önceki gün 12 li sini yaptık
Benim kız 4 yaşına geldi. Hala sizin mavi paketten her ay 3 tane falan harcıyorum. İlk yıl yenidoğan saf su olanı kullanmıştım. 4 yıldır size çalışıyoruz nora hanım

Köstebek kız altın düşüşte olursa bana haber ver
Her zaman takip edemiyorum bu kutsal görevi sana veriyorum
Şaka bir yana kızlar beni haberdar edin herşey i okuyamıyorum bazen
.

Ay evet banada haber verirmisin gerçi gün içinde bakmaya çalışıyorum ama birazdaha bekleyeyim düşer dedim gr 140 tı 2 hafta önce bir baktım 143 olmuş sonra 142 bahtsız Bedevi olarak açsaydım üyeliği tam beni anlatıyor

Benim kız 4 yaşına geldi. Hala sizin mavi paketten her ay 3 tane falan harcıyorum. İlk yıl yenidoğan saf su olanı kullanmıştım. 4 yıldır size çalışıyoruz nora hanım
Uni wipes demekki kullandığın.
Mavi beyaz.

Hmmm 7 24 palet palet bu ürünler nereye gidiyor diyorum

Çok beğeniyorum canım, çok güzel üretiyorsunuz :)))) heheheh :))

Sensitive kullandım ama pek sevmedim. Kokusu hoşuma gitmedi ve ince geldi. Kremliyi deneyeyim bir de o zaman. :)))
Heralde yani yenidoğan ın makinası herşeyi özel.
Çok önem verdikleri bir ürün.
Asla başka ürün yapılmıyor o makina da

Heralde yani yenidoğan ın makinası herşeyi özel.
Çok önem verdikleri bir ürün.
Asla başka ürün yapılmıyor o makina da
Benim elimde de unı wipes var su anda .. Kremlisine ağır dediler sensitive de hiç denemedim .. kız nora Beykoz da mı senin işyeri paketin üstünde açık adres var da

Benim elimde de unı wipes var su anda .. Kremlisine ağır dediler sensitive de hiç denemedim .. kız nora Beykoz da mı senin işyeri paketin üstünde açık adres var da
Beykoz merkezi
Gebze ye taşındı lar 1.5 sene önce
Yeni dev fabrika yapıldı
Üni wipesin arkasına baksana
Muhtemelen p15 yazar

Uni wipes demekki kullandığın.
Mavi beyaz.

Hmmm 7 24 palet palet bu ürünler nereye gidiyor diyorum
Valla evi bırak dışarı çıkarken de o mavi beyazların seyahat boyunu koyuyorum çantaya.
Ağız silinir, yemekten önce ve sonra ağız silinir, kıyafete dökülenler silinir, tuvalette kullanılır ve hatta masa silinir. Uzvum haline geldi resmen,

Uni wipes Travel pack kullanıyor sun genelde 3lü satılır
Ve genel temizlik mendil i
Güzeldi r severim ben
Hepsini seviyorum
Ama çalışan lara hiççç vermiyorlar
Arada bir dağıtabilir ler
Kazançlar ı iyi şirketin ama
Vermiyor lar işte

Ben ilk işe başladığımda Altınbaş'ın fabrikasında çalışıyordum. Orada çok söylerdim ben de arada bir bize de dağıtsalar ya diyeSen söyleyince aklıma geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…