Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ay ne güzel dua ediyorsun amin İnşaAllah olur
Rabbim herkese ev nasip etsin
yeterki sağlık olsun, ruh ve beden sağlığımız yerinde olsun her şey olur, bundan 5 sene önce yazlığın olacak deseler inanabilir miydin? hepsi olur, önemli olan isteyelim ve hedefimize kitlenelim
Allahım herkese içinde huzurla sağlıkla yaşayabileceği evi olmasını nasip etsin

o kolyedeki ortadaki tam altın di mi ? :) ben de seni altın uzmanı ilan ediyorum şekerim, biliyorsun sen bu işleri

topiğimizin sahibi olarak senden her gün altın ile ilgili haberleri de bekliyorum bu arada .
Kokyenin ortasındaki 5 i 1 yerde diye düşünüyorum
Teşekkür ederim Canım
Hergün buralardayım artık inş

Amin
Sağlık herşeyin başı

Bundan 5 değil de 6 sene önce kendi istediğim yerden kendi istediğim evin sahibi olacaktım güyaa .. Yani kp nin babama kendiliğinden ( bizim öyle bir talep ve isteğimiz yokken ) söyleyip hala almadığı bir ev .. Alıp almayacağı da muamma bir ev .

Böyle söylememiş olsaydı beklenti içine girmemiş olurdum , onların dayattığı evde oturmamış olurdum , istediğim yerde istediğim evde kirada oturup evimi cennete çevirirdim , ama ha aldı alacak derken yıllarım geçti , sinirler stresler sağlık sorunları .. Anlatsam roman olur

Kimseden birşey istemiyorum
Rabbim den istiyorum , o isterse herşey olur

Son düzenleme:
sempatik_kiz hoşgeldin Canım
Seni burada görmeyi çok isterim
Hedeflerimiz olsun yeter ki gerisi Allaha kalmış.. Ayda bir çeyrek ile başlamak mükemmel bir başlangıç
Bende zevkle gelirim
Topigi bastan sona okuyunca elimdeki parayla gidip hemen ceyrek alsammı diye düşündüm.
Sonra baktım 240 TL var ve bununla ayın 21'ine kadar idare etmemiz lazım.
Karta yüklenmemek için vazgeçtim. Cünkü kart kullanımını sıfıra indirdim. Sadece borç ödüyorum.

Benim ilk çeyrek 21inde alınacak no_name_ bende senin gibi alıp kumbarayamı atsam acaba diye düşündüm. Evdeki çeyreği kumbaraya atmaya çalıştım. Kulplu olduğu icin sığmadı

Süpersin canım hoşgeldin..ben nutella kavanozu gibi kavanozu kaplayıp plastik kapağını deldim..cimriligimden kumbara da almadim istediğin büyüklükte kesebiliyorsun.kapagi da koli bandıyla bantla..

Ayın 21 ine 1 hafta var ..bence sen o paradan 1 Gr alırsın kesin, ödeme yoksa tabi

Boşver geçmişi, geleceğe bak canım sen yazlığı almışsın,Allahın izni ile evini de alırsın sen..

Sen bilirsin cnm altın almak iyidir

Ayın 21 ine 1 hafta var ..bence sen o paradan 1 Gr alırsın kesin, ödeme yoksa tabi

Zor cnm ya yarınki market alışverisi, pazar alışverisi ve su faturasi bu paradan ödenecek.

Benim kumbara açılmayan teneke kumbaralardan, açılanında biriktiremiyorum ben. Zevkli olmuyor sanki

En küçügünden minik bir teneke kumbara daha alıp ağzını azıcık genişleteyim. Orada atarım içine

Birde kızlar ata altın kulpsuz oluyordu değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…