Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canindan can, kolay mi Insallah agrisiz düser canim.

Ne diyeceğimi bilemedim
Allah sabır versin cnm
Rabbim cennette kavuştursun
Sana ve diğer evladına Allah sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin

Ne diyeceğimi bilemedim
Allah sabır versin cnm
Rabbim cennette kavuştursun
Sana ve diğer evladına Allah sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin
Amin canım Allah razı olsun cümlemize insAllah, O en ıyısını bilir hakkımızda hayırlısı olsun. Hala kanama vs olmadı dunden beri bıraz esneme hareketleri yaptım zıpladım ev ısı yaptım ama leke bıle gelmedi sanırım mecburen doktorda ıslem olacak

gecintirme bence doktora git canim. Hem böyle bekleyincede insan kötü etkileniyor

Selam kizlar,

kizim cumartesinden beri halen hasta, halen atesi var. Doktor 1 hafta ates süre bilir demisti. Artik sadece uyumadan ates düsürücü veriyorum. Bende halen halsizim ve basim agriyor.
Kiz artik evde iyce sıkıldı. Baska cocuk istiyorda, davet edemeyiz tabiki.
Nasil mesgul edecegime sasirdim artik.
Insallah bu hafta düzeliriz artik.

Geçmiş olsun canım kızın da bir an evvel iyileşir umarım.

Çok üzüldüm canım. Ben de kaybettim biliyorum acısını.

Bi an evvel ıyılesırsınız canım hasta olunca cocuklar huysuzlasıyor bıde Allah sıfa versin

Günaydin canlar,

bugün atesi yok kizimin, umarim öyle kalir. Iyi olursa yarin krese yolluyacagim. Bende okul kayit islemleriyle ugrasirim. Bu yil göndermemek icin ugrasiyorumda subatin sonunda belli olcak izin verip vermiyeceklerine. Umarim 1 yil daha kresde kala bilir. Hem ona hem bize iyi gelir.
Bugünde umarim birseyler yiye bilir. Iycene zayifladi bir kac gün icinde. Ne yerse tadi tuaf diyip birakiyor.
Evde kalmanin avantaji cok az para harcadim esimde tüm gün taxide calisinca onunda az harcamasi oluyor. Kendi taxisisini istedigi icin adam cimrilesti resmen. Dün günü bir simitle gecirmis

Tesekkur ederim ıyı sayılırım canım bedenim iyi şükür ruhen de ınsAllah daha ıyı olurum, malesef kendiliğinden düşük olmadı dun tekrar baska doktora gıttım dusmeye yonelik bısey yok 3-4 hafta beklenebılıyormus küçük oldugundan kendi kendine düşmesi daha saglıklı sanırım, ama hem psıkolojık olarak hem de artık ıyılesıp ıse baslamam gerek uzun sure bekleyemeyecegım yarın gıdıcez dr ıslemi yapıcak yıne bı 15 gun ıstırahat verır tahmınen, ıyılesırım ınsAllah, Allahtan hayırlısı, O en ıyısını bilir.

Hayırlısı olsun canim üzme kendini Allaha sıgın

Hakkinda hayirlisi canim. Islemden sonra umarim ruhende daha cabuk toparlanirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…