Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kizlar,

esimi düzeltik, ben halen halsizim ve kemiklerim agriyor. En kötüsü kiziminda dün geceden beri atesi var. Ilacla anca 38 lere düsüre biliyorum. Yarin, erkenden cocuk doktoruna götürcem, ardindan kendi doktoruma gidip 1 hafta rapor alcam, kizla evde durcam. Patronum artik kafayi yer, ama yapilcak birsey yok.
Esimde sali yine ise basliyor, yarin doktor islerini hal etmeliyim.

Selam kizlar,

esimi düzeltik, ben halen halsizim ve kemiklerim agriyor. En kötüsü kiziminda dün geceden beri atesi var. Ilacla anca 38 lere düsüre biliyorum. Yarin, erkenden cocuk doktoruna götürcem, ardindan kendi doktoruma gidip 1 hafta rapor alcam, kizla evde durcam. Patronum artik kafayi yer, ama yapilcak birsey yok.
Allah tez vakitte acil şifalar versin cnm
Üzüldüm kuzuya onların hastalığı bizi dahada sarsıyor

Selam kizlar,

Gecmiş olsun canım yavruyu bekletmeden götür ben gecen sefer pişman oldum bu sefer bi kac gun evde ılgılenım devamlı ılac hastanedeyız dedim cok agır hasta oldu bu sefer. Dun gece öksürüyodu bu gun goturcem ınsAllah krup öksürüğü var dıger belirtiler yok alerjısı var

Selamlar hatunlar
Cumartesiden beri yatıyorum yatak döşek
Fena bir grip
2 gün rapor aldım sabah
Akşamda acile gideyim iğne yapıyorlar iyi geliyor. Haftasonu kvye gorumceler gelmişti çocuklar orda yedi bana da göndermişler sagolsunlar. Bugün dipfrizden fasulye çıkardım kolayca pissin

Gecmiş olsun canım yavruyu bekletmeden götür ben gecen sefer pişman oldum bu sefer bi kac gun evde ılgılenım devamlı ılac hastanedeyız dedim cok agır hasta oldu bu sefer. Dun gece öksürüyodu bu gun goturcem ınsAllah krup öksürüğü var dıger belirtiler yok alerjısı var
sagol canim 😘 sizede cok gecmis olsun.

Sabah cocuk doktoruna götürdüm. Ateside zaten dün geceden beri sükür 38 lere düstü illacsiz. Doktor ates 1 haftaya kadar süre bilir dedi. Öksürük icin kekikden yapilmis ilac yazdi, ki sükür fazla öksürmüyor.
Bende kendime 1 hafta rapor aldim, umarim artik düzeliriz.

Selamlar hatunlar
Fena bir grip
2 gün rapor aldım sabah
Akşamda acile gideyim iğne yapıyorlar iyi geliyor. Haftasonu kvye gorumceler gelmişti çocuklar orda yedi bana da göndermişler sagolsunlar. Bugün dipfrizden fasulye çıkardım kolayca pissin
cok gecmis olsun canim 😘 cidden heryerde salgin var

Selamlar kızlar, bugun kontrolüm vardı raporluyum evde bi haftadır, malesef miniği kaybetmişiz dr ıstersen baska dr a da gözükebılırsın dedi her iki türlü de muayene etti kalbi durmuş 3-4 defa leke gelmıstı gelısımı de geriden geliyodu Allahu teala en ıyısını bilir nasıp buraya kadarmıs hayırlısı ınsAllah

Selamlar kızlar, bugun kontrolüm vardı raporluyum evde bi haftadır, malesef miniği kaybetmişiz dr ıstersen baska dr a da gözükebılırsın dedi her iki türlü de muayene etti kalbi durmuş 3-4 defa leke gelmıstı gelısımı de geriden geliyodu Allahu teala en ıyısını bilir nasıp buraya kadarmıs hayırlısı ınsAllah
cok üzüldüm canim 😔

Çok üzüldüm hamile olduğunu bilmiyordum ☹️Hersey nasip kısmet yiyeceği ekmeği yokmuş.Birkaç gün takip et düşük olmazsa git bence Sanada zarar verir falan Allah korusun😞

cok üzüldüm canim 😔

Çok üzüldüm hamile olduğunu bilmiyordum ☹️Hersey nasip kısmet yiyeceği ekmeği yokmuş.Birkaç gün takip et düşük olmazsa git bence Sanada zarar verir falan Allah korusun😞
Sagolun kızlar sessizce geldi sessızce gitti:KK43: ne yalan soylıyeyim kolaylıkla olmasına çok sevınmıstım oglumu 18 ay bekledim 18 sene gıbıydı.. bu kuş süpriz geldi ve gitti. İnsAllah agrısız sancısız olur bakalm haftasonuna kadar olmazsa tekrar gıderim doktora

Selam kizlar,

Geçmiş olsun asmin bu nasıl bir salgın.
Selamlar hatunlar
Fena bir grip
2 gün rapor aldım sabah
Geçmiş olsun witch

Sagolun kızlar sessizce geldi sessızce gitti:KK43: ne yalan soylıyeyim kolaylıkla olmasına çok sevınmıstım oglumu 18 ay bekledim 18 sene gıbıydı.. bu kuş süpriz geldi ve gitti. İnsAllah agrısız sancısız olur bakalm haftasonuna kadar olmazsa tekrar gıderim doktora
Ama çok üzüldüm cnm. :KK43:
Hayırlısı budur diyeceğiz de yine de kolay değil.
Sen kontrolüne git sana da zarar verecek bir durum olmasın.

hayirlisi buymus canim uzulme. Cennette seni bekliyor olacak insallah
Geçmiş olsun asmin bu nasıl bir salgın.

Geçmiş olsun witch
tesekkur ederim canim

Ama çok üzüldüm cnm. :KK43:
Hayırlısı budur diyeceğiz de yine de kolay değil.
Sen kontrolüne git sana da zarar verecek bir durum olmasın.
sagolasın canım ben de dunden beri ara ara aglıyorum sakin kalmaya calısıyorum saglıksızmıs zaten Rabbim hayırlısını versin şuanda da beklemedeyim umarım kolay gecer surecim
hayirlisi buymus canim uzulme. Cennette seni bekliyor olacak insallah

tesekkur ederim canim
Yaa canımm amin ınsAllah ilk duydugumda da o geldi aklıma cennet kuşum ınsAllah orda bulusuruz.. düne kadar düşmesin diye dua ediyordum şimdi agrısız düşsün diye Allah en güzel plan yapandır insAllah daha hayırlılarını nasıp etsın

X