Altın biriktirmeye başlıyoruzz

bereketli olsun canim
Sağol cnm
Evet kizlar sonunda bende döküldüm. Atesim var, öksürük, bas agrisi…. birazdan kizi alcaz. Bugün onla nasil ilgileniriz hic biliyorum. Ikimizde dökülüyoruz
Allah acil şifalar versin
Bende perte çıktım bugün
İlaç falanda içemiyorum
Kafam patlayacak gibi hissediyorum

Bereketli olsun canım
Evet kizlar sonunda bende döküldüm. Atesim var, öksürük, bas agrisi…. birazdan kizi alcaz. Bugün onla nasil ilgileniriz hic biliyorum. Ikimizde dökülüyoruz

Sağol cnm

Allah acil şifalar versin
Bende perte çıktım bugün
İlaç falanda içemiyorum
Kafam patlayacak gibi hissediyorum
Geçmiş olsun kizlar

Selam genşler
Cocuklara söz vermiştim karneyi alınca yemeğe götürecektim avmye gittik 350tl menüye verdim
500tlde kiz biseyler aldı defactoda biraktim
200tl gaz aldım.
Lcwdan kiza aldığım esofmanla kaban olmadı iadeye gidecek
Tiroit ilacım bitmişti agri kesiciler yazdırdım 75tlde eczaneye verdim
Akşamda başka ilden gorumcem geldi kizlariyla kvye. haftasonu orda geçer artik

Bereketli olsun canım güle güle kullan

Selam arkadaslar, hastalara acil sifalar dilerim, bizi de arada yokluyor hastalik, cocuklarin vitaminlerine dikkat ediyorum kendime gelince unutuyorum.
Birimkim yapan arkadaslarin bereketli olsun birikimleri.
Kizlar tatil konusunda guzel tavsiyeler vermissiniz, sagolun, onerdiginiz otellere de baktim, hepsi cok guzellerler, bazilarinin fiyati dolar da kazansak bizim butcemizi asiyor malesef, bir de Istanbuldan ucakla gideriz heralde, havalanina yakin olursa iyi olur. K kahvemsimutluluk sanirim Kremlin Palace i sececegiz, hem yorumlar guzel, hem de fiyat ucuk degil, havaalanina da yakin gozukuyor, aqua parki da tam cocuklara gore. Bundan sonra Antalya konusunda rehberim sensin haberin olsun.

Bugun alisveris gunumuzdu, evden bir cikmisiz 4 saat sonra donduk. Costco diye bir market var, toptan satiyor cogu urunu, once oraya gittik, sebze meyveyi oradan almiyorum cunku paketler buyuk oluyor bitiremiyoruz, curuyor, normal kucuk markete gittik oradan da sebze meyve aldik, bir de Turk marketine gittik oradan da kahvaltilik, bulgur, nar eksisi, tatli, atistirmalik falan aldik. Aksam icin balik aldik, yarin kurufasulye pisirecegiz esim isladi bugunden, bir de dolmalik biber aldim onu doldururum yarin.
Buralar da bu hafta cok soguktu, -10 derece civari, ev bile zor isindi son ayarda yakiyoruz 24 saat.

Selam kızlar,
Hastalara geçmiş olsun. Korona döneminden daha çok vitamin alıp dikkat ediyorum. Burnum ameliyatlı hasta olursam diye ödüm kopuyor.
Bugün burnum için kontrolüm vardı.
Sonra ofisten arkadaşlarla buluşup kahvaltı yaptık.
Eve gelene kadar akşam oldu.
Hiç bişey yapmadan bu saat ettim. Dizi izledim, uyudum valla dinlendim.
Yarın da yemek yapsam yeter, pazartesi evden çalışacağım. Temizliği o gün hallederim

Keyifli bir tatil olsun umarım
Bu sene otel fiyatları ciddi artmış, geçen sene de yüksek diyorduk ama bu yıl uçmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…