Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kizimin bugün yine atesi cikti. Anlamadim gitdi. Dislerine baktim aceba arka disler cikiyormu diye, ama oda degil. Pazartesine kadar düzelmezse yine doktora gidip rapor alcam. Ofisdeki islerim artik dag gibi oldu.
Kan tahlili mi yaptirsaniz asmin enfeksiyon olabilir ya da idrarda
Çok geçmiş olsun

Selaaam
Bugün pazara gittim ama dondum vallahi
500tl verdim 1 kilo hamsi marul maydanoz roka turp pattis soğan pırasa mandalina domates salatalık mantar lahana aldim
Eve gelince hamsiyi temizleyip dondurucuya attım. Nevresimleri değiştirip temizlik yaptım yemek koydum mutfağı topladım derken saat 7de bitti isim canim çıktı yeminle

Kronik uykucu haberi duyunca üzüldüm canım hayırlısı buymuş demekki Her şerde bir hayır vardır Belkide bebek sagliksiz olacaktı gelisimi geriden geliyormuş
Evet canım saglıksız oldugunu söyledi dr zaten normal ölçüsünden bile geriye gıtmıs dedi, bugun işlemi yaptırdım şükür agrım yok sımdılık, evde de oglum var bin şükür üzüntümü hafıfletti Allahım isteyen herkesın kucagına boş bırakmasın evde o olmasaydı çok daha üzülürdüm eminim

cok gecmis olsun canim

Selam kizlar,

bukezde kizin arada bir bacaklari agriyor agliyor. Boy mu atiyor anlamadim. Doktora götürcem randevu ala bilirsem.

Bu aralar kendi mi cok bitkin his ediyorum. Esimde yine ise baslayinca ben yine günümü bir yerlere yetismekle geciriyorum.
Kendi me cidden dinlenmek icin cözümler üretmeliyim.

Bugün maas geldi. Hesabima glre ay sonu 160€ kalcak ondan bize Felaket bir sekilde giderlerimiz var gercekten. Esim pay hakki üzerine calisiyor, simdilik iyi gitmiyor, ocak ayi senenin en kötü ayimis diyorlar. Umarim gelecek ay, biraz daha iyi kazanir. Onun kazandigini kenara atmaliyiz. Yazin 3000€ ek faturalar bizi bekliyor. Onu hazir etmeliyiz, birazda birikim yapmaliyiz.

Baskada birsey yok bende. Herkes yine nerde?

InsAllah gelecek ayda daha ıyı kazanır canım
Ben de raporluyum evdeyim yarın kontrolüm var uyku duzenim cok degıstı ben 11.5 gbı uyurum sımdı 1.5 lara sarktı sabah cocugu okula bıraktıktan snra biraz yatıyorum, eski düzenime dönmem lazım.
Bu arada bızım de harcamalar ıyıce asırılastı saglık için de bu ay cok harcamamız oldu, kombimiz su akıtıyor balkona akmıs hep cıkmadıgımdan görmemısım asagı komsuya sızmıs tavandan servıs gelecek bakalım sıgortacıyı aradım rapor yazdırın dedi umarım karsılar her sene dünya para ödüyoruz sıgortalara bı hayrını görürüz umarım.

Biraz sılkelenmem lazım üç haftadır dr harici evden hiç cıkmadım desem yeri var, sessizliği severdim daha da alıstım cıkmadıkca daha da cıkasım gelmıyor zaten canım sıkkın tabi en yuksek etken o, önümüzdeki haftada evdeyim dr rapor verdi pazartesi baslıcam ınsAllah, belki haftaya cıkarım dısarı bir iki, ıyıce asosyal oldum kimseyi göresim yok

Boyu uzadigindan agriyordur bacakları. Benim kuzularda da oldu.
Canim benim çık bir hava al kahve iç eve kapatma kendini. Arkadaşlarınla görüş spora git bir mesgale bul. İnsanın yanliz kalinca kendini dinlemesi çok sakincali

Yürüyüşe gitmek istiyorum aslında hava aşırı soğuk, çarpı işinden tablolar yapıyordum ona basladım gecen hafta devam ediyorum en dınlendıren beni o. haftasonuna arkadasımı cagırdım, önümüzdeki hafta arkadaslarımla bulusma planlayacagım bakalım ınsAllah sagolasın canım

Buralardayim ben :) emekli maaşim yattı nasıl bir birikim yapsam düşünüyorum. Kendisi kuş kadar maalesef harcamaya değmez biriktireyim bari. Damlaya damlaya göl olur. Paramın birazı borsada, sanırım dolar alacağım bununla. Artacak diyorlar.

kiz emekli mi sayiliyorsun artik bereketli olsun
su türkyenin distemini birtürlü cözemiyorum ben

Günaydınlar kızlar, kontrole gittim sıkıntı yokmuş şükür.
Güya bugün saglıklı beslenme ve nakit harcamaya gectim kaç gün sürecek çok merak ediyorummgrsta strec ındırımlıydı 2tane aldım yarın annemin kuzeni gelicek tesadufen dogum gunuymus pasta yapıcam malzeme aldım, mutlu olur dıye dusunduk.kombiciler hala gelmedi bugun gelırler umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…