Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Geçmiş olsun canim aciller tıklım tıklım

Rabbim Şafi isminin hürmetine acil şifalar versin cnm

Cok gecmis olsun canim. Hamilelikte ilac alamamak gercekten sorun.

Selam kizlar,

bende bu hafta cok uykusuz kalinca ve cok mesai yapinca, cumartesi evi temizlerim, pazarda dinlenirim diye hayal etmisdim. Cumartesi katilmamiz gereken bir davetiye cikti. Mecbur oraya gitdik. Bugünde kizim basim agriyor dedi sabahdan. Bi ara sanki atesi cikacak gibiydi. Hemen ince seyler giydirdim, corablarini cikardim. Sükür cikmadi atesi, ama halsizdi biraz. Tüm gün kucak kucaga uzandik, arada evi adam etmege calisdim. Bakalim sabah nasil olcak, ona göre ya evde tutarim, ki aslinda evden calisacaktim, ya da iyise krese yollarim.
Carsambadan cuma aksamina kadarda grev varmis, trenlerin cogu calismiyacak. Ise gide bilcem mi bilmiyorum. Bakalim durumlara.

Yani sira anket dolduruyorum ordan toplamda 120€ birikti. Baskada bir birikim yapamadik, hesap bu ay herhalde bi 500€ eksiye gider. Esimde bu ay calismaya basliyor, umarim artik biraz birikim yapariz.

Gunaydın turtişim gule gule kullan telefonunu

Yaa daha dün gibi evi aldıgınız masAllah son taksit bıle olmus

Haftasonundan bende bisey anlamıyorum ve çok yoruluyorum. Telefonunu güle güle kullan bende geçen hafta değiştirdim bu ay kart patladi
Ooooo hadi hayırlı olsun simiden hem Altınların hem emekliliginiz

Gunaydın turtişim gule gule kullan telefonunu

Yaa daha dün gibi evi aldıgınız masAllah son taksit bıle olmus

Haftasonundan bende bisey anlamıyorum ve çok yoruluyorum. Telefonunu güle güle kullan bende geçen hafta değiştirdim bu ay kart patladi

Ooooo hadi hayırlı olsun simiden hem Altınların hem emekliliginiz
Teşekkür ederim kızlar
Kartlar her ay patlıyor.
Zaman geçiyor Rabbim görmeyi nasip etsin inşallah.

Hayırlı geceler kızlar
Bugün 1000 TL daha attım kenara.
Çeyrek alayım diyordum.
Ama bu hızla gidersem bu ay bir bilezik alabilecek gibiyim

Altın her geçen gün yükseliyor.
Yinede en iyisi bir kaç gün daha bekleyip duruma göre hareket edeyim.
Çünkü onu bozup bileziğe çevirmek daha çok zarar ettirir

Ben elimde hiç çeyrek yada gram tutmuyorum.
Bir bilezik parası ettiğinde hemen gidip bileziğe çeviriyorum
Yoksa bir şekilde harcanıp gidiyor bizde

Selamlar arkadaslar,
kronikuykucu cok sevindim, saglicakla kucaginiza alin.
mavimli K kahvemsimutluluk kizlar dogum gununuz kutlu olsun, sevdiklerinizle nice guzel yillara
karamelli_turta guzel haberler pes pese gelmis, masallah, hep boyle devam etsin
Haftasonu bizim de yemek ve temizlikle gecti, bir ara cocuklari kutuphaneye goturdum, kitaplari biraktik yenilerini aldik, esim de o sira alisverisi halletti. Nohut yemegi, hasan pasa kofte, terbiyeli tavuk corbasi pilav yaptik, birkac gun yenir.
Bugun evde kaldim, oglumu disciseye goturdum, malesef hem kaplama, hem dolgu, hem de kanal tedavisi olmasi gerekecek.
Yaz okulu kayitlari basladi burada, oglumunkini yapmamiz lazim, Turkiye`ye de gelmeyi dusunuyoruz, Agustos da insallah 3 haftaligina, esim bir kac gun bir yere gidelim istiyor, ben de istiyorum da tatile gidersek ailelerimizi daha az gorecegiz ama esim kesinlikle ne kendi ailesiyle ne de benim ailemle gitmek istiyor, bakalim orta yolu bulucagiz. Antalya`da otel tavsiyesi olan var mi, ozellikle cocuklu aileler icin uygun olan, baska tatil beldeleri de olur, Marmaris e hic gitmedik mesela.

güle güle kullan canim

Ne güzel canim ya. Baya rahatlarsiniz

Günaydin canlar,

esim dün deneme taxi kullandi patronuyla, bugün ilk günü olcak.
Sabah 4de kalktim ise erken baslayip kizi ben alcam. Kizimda uyandi, gitme benimle uyu diyor keske imkanim olsa. Cok özlüyor beni, ama yapilcak birsey yok. Hersey onun icin. Geri uyutdum sessizce evden ciktim.
Insallah su kendi taxi isimiz olurda ilerde daha az calisip onunla daha fazla vakit geciririm.
Eldivenleri kücülmüs dün gittdik aldik su gecirmiyenlerden, 40€ ödedik resmen bir eldivene. Bide baba kiza yemek ismarladim

Merhaba zeynep çok tesekkur ederim amin ınsAllah
Tatil yerine de yorum yapmak ıstedım yurtdısına cıkmadım ülkemizde de gitmedıgım bi sürü yer var ama gördüklerimin içinde marmaris bence en güzel yer gercekten resmen cennetten bı parca, dogayla deniz içiçe derler ya öyle, çok çok tavsıye ederim her sene marmarisi tercıh etsek bıkmam. Biz gittiklerimizde lüx olmayan orta ayar otellerde kaldık her sey dahıl tercıh etmıyoruz gezmeyi sevıyoruz koylarda vs yemek yıyoruz. Ben kendi adıma marmarısı secmenızı öneririm bence pısman olmazsınız

Antalyada kemer ulusoya gitmiştik ben çok beğenmiştim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…