Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Aklın yolu bir
Senin kv ye de çok geçmiş olsun. Allah yatırıp size muhtaç etmesin. Sevilmeyen insana bakmak eziyet gerçekten. Hiç de düşünmezler ne olacağım diye.
Amin sagolasin. Gercekten Allah muhtaç etmesin kimseyi kimseye. Ben hastanede kaldimda endoskopi kolonoskopi icin bir corba yapmadığı gibi cocuklari evde bırakıp kızıyla bahçeye gitmis. Ne yer ne içer cocuklar diye dusunmemis. Büyük konuşmak istemiyorum ama baksamda asla isteyerek bakmam. O yuzden Allahim kimseyi düşürmesin.

A Asmin75 birde 1000 euro dediğin 30bin bacım adamın keyfi için gelmediğine eminmisin çünküm benim bir aylık maaşımdan fazla bir para. Bence bu konuda çok yüz verme. Anjiyo olduğu için kimse ölmez. Sen sabah akşam çocuğunun vaktinden çalarak para kazanmaya çalışıyorsun sonuçta. Çöpten toplamiyorsun o kadar parayı .

Pes. Haydi gelini umursamadın, torunlarına sahip çık. Böylesine Allah rızası için bir bardak su verilir ancak. Ne acımasız insanlar var. Biz yedi kat ele koşuyoruz hiç tanımadan. Bırak akrabayı.

Selam kizlar çok şükür cuma geldi... benim hafta yoğun geçti aniden yatılı misafir geldi temziligi yemeği kahvaltısı derken yoruldum...
Yarın da nevresimleri yikayacagim...

Bileziklerim geldi ince ama hoş duruyor beğendim.. inşallah sorunsuz öderim..

Yarın sadece çamaşır yıkama kurutma planım var... Yemekler yarına yeter...

Pazar günü birkaç çeşit yaparım heralde...

Bileziklerin hayırlı olsun
Bugün benim boş günümdu dip köşe temizlik yaptum
Haftasonu annemler gelecek annemle kışlık hazırlıkları yapacağım bakalim

Anne olunca karismiyorum canim. Ben annemi sürekli glrüyorum, onun ailesi uzak. Allah korusun birsey olursa, göremezse ben o vicdanin altinda ezilirim.

Kislik malzemede alir bence annesine babasina. Köyde yasiyorlar.
Bakalim ne kadariyla döncek.
Cocuklari cok düskün anne babaya, tüm cocuklar toplaniyor anne ve baba hastaneye gidince. Oda annem icin cok fedalarlik yaptigi icin karismiyorum bu konularda.
Artik ardindan toparliyacagiz parasal durumumuzu birsekil.

h
Ha bide bacim evet 30 bin büyük para ama almanci olunca inanki o para harcaniyor kesinlikle.

Ben baka bilirmiydim böyle bir durumda bilmem. Sonuc olarak kendisi senin ve cocuklarin icin hic birsey yapmiyor. Biraz kinciyim ben

Bereketli olsun bileziklerin canim

Geçmiş olsun asmin yine masraf yolları.
Iyiki altın borç almamisim diyorum kimseden insan nasil öder şu durumda anca yavaş yavaş.

Oglusa geçmiş olsun okullar açıldı kafamız hep cocuklarda.
Bir ihtiyaçları bizde de var.
Ve tâbi artik büyüdüler ekstra istekleri de var.
Parfümlere de zam gelmiş 350 tl.
Açık parfüm de alamam kendim bile beğenemiyorum.
Bozuk kokuyor gibi bana.
Boynere zaten yaklasamiyoruz yoksa 12 ay parfüm taksidi oderiz beyaz esya gibi.
Maviden geçen pantolon aldil oğlana 850 tl.
Benim nakit de 2 bin kalmış ne ara tükettik.
Hayirli olsun cnm bileziklerin
Artik altın alalim da bereket gelsin topige

Günaydin kizlar,

dün kizim arkadasinin dogum günündeydi. Bende alisverisi hal etdim esimle. Kizi almaya gidincede yürüyerek gitdim. Artik her firsatda yürüyorum. Is yerindede ögle molasinda artik is arkadaslarimla yürüyüse cikiyoruz 1 saat.
Bende hashimoto var onun icin zaten cok zor kilo veriyorum, ama gram gram gitse bile gidiyor artik.
Son kontrolumdada seker degerim bir tik yüksek cikmisti, seker testine gitmeligim. Umarim yürüyüsler fayda eder seker hastasi olmam. Artik karbonhydratlarida baya aza indirdim. Sadece kahvaltida tam bugdayli ekmek bir iki dilim yiyorum, sonra öglen molasinda avocado, salata gibi seyler yiyorum. Cogu zaman aksam yemiyorum veya cok z yiyorum. Buna ragmen sadece 1kg gitdi 1 ayda, ama artik ona bile raziyim hashimoto sayesinde. Her ay bir kilo gitse yinede iyi.
Genel olarak sagligima daha cok dikat etmege calisiyorum. Sebzeleri fazlalastiriyorum, hareketi, uyku sürecimi.
Masa basi calismak rahat is gercekten, ama sagligimiza cidden zehir onu anladim.
Bu yil 48 olcam, simdi toparlamazsam kendimi 10 yil sonra hic düsünemiyorum.

Parasal konulara gelince bu hafta sadece cok gerekeni aldim alisveriste. 50€ civari gitdi. Normalde 120€ civari gidiyor haftada.
Bide fark etdim ki, gercektende misafir gelip gelmemeside cok fark ediyor. Farkli alisveris yapiyoruz.
Bugün aile eglencesi var yakinda, komsularla cocuklari götürcez.
Komsum pisiklet almis, dün 25 yildan sonra yine ilk defa bisiklete bindim. Özlemisim
Yazin ikinci el bir bisiklet alcam, cocuklarla tur yapariz.

Tesekkur ederim, size de kolay gelsin, birikimin erimesi kotu olmus,insallah toparlarsiniz. Benimkiler daha kucuk ama universite egitimlerini simdiden dusunuyorum, universiteler ucretli olunca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…