Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bugün okulun yem giriw yem çıkışında birebir veli gorusmelerim vardı. Kalablik olunca bitmiyor. Birkaç gün daha sürecek...Nobetim de vardi. Hiç oturqmadim. Bacaklarım ağrıyor dizlerim de yanıyor

Bu yıl zorlanacagim dizlerden dolayı bakalım ne yapacağım... okul çıkışı oğluma okul şortu aldım. Siparişle de verdiğim pantolon da geldi. Çok şükür tamamladim... sıra ödemelerde.

Dünden kalan yemeğin yanına soslu makarna ekledim. Vallahi yeterli hiç halim yok...

Zaten istenilen de o.kredi verilmeyecek.kredi kartı ile alışveriş de zorlastirilacak.artik elimizde ne kadar nakit kalırsa onun ile idare edeceğiz.ben nasipse yarın 1 gram altın alacağım.onumuzdeki ay harcamalar azalacağı için çeyrek alırım diye ümit ediyorum.ben de limit azaltmayı düşünüyordum da zaten yeni düzenleme ile limitin yarisina kadar harcamaya izin verecekmiş.camaeir makinemi yenilemem de gerekebilir.kisacasi Allah yardımcımız olsun.

Lcwya girdim girdiğim gibi çıktım
5li çorap 150tl olmus Zaten oglanin ayağında diş var en iyisi 1 ay dayanmıyor Allasen giderim 10 liraya da var ondan alırım nedü yani
Pijamanın hafif kalini olsun dedim 350tl
Onuda internetten bakayim dedim napicaz böyle ya kizda svitshirt istiyor dayan dayanabilirsen witcher cabbar

Ben kartı eksik yatırdım ev kredisi diğer kartımı ödedim oğlanın yüzme taksidi çok az harçlık kaldı halılar yıkamada onlara vermeye para kalmadı az tutar inş

bu arada annem çok memnundu ben de o yuzden ugur tercih ettm 10.500 e aldm ındırımlı
Güle güle kullan uykucum
T Thewitcher evet benim dedikelrim de Ajda bilezik karar verdim alacağım. Diğerlerini takamam ama bu tarz takarım ben de arada diye dusundum
Altin kiz bu kızlar boşuna demiyorum bayılıyoruz sariya
Bereketli olsun cagnim
Gelmiş ve geçmiş gibi oluyor maaş günleri ama nedenn

Selâm kizlarr
Bir hizla okulun ilk haftası bitti.
O eksik şu gerekli derken hızlı bir giriş yaptik.
Forma eksikleri tamamlandı küçüğe ilave kıyafet aldım.
Büyüğe pantolon alınacak.
Corap ihtiyacı olan varsa bugün pentiden 1 alana 1 bedava kampanyasiyla 100 tlye 7 çorap aldım oğluma.
Pentinin çoraplarını beğeniyorum ayrica kampanya yapınca uygun da geliyor.
Eve gelince birkaç tane daha alamadığım için pişman oldum.
Pazara gittim bugün iş çıkışi 3lu çoraplar 20 tl idi
ki kalitesi var mıydı yoktu.
Defter eksiklarimiz var pazar onlari halledeceğiz
Oglumun kitapları kaplanacak.
Ayrıca geçen hafta kayınvalide çocuklar okula başlıyor destek olsun diye harçlık göndermiş nasil şaşırdım.
Hey artik yakınlarında değiliz uzak olunca başka oldu

Stoga çamaşır deterjanı,bulasik mak tableti,tuvalet kağıdı,parfüm,kadin erkek deodorantlari bile attim. Gülebilirsiniz
Trendyol da güzel indirim vardi bulmuşken 1 senelik aldım deolari.
Kisliklari kv yaptik sağolsun ondan yiyeceğiz yine bu kış.

Ben kartı eksik yatırdım ev kredisi diğer kartımı ödedim oğlanın yüzme taksidi çok az harçlık kaldı halılar yıkamada onlara vermeye para kalmadı az tutar inş
Ben 800tl verdim 1 ay önce hali yıkamaya
Sen 1000tl qyir bacım
Güle güle kullan uykucum

Altin kiz bu kızlar boşuna demiyorum bayılıyoruz sariya

Bereketli olsun cagnim
Gelmiş ve geçmiş gibi oluyor maaş günleri ama nedenn
Sagol canim. Hersey inanilmaz pahali çünküm dışarıya gelen zam maaslarimiza gelmedi
Kiz ne indirimi öyle bisey oldumu linkini atıver bacim hayrına. Bende gecen yıl gratisten depolamisim 30tlye deodorantlari daha bu yılda yeter
A101de 60lı fairy 190tlydi aldım bitane hemen hemen 1 yıllık bulasik tabletim var. Pedi hepsiburadadan sleepy 1 alana 2. %40indirimden alıyorum 40li onuda depoladim malum kızla bana anca yetiyor.

Selam kizlar güzel bir hafta sonu olsun hepimize..
Dün malum maaş günüydü hemen odemleri yaptım maaşı bitirdim

Kartta limit açılınca resmen çılgınlık yaptım 2tane 6sar gramlık kibrit çöp modeli bilezik aldım. Hem spor tarzı takarım takmazsam da birikim oldu. Peşin fiyata 3taksit yaptım..
Birkaç eksiğim var sonra hemen hafta içi limit dusurecegim..

Hayırlı olsun

Kuyumcudan mı peşin fiyatına 3 taksit yoksa netten mi

Netten kuyumcudan daha öncede almıştım..
Tabiki kuyumcuda fiyat daha düşük ama taksit yapmıyor. Ödeyebilmem imaknsiz en azından yatırım deyip geçiyorum
Ben netten hiç almadım güvenemiyorum bir türlü

Aslında kuyumcudan da taksit alabilirsin ufak bir komisyon katıyor mesela 20 bine 1000 tl gibi ona göre hesaplayıp hangisi uygunsa da alabilirsin

Bereketli olsun

Sabahtan beri çamaşır makinesi ile aşk yaşıyorum..
Kırmızı pembe mor gibi renkleri birarada yıkıyorum. Önce onları ardından koltuk sırt minderi oturma kısmı minder kisimlarini yıkadım astım...

Şimdi de mutfak halimi attım yıkanıyor .. O arada tabiki ev sil şupur kahvalti derken erkenden işleri hallettim..

Şimdi bir yüz bakımına geldim . Sonra tekrar eve yemek faslına geçerim...

Ben netten hiç almadım güvenemiyorum bir türlü

Aslında kuyumcudan da taksit alabilirsin ufak bir komisyon katıyor mesela 20 bine 1000 tl gibi ona göre hesaplayıp hangisi uygunsa da alabilirsin

Bereketli olsun
Sordum netten daha pahalı. Ben daha öncede defalarca aldığım yerdi nette hatta o bilezikler sayesinde çok şükür araba alabilmiş tim. O yüzden orayı tercih ettim. Tesekkurler

Merhaba kizlar bu arada 2017 de zorunlu bes e tabi tutulmuştuk 3 yıl TL de ydi fonlarim son 3 yılda döviz ve altına yönlendirmiştim.simdi 6 yılı doldurdum yüzde 35 e hak kazandım 17 bin kusur odemisim totalde 55 bin küsur verilecek.o paraya 5 tam altın alayım diyorum.
Size danışmak istediğim yeni bir bes daha mı açsam mi bı 6 yil daha mı beklesem ya da aylık gram altın alacağıma çeyrek altın mi hedefim olsun

Ben 10 yol dolunca çıktım fon olarak altındaydı. Ev alırken kullandım.
Sonra tekrar BES açtım karışık fonlar var.
Zaten altındaysa çıkıp altın yapmanın ne kârı olacak anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…