Altın biriktirmeye başlıyoruzz

T tatlu cnım bizim de en masraflı ayımız eylul tum saglık ev sıgortalar kasko falan okul vs bu ay şiştik hem de ne şişme
Maalesef bu ay bol harcamali bizim de tüm sigortalar kaskolar muayene vs var.. gelmeyen maaş günü yapmışlar kartımı odemeliyim. Sonra limit dusurmeliyim

Ya hala kitap kaplama var mi, ben cok severdim cocuklugumda. Burada yok oyle seyler, gecen oglumun okul malzemelerini hazirlarken aklima geldi ne guzel kapliyorduk dedim, esim bence gereksizdi dedi ama ben seviyorum.
Ben kapliyorum öğrencilerime de kaplatiyorum. Daha hijyenik ve uzun süreli kullanım sağlıyor. Kirlenince siliyorlar iyi oluyor. Bugün son birkaç tane kaldı onları kaplayacagim

Afiyetle yiyin canım... Ben bu yıl temebellik te nirvanayim resmen. Hiç elim gitmiyor bir hazirliga.. Heralde olecem diyorum Sos falan yapamadım. Birkaç tane annem verirse alırım.

Sabah öyle bir hazirlanisim var ki resmen koşuyorum evde...
Öğlen eve gelince açlık krizi tutuyor resmen. Bir şeyler atistirdik. Yemeği şimdi yaptım. Mini bahcemi suladim... salatalık biber günlük ihtiyacımı karşıladı birazda minik soganlarim oldu ama domates pek vermedi ceriler arada oluyor.

Gelecek yaz sadece salatalık biber nane maydanoz ekecegim. Kışın havuç ve roka yeterli ekmek için.

Tabi planlarim cok. ufaktan ev de bakıyorum piyasa takibi. Belki yaza tasinirim oğlumun okula bağlı...

Afiyetle yiyin canım... Ben bu yıl temebellik te nirvanayim resmen. Hiç elim gitmiyor bir hazirliga.. Heralde olecem diyorum Sos falan yapamadım. Birkaç tane annem verirse alırım.
tövbe estagfırullah agzından yel alsın annenden alırsın cnım ay benım de bı dondurucu sevdam var cekmeceye tıkıstııryodum ınsAllah rahat ederım böyle Allah ödeme kolaylıgı versın

tövbe estagfırullah agzından yel alsın annenden alırsın cnım ay benım de bı dondurucu sevdam var cekmeceye tıkıstııryodum ınsAllah rahat ederım böyle Allah ödeme kolaylıgı versın
Dondurucu harika bir şey ben de 3yil önce aldım.. Pahalı ama olsun yarından ucuz diye düşüneceksin... şimdi senin çocuk da küçük ne atarsan iyi olur.

Dondurucu harika bir şey ben de 3yil önce aldım.. Pahalı ama olsun yarından ucuz diye düşüneceksin... şimdi senin çocuk da küçük ne atarsan iyi olur.
aynen canım tıkıstıra tıkıstıra buzdolabının buzluk cekmecesi kırıldı artık şart oldu poğaça falan rahat koyabılırım oglum çok sevıyor bir poğacaya 15 tl verdm gecen höh dedim yani

Hayırlı olsun ben de 3 yıl önce büyük rahatlik bu sene kışlık hazirlamadim ama daha geçen seneden kalanlarim vardı.
Barbunya,bamya,bezelye,yeşil fasulye,çiğden atıyorum.kisin elime geliyor.ayrica biber ve domatesleri de doğrayarak çiğden atıyorum yeri geliyor menemen yapiyorum

Okadar yoğunum ki bir giriyorum sabah ise birde çıkıyorum . Ben verirken 40grlik kalın bilezik vermiştim acaba şu ince Ajda bileziklerdenmi alsam 15 20grlik 2 3 tane falan bilemedim günlükte takılırım diye dusundum
Ya hala kitap kaplama var mi, ben cok severdim cocuklugumda. Burada yok oyle seyler, gecen oglumun okul malzemelerini hazirlarken aklima geldi ne guzel kapliyorduk dedim, esim bence gereksizdi dedi ama ben seviyorum.
Benimki ortaokula geçti kaplamadim valla bu sene yeto
bu arada annem çok memnundu ben de o yuzden ugur tercih ettm 10.500 e aldm ındırımlı
Gule gule kullan canim benimde uğur 5 çekmeceli yetmiyorda bende kırdım birini

sagol canım saglıklı gunlerde kullanalım

Bu ay gerçekten gelmedi ve okadar çok ödeme varki para yetmeyecek bile bize.2 ay çok fazla kart borcu var ve her geçengün kartları döndürememeye başladık çok üzgünüm

Allah ağız tadıyla yemeği nasip etsin inşYeni dolabında hayırlı uğurlu olsun canım Allah ödeme kolaylığı versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…