Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ah with halletmissin cnm
Sıra bende küçüğe forma alınacak kirtasiye ihtiyaçları da. Şokun defterleri geçen yıl çok kaliteliydi oraya bakarım.
Ben de geçen haftadan bildirdm velilere listeyi marketten indirimdeyken alsınlar diye.. Tabi terzi kendi sokugunu dikemez biz daha almadık küçük beyin ihtiyaçlarını

Oğluma da forma alacağım. Büyüdü olmuyor geçen yıl olanlar...Her an para hesap düşünmek yipratiyor vallahi. Yazın deden vs topladığı tüm paralarını birikime attım...

İyi geceler arkadaşlar, nasılsınız Keyifler yerinde mi.
Benim kızlarım yanımda nasıl huzurluyum anlatamam. üni lerin açılışı Ekim başına ertelendi,değmeyin keyfime. İyi hasret giderecegiz.
Koca yaz ne çabuk geçti bu sene,hiç bir şey anlamadım,planladigim çoğu şeyi de yapamadım. Tatile gidecektik, iki gün öncesinde eşim küçük kaza atlattı,ayağı çatlayıp alçıya alınınca o da iptal oldu. Sağlık olsun diyorum,hayat beklenmeyen her şeye açık sonuçta.
Yıllardan sonra ,akşam filenin sultanlarının maçını izledik,nasıl gerildim son dakikaya kadar anlatamam. Sanki benim çocuklarım oynuyor gibi dua ede ede tamamladım maçı,ay bir de adak adadım kazanirlarsa çocuk sevindirecegim diye,kızım da ben de mahalledeki kedileri beslerim dedi,hesaplar bizden yaniSonu güzel bitti çok şükür. Ülkece güzel şeylere,birlik olmaya hasret kaldık,milli beraberlik bilincimizin canlanıp hiç yok olmamasını diliyorum.

Merhaba kizlar bugün okul başladı... İlk gün içinde için keyifliydi. Bakalım ilerleyen günlerde tempo bir başladı mi eve sürünerek gelirim...Umarım bu yıl geçen yıl kadar kötü gecmez
Öğretmen, öğrenci ve veliler için hayırlı bir sene olur insallah.

Emeklilik ikramiyem de yattı sonunda kızlar. Euroya çevirip koydum kenara. Tabi ben de ne şans varsa Euro'ya çevirdim sabah, öğlen Euro düştü
Gözün aydın mavimlim,hayırlı olsun inşallah rabbim uzun yıllar sağlıkla yemeği nasip etsin maaşını da.

Selam kizlar okuldan şimdi geldim... Artık tempoya alışmam gerekli. Kuzucuk büyüyor sınavlar var bu yıl...
Okulda gram günü ve TL günü yapacaklar. Katılmadım. Ama sonrasında gram mantıklı geldi. Yarına kadar düşüneyim belki katilirim..

Bu aydan sonra ben de aylık 50 Euro birikim yapma düşüncem var Çok değil ama o kadar borç harç içinde bu da mucize...Bir de grama girsem fena olmaz...
Hisselerime ekleme yapamıyorum....

Geçmiş olsun canım nasıl öldü kızın simdi
Sagol canim daha iyi şimdi ateller çıktı
Merhaba kizlar bugün okul başladı... İlk gün içinde için keyifliydi. Bakalım ilerleyen günlerde tempo bir başladı mi eve sürünerek gelirim...Umarım bu yıl geçen yıl kadar kötü gecmez
Yeni eğitim öğretim yılınız hayirli olsun canim
Cok gecmis olsun abla

Selam kizlar
Bugun tatilin son günü cok sukur
Ben regl oldum oglusu sanırım klima çarptı ishal mide bulantısı ateş var bugun kızın omuzları yandı. Beyimiz deniz keyfisi yapsin gelsin yola çıkacağız insallah bencil herif
Yarinda dinlenmeden ise gideceğim mudur izin vermedi

Yeni eğitim öğretim yılınız hayirli olsun tatlum
Geçmiş olsun cnm
Çocuklar yanimizda olunca keyifler hep yerinde ☺ne mutlu sana

Kızlar birikim için sepet yapıyorum bu ara.
Altın,platin,sterlin,dolar,euro hangisi düşerse bir miktar alıyorum,elimde TL tutmamak adına. Sizler nasıl devam ediyorsunuz.
Ben hâlâ sadece altina yönelmiş durumdayim
Gerçi bu yil hedefime yaklaşamasam da azar azar alim yapıyorum.
Yalniz euro ya da yönelmek ıstiyorum geziler vs için.
Ikisini de değerlendirebilirsin tatlu
Günler olmasa doğru düzgün birikim yapamayacağım sanirim sırf bu yüzden katiliyorum ben.
Bizim tl günü bittikten sonra altın olarak değiştireceğiz tl de kayip çok oluyor diye.
Birikim birikimdir diyip o grubu kaçırmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…