Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ayyy bende uyuyamadım asmin gözlerim ağrıyor resmen
Benim 5 kilo vermem lazım ilaçları bahne ederek 3 haftada 3 kilo alan koca yürekli witcher

Ayyy bende uyuyamadım asmin gözlerim ağrıyor resmen
Benim 5 kilo vermem lazım ilaçları bahne ederek 3 haftada 3 kilo alan koca yürekli witcher
Izin kullandığımda 2 haftada 2 kilo almıştım daha yeni verebildim ne zor kilo vermek
Ben de 6kilo versem yetecek ama vallahi önceki gibi ne sabır var ne istek ama vermem gerekli onu biliyorumm..
Hepimiz öyleyiz cnm
esim olmadigi zamanlar sadece kiza yemek yapip kendimede bir toast yapip tembelligin dibine vuruyorum
Haha bende bazen öyle yapıyorum tost çok severiz

Selamlar, A Asmin75 gecmis olsun tatil icin uzuldum kotu olmus. T Thewitcher tahlilerinin temiz cikmasina sevindim. T tatlu tedavinin faydasini gormene sevindim, gecmis olsun.
Yazi da bitirdik, eylulun 5. inde okullar aciliyor, oglumun ogretmeni belli olmus, velilere bilgilendirme gonderiyor okul. Ogretmen de ayriyeten cocuklara kartpostal atmis. Okul alisverisi yapilacak, sinif ogretmeninin istedigi boya, kalem, mendil gibi seyler var listede. Bir de yeni okul cantasi almamiz gerek, digeri eskidi.
Kizim 4 yas asilarini oldu, vucudu reaksiyon gosterdi yer yer ama simdi iyi, doktor uyarmisti ama oglanda hic oyle olmamisti yine bir sey olmaz diye dusunduydum. Oglani da bocek isirdi, goz kapagi civari, butun goz kapandi ama o da gecti sukur.
Ise git gel, evdeki isler haftalar nasil geciyor anlamiyorum. Esimle biraz menemenlik konserve yaptik, belki bir tur daha yapariz. Tek kis hazirligimiz bu. Bahceden pek urun alamadik, biraz yesil fasulyemiz var. Tavsanlar rahat birakmiyor ki kemiriyorlar yaramazlar.

Tesekkur ederim canim

Selam
Gün gecmiyorki olaysız
Dun kizim tekvando da savunma yaparken iki elin orta parmaklarını catlatmıs. Cok manidar olmuş yani. Dedesi hastaneye götürmüş metalle sabitlemisler 3 hafta kalacakmış. Tatil işini iptal edelim diyorum kimse yanaşmıyor. Okulda açılacak nasil yapcaz bilmiyorum çok canim sıkıldı.

Çok geçmiş olsun bulunur çaresi sıkma canını. Benimki de bisikletten düşmüş ağzi kan içindeydi, ağzının içinde bir parça yırtılmış. Çocuklar hep bir olay.

Kolay gelsin. Kızına da geçmiş olsun. Benimkiler de bu sene okula başlıyor. Burda büyük bir ritüel okula başlama. Gelecek cumartesi tören var, hediyeler, fotoğraflar. Çok keyifli.
Tavşanlariniz mi var çok tatlı

cok gecmis olsun canim iki eli birden nasil olduki aceba

Witch geçmiş olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…