Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın kızlar 💫
Krediler,kartlar,gün gideri,ek hesap ödendi 🙈
Iki ay içinde ödemesi bitecek olan taksitler var biraz olsun rahatlariz diye umuyorum.

Bu yıl birikime yine çok yonelemedim herşeyin maddi değeri de malûm.
Yeni plânlar yapmalıyım.
Ben pek sepetçi değilim sanirim ama altına devam etsem de euro ya da yönelmek ıstiyorum.

Ayrıca kağıt,deterjan,zeytinyağı,sıvıyağ vs hepsinde son paketler açıldı bu ay itibariyle stok alışverişine başlamalıyım.

Günaydın kızlar 💫
Krediler,kartlar,gün gideri,ek hesap ödendi 🙈
Iki ay içinde ödemesi bitecek olan taksitler var biraz olsun rahatlariz diye umuyorum.

Bu yıl birikime yine çok yonelemedim herşeyin maddi değeri de malûm.
Yeni plânlar yapmalıyım.
Ben pek sepetçi değilim sanirim ama altına devam etsem de euro ya da yönelmek ıstiyorum.

Ayrıca kağıt,deterjan,zeytinyağı,sıvıyağ vs hepsinde son paketler açıldı bu ay itibariyle stok alışverişine başlamalıyım.
Bereketli olsun canim
Gune girdim bende okuldakilerle çeyrek günü yapılacak bana şubat çıktı

İyi geceler arkadaşlar, nasılsınız ❤️ Keyifler yerinde mi.
Benim kızlarım yanımda nasıl huzurluyum anlatamam.☺️ üni lerin açılışı Ekim başına ertelendi,değmeyin keyfime. İyi hasret giderecegiz.
Koca yaz ne çabuk geçti bu sene,hiç bir şey anlamadım,planladigim çoğu şeyi de yapamadım. Tatile gidecektik, iki gün öncesinde eşim küçük kaza atlattı,ayağı çatlayıp alçıya alınınca o da iptal oldu. Sağlık olsun diyorum,hayat beklenmeyen her şeye açık sonuçta.
Yıllardan sonra ,akşam filenin sultanlarının maçını izledik,nasıl gerildim son dakikaya kadar anlatamam. Sanki benim çocuklarım oynuyor gibi dua ede ede tamamladım maçı,ay bir de adak adadım kazanirlarsa çocuk sevindirecegim diye,kızım da ben de mahalledeki kedileri beslerim dedi,hesaplar bizden yani😂😂Sonu güzel bitti çok şükür. Ülkece güzel şeylere,birlik olmaya hasret kaldık,milli beraberlik bilincimizin canlanıp hiç yok olmamasını diliyorum.🌹
gecmis olsun esine canim

Selam kizlar...
Teşekkürler hepimize yeni eğitim öğretim yılı başarı ve kolaylık getirsin...

Ben düşünene kadar gün dolmuş...Para gününe katilmayacagim... Geçmiş yillarda taksitli altın yapan site vardı. Onu inceledim. Fiziki korkutuyor da... Kafam karıştı.Ama bir şekilde başlamalıyım...

Sınıf hazırlıkları ile geçti. Cuma da toplantı var. Çok göç alan bir okul. 7 öğrencim gitti 5yeni gelen var... Sınıfın yapısı akademik cok değişiyor. Kendime bol sabır diliyorum...

Arkadaşlar eğlenceye gidecekler çağırdılar. Hem uzak hem de çok masraflı olacak. Gitmeyeceğim en sıkışık ay çünkü...

Okul çıkışı kurs düşünmüyorum neredeyse haftada 2 gün 2 saat kalmaliyim ki 1gr alabileyim... Orda durmak arada bir bı şey yiyelim desek aldığım gidecek... Gelir evde yemeğimi yapar dinlenirim

Kendim için 2 kursa başvurdum. Drama ve dans 🤣 evrak teslim edersem kayıt olacak. Ücretsiz ama arabayla gidip gelmeliyim ...Yani usengec olabilirim..canım istemeyebilir...ahaha galiba yaş alıyorum bir o kadar da bu yıl hep kararsız olmaya başladım😬 beni uyku tutmadı kalkayim en iyisi fasulye ayiklayayim. Pisireyim Toz alayım. Kahvaltı hazirlayayim. Sonra okula toplantıya...

Gününüz güzel geçsin altın kalpli kizlar🥰🥰

Kendim için 2 kursa başvurdum. Drama ve dans 🤣 evrak teslim edersem kayıt olacak. Ücretsiz ama arabayla gidip gelmeliyim ...Yani usengec olabilirim..canım istemeyebilir...ahaha galiba yaş alıyorum bir o kadar da bu yıl hep kararsız olmaya başladım😬 beni uyku tutmadı kalkayim en iyisi fasulye ayiklayayim. Pisireyim Toz alayım. Kahvaltı hazirlayayim. Sonra okula toplantıya...

Tatlu sanirim hepimiz yaş aliyoruz 😃bende çok üşengeç oldum 🙈

Kizlar temizlik işlerini hallettim hafta sonu 1makine daha yıkarım. Yarın stokluk market alışverişi yapacağım ne uygunsa onlardan alacağım....

Yemek listelerine dönsem iyi olacak...

Hafta sonu öğrencilere birkaç etkinlik fotokopisi çekerim... Hafta sonu ekstra bir şey yapmayı düşünmüyorum...umarım bir şey cikmaz

Bu arada altın gününe girdim bir grupla çok kalabalık değiliz. 6 kisiyiz yarım altina...

Bir de kartımın odemesini yapınca netten isciliksiz bilezik alacağım peşin fiyata 3 taksitle. Düşük gramli olanlar var...

Kizlar altında su an banka al sat farkı mi daha az yoksa kuyumcularda mi biliyor musunuz

Bu arada altın gününe girdim bir grupla çok kalabalık değiliz. 6 kisiyiz yarım altina...

Bir de kartımın odemesini yapınca netten isciliksiz bilezik alacağım peşin fiyata 3 taksitle. Düşük gramli olanlar var...

Kizlar altında su an banka al sat farkı mi daha az yoksa kuyumcularda mi biliyor musunuz
Bankada daha az canim

Ay bende çok üşengeç oldum yaa🤣

Oglusa ayakkabi alınacak
yarin pazara çıkmalıyım tursuluk alincak
Bi ara vakit bulup temizlik yapmaliyim ev elden gidiyah
Ama benim hicbisey yapasım yok🤣
Yaptigim domates konservelerinin üstünde beyazliklar oluşmuş sanırım kapaktan kaynaklı
Kapaklarını değiştirip yeniden kaynatmaliyim
Birde 2 sepet ütü var

Oglusa ayakkabi alınacak
yarin pazara çıkmalıyım tursuluk alincak
Bi ara vakit bulup temizlik yapmaliyim ev elden gidiyah
Ama benim hicbisey yapasım yok🤣
Yaptigim domates konservelerinin üstünde beyazliklar oluşmuş sanırım kapaktan kaynaklı
Kapaklarını değiştirip yeniden kaynatmaliyim
Birde 2 sepet ütü var
Okurken yoruldum ben üşendim😂😂

Hani ben tüm gün yatacaktim
ya olmadı😂
Kuzucuga yardımcı kitap almaya gittim markete uğradım sonra hızla evi topladım çamaşır yıka as katla arkadaş geldi kahve sohbet derken zaman geçti sonra tekrar ev toplama tekrar bir tur daha market yaptım geldim... Şimdi duş ve bakım zamani... Zaman uçuyor sankiiii😂😂😂😂

Merhabalar tabiki de hoş geldiniz bereketli olsun....
Çok teşekkür ederim inşallah bu ekonomik krizde yılı kazançlı kapatırız.ben kırtasiye alışverişlerini filan tamamladım.ama Whatsapp gruplarına bı baktım yine yardımcı kitap ayrıca ingilizce seti.yarin onları da tamamladım mi okul alışverişi tamamdır.

X