Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Yarin başka bir ile tip fakültesine gideceğiz canim Dr sevk etti. Yarin belli olur inş.

Selam kizlar cok berbat bir gündü
Sabah konyaya gittik tıpa dediler randevusuz alamayız. E bize Dr gidin sevklisiniz alırlar randevuya gerek yok dedi dedik. Yok almadılar. Ücretli muayene istiyorum ozaman dedim yok ona da randevu alınacak. Netten bakiyorum yok arıyorum telefonu açan yok. Allahim dışarısı 37 derece benim beynim yandı.
Artık bir profesör bulduk
Ama yani sadece biyopsi raporu yorumlayıp ilac yazmaya da 1400 almazsın emce didim icimden
Neyseki çok şükür sıkıntı yok mide ve bağırsak iltihabı ilaçla geçer dedi 1 ay sonra kontrole gel dedi ama bakcez. Tekrar endoskopi yapcakmis falan
300de otogaza verdim 100de eczaneye. İki iskendere 375 tl ödedi buyukbas yuh çok pahalı bir gündü. Yol ve sıcak sevmediğim iki şey bugün mahvetti beni

Bosver canim sagligin yerinde olmasina cok sevindim

Çok geçmiş olsun canım ugrastirmislar seni yazik ama ya
Tanıdık biri olsa çıkar miydi randevu acabaa

Selam bacilar,

cuma son is günümdi, simdiden keske iki hafta degilde üc hafta izinim olsa diye üzülüyorum
Resmen 1 dosya evrak print etdim izin icin hotel icin, otele otobüs icin
Iki kot pantolonum birden yirtildi, yarin gidip iki pantolon alcam. Valiz toplancak, buzdolabi bosaltilcak filan. Salida erkenden hava limanina gideriz, orda rahat rahat kahvalti yapariz. Kizim ilk kez bilincli bir sekilede ucaga bincek, bakalim nasil gececek.
Esim 1000€ ordaki hesaplar icin hesapliyorda, hersey icinde baska neye para harcama planlari var acep bir iki cevre sehirleri gezeriz sadece.
Yanima kitap alcam. Son 5 yilda 1 kitap okumusum oda hastanede yatarken umarim okuya bilirim.
Dönüsdede esim icin taxi ehliyeti icin bas vurcaz. Insaatdan cikip taxiye gececek insallah. Cocukla izin dönüsü yanliz kalcak. Simdiden anneni getircem diyor

Umarım dilediğiniz işe, iş imkanlarına kavuşursunuz.

Geçmiş olsun ciddi bir durum olmamasına çok sevindim.

İyi tatiller, güzelce dinlenirsin inşallah. Araba da hayırlı olsun

Selamlar, benim tatil bitti ise basladim, Agustos ayi cok yogun gececek, ay sonunda bir konferansta konusma verecegim, ona hazirlanmam lazim, sirkette isler zaten yogun gidiyor.
Tatil iyi geldi, isle alakali birkac bir seyi uzaktan da olsa cozmem gerekti, esim kizdi niye is getiriyorsun diye ama napayim ekibimi yanliz birakamam ki tamamen. Cocuklar cok eglendi, okyanus soguktu, otelde havuzda takildik cogunlukla.
Bizim Istanbul`da 2+1 dairemiz var 6 yillik, satmaya karar verdik, pek kira getirmiyor zaten, ev fiyatlari TL bazinda artiyor ama dolar olarak pek artmiyor, biz de tamamina dolar bozup almistik. Ayrica nerde ne olacagini Allah bilir ama, beklenen Istanbul depremi korkutuyor beni. Kolay satilir mi bilmiyorum, semt olarak iyi bir yerde, kiraciyla da konusmak lazim, iyi insanlar anlayisla karsilarlar umarim, parayi buradaki evimizin kredisinde kullanabiliriz ya da baska bir yatirim dusunebiliriz.

Ben hep çeyrek aldım.Simdiye kadar ama gram alabilirim artık herhalde.

selam kızlarrrrr
T Thewitcher canım cok gecmıs olsun tahlilin temiz çıkmasına sevındım
A Asmin75 asmincim arabanız hayırlı olsun güle güle kullanın hayırlısıyla

ben de pazartesi basladım işe kızlar iki hafta izinliydim ama küçük cocuk olunca üstümden tur gecmiş gibi resmen tatilde bi çok sehre gttik hesapladım gözden kacanlar vardır kesinbir haftada 32 bin harcamısız otel benzin yemek vs beş yılın ardından gıttık valla çok iyi geldi tabi sımdı odeme zamanı her seyi taksıt yaptım cünkü
oglum da pazartesi yeni krese basladı yarı devlet sayılır özel kreşin yarı fıyatına (4000tl) ınsAllah güzel olur her sey eksik listesi vermıs ogretmen onların bi kısmını aldm bakalm valla her sey ates pahası okula gıdınce napcaz acep Allah o guzel gunleri de göstersın ınsAllaj

bu arada tamamlayıcı saglık sıgortası yaptırıyoruz her sene gecen yıl oglum ile ben 8500du 5 yas altını tek basına yapmıyorlar dıye ben de oldum hep. bu sene önümüzdeki hafta yenılememız gerekıyor 21000 olmus yuh yani afedersiniz
e yaptırmasak cocuk hastane hakkkını full kullandı Allah korusun yatıs olsa bi şekilde heralde tek seferde bu fıyatı alırlar
el mahkum yaptırcaz gıbı gozukuyor

yaa üzüldüm canım bi heves tatile gidiyor insan keske böyle olmasaydı

merhaba, bankadan parama göre alıyorum. reelde de yılladır iş yaptığım kuyumcudan çeyrek/ 5-10 gram alıyorum.

Tesekkur ederim canim
Gecmis olsun canim neyse iyi düşün iyi olsun bari
herkese merhabalar...

4 adet çeyrek aldım.
Bereketli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…