Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selamlar, T Thewitcher cok gecmis olsun. Isler cok yogun kafam cok dolu, 1 hafta izin aldim, birkac gunlugune yakin bir yere gidecegiz, bir iki gun de evde dinlenecegiz.
Yazin okul masrafimiz artiyor yaz okulundan dolayi ama oglum severek gidiyor, her gun degisik aktiviteler var. Gecen sinifa cesit cesit hayvan getirmisler, oglanin fotografi geldi baktim pitonu seviyor, yilan korkum var tabi butun gece ruyamda yillanlarla ugrastim. En cok hangi hayvani sevdin dedim, bebek kanguruyu sevmis.
Birikim pek olmuyor bu siralar, alinacak bir suru sey oluyor ama en azindan indirimlere dikkat ediyorum. Gecen cocuk mayolarinda bir alana bir bedava vardi, nasil olsa her sene lazim oluyor yenisi, buyuyorlar iki tane aldim seneye icin. Sort eteklerde de ayni kampanya vardi, iki tane aldim, seneye giyer kiz. Esim spor ayakkabi aldi, ikincisinde yuzde 50 indirim vardi, hemen bir iki numara buyuk oglana aldim, nasil olsa 6 ay sonra ayagi buyuyecek, lazim olacak.
Bizde durumlar boyle, herkesin yazi guzel geciyordur umarim.

Tesekkur ederim canim

Selam kizlar,

uzun zamandir yazamiyorum pes pese yatili misafirler geldi yine.
Gecen hafta iki görümcem ve esimin yegeni geldi. Sagolsunlar beni hic yormadilar. Görümcelerim hem kiza hem bize yemek yaptilar, evi toparladilar ben isdeyken. Kizida krese yollatmadilar. Evde halalariyla kuzeniyle iyi vakit gecirdi. Tek yorgunlugum geceye kadar balkonda sohbet edince uykusuz ise gitdim
Yeni arabayi aldik. Tabi ben yüzünü hic görmüyorum. 3 kez bindim alali
Gelelim parasal konulara. Bu ay eve nerdesi 6000€ girdi ( esim cok calisdi bu ay) masraflar (malum misafirler) yeni arabanin sigortasi, vergisi obir sigortalarimiz eksi 200€ dayiz
Simdi bu duruma ne denilir bilmiyorum
Haftaya sali günüde izine gitcez. Umarim iyi gecer cünkü artik cidden yoruldum, tatile ihtiyacim var.
Sizlerde ne var ne yok?

T Thewitcher
canim senin saglik sonuclarin geldi mi?

Bende diyorum nerede bu kızlar
Meğer misafirler varmış kızına da çok iyi gelmiştir halaları ile kuzenleriyle görüşmek.
Yeni araç Hayirli olsun asmiş
Güzel günlerde kullanin

Arabanız hayirli olsun canim
Çıkmış sonuçlar yarin gideceğim inşallah hastaneye sonuçları almaya

Selâm kızlar
Kayinvalidemler bendeydi biraz önce gittiler
memlekete gitmeden çocukları görelim diye gelmişler.
Kp köyden biber,salatalık vs birşeyler getirmiş köy hasadı da mis gerçekten
3 5 güne kalmaz bitiririz biz onlari

Bu aydan itibaren artık harcamalara dikkat etmemiz gerekecek aylardır altın alimi yapamiyorum. Yeni planlar yapma zamanı.

Selam herkese. Maddi olarak alt üst olmuş durumdayım. Hedeflerimin sadece yarısına ulaşabildim gibi görünüyor. Altın hedefime ulaştım. Ancak kalanlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
Ek bir para gelmezse birikim yapamayacağım yıl sonuna kadar.

Pek sevgili şirketim zam namına hiçbir şey yapmadığı için elimdekiler ile geçinmeye çalışıyorum ama mümkün olmuyor.
Yıllardır aynı firmada çalışıyorum ama istifa etme vaktim geldi de geçiyor bile belli ki.
Bir kaç iş başvurusunda bulundum. Bir firmayı gerçekten çok istiyorum, CV gönderdim ama bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…