Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kendime Philips in kahve makinasını aldm cuma gece.KDV artıyor diye kaptım ama ins gönderiler ben aldım 3kusur arttı fiyatı.Çok para verdim diye üzüldüm kartım falan çok dolu krediler bar kiralar çocuğun okul taksidi.Sonra amannnn dedim hepsi ödeniyor öyle böyle oda ödenir hergün zamlanıyor o bile kar kalacak banaİçkim yok sigaram yok bir zevkim kahve boşver kız dedim bugünde latte bardağı falan aldım haha

Valla seyyanen zamda sonra verşlecekmıs 15 günlük maaş farkları ile maaşlar yapılmış %17.55 lil kısım ile hesaplanmış.Seyyanen zamda 15inden itibaren geçerli oluyormuş onun 15günlük farkıda yokmuş.Kıstıkça kısıyorlar.Mtv de çift oldu çok sinirim bozuk.

Ay ne iyi yapmissin güle güle kullan
Bende istiyorum ama hem mutfağında yer yok hemde tam istemiyorum sanırım yoksa alırdım

Bende evde olsamda sıkılsam
Okulda sıkılıyorum Bende
Kimse yok iş az vakit geçiremiyorum ya

Direk internet bankacılığından altın hesabı açsanız daha güvenilir olabilir çalınmalara vs karşı. Biz öyle yapıyoruz eşimle.
Bankalar gramını kuyumculara göre hem daha yüksekten satıyorlar hemde bozdururken daha düşükten bozduruyor, belki cüzi bir miktarda farkı anlayamayabilirsiniz ama yüksek miktarlarda bize kardan zarar ettirdi o yüzden bende artık fiziki alıyorum

Selam. Kizlar
Dun hastanedeydim endoskopi kolonoskopi yapildi patoloji sonucu 15 gün sonraymis ilacı ona göre verecekmiş kalın bagirsagimda iltihap varmis falan
3 gün sıvı beslendim su meyve suyu tanesiz çorba
Yemin ederim çorba ve meyve suyundan tiksindim ya tövbeler olsun bir karın ağrısı sürekli tuvalet beklemekten öldüm. 3. Gün sonu ölüm gibi bisey oldu ama kimse ölmedi
Dun hastaneye vardık şeker tansiyon yerlerde
Hemen bir serum taktılar iğne yaptilar artık biraz kendime geldim. Suratımı gören ölmüşsün de geri dirilmısşin diyolla gözlerim cokuk 3 gunde 4.5 kilo vermişim tek iyi yanı
Demem o ki çok zor bir olay aman kendinize tikkat edin

Çok geçmiş olsun kuzum kendinle eglenmene bayiliyoruz
3 gün sıvı beslenmek zordur az da değil hani.
Zorlu olmuş cnm inş sonuçlar iyi gelir.

Selâm kizlarr
Sıcaklardan bayim bayim bayılmış bir turta bırakıyorum buraya
Izin sonrası anca kendime gelmeye başladım
Üzerine de sıcaklar eklenince bittim.
Izinde 3 kilo almışım yuh

Akşam yemegi için ne yapacağım of bu havalarda yemek yapmak bile sıkıntı mübarek geç geldi ama fena bunaltıyor gece en az 5 kere uyaniyorum hiç birşey fayda etmiyor.

Gelelim malî durumlara.
Bu ayki ödemeler yapıldı birikim sıfır.
ev ve ihtiyaç kredi bitimine son 16 ay.
Sadece oğlumun önerilen birkaç kitabı 2.500 tl
Eylülü düşünemiyorum.
Stoklarim neredeyse bitti onlara da ilâve yapmam gerek.
Siz nasılsınız?

Bizim zammın yarısı yatmadigi için anca kartları odeyebildim. Umarım kalan 6 ayda hedefimi tutturabilirim.

Geçmiş olsun witch. Detoks yapmış gibi olmuşsun resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…