Altın biriktirmeye başlıyoruzz

T Thewitcher ennonemli şey sağlık çok geçmiş olsun birsonraki kontrolde de birşey çıkmaz inşallah
A Asmin75 aracınız hayırlı olsun kazasız binin
kronikuykucu benimde yaklaştı sağlık sigortam bakalım kaç bin çıkacak ama dediğiniz gibi el.mecbur oluyor
Galiba bir çok kişi Türkiye dışından yazmakta gibime.geldi.yaniliyorumda.belki ama ...
Tatilde berbat olması çok kötü bir durum.paranla.rezalet benzer bir.taril sonrası sadece konaklama kahvaltı seçer oldum.yemegi hep dışarda yemeyi tercih ediyoruz artık A Asmin75 üzüldüm .çünkü bence tatilde güzel.bir birikim olmalı..ciddi.butceler harcanıyor

Bu arada param.oldukca yarım gram fiziki altim alırdım yada düğünlere çocuk sünnet ev vs çeyrek gidilmeyecek yerlere azcik da uzaksa akrabalık yarım.gram alırdım sağolsun bakanlık yeni düzenleme yapmış artık yarım gram ve aşağısı 0.10-0.25 vb basilmayacakmis haberlerde duydum olan orta lesim.ve altına oluyor daha kötü karaborsalar olacak niye altınla yatırım.yapana bu engeli getirirlerki bilemedim

Anlayamadim gram altin basilmayacak miymis ?

Tesekkur ederim

Selâm kızlar
Mutlu haftasonlari olsun ☺
Aylık ödemeler yapıldı ve iki buçuk gram altın aldim.
Oglum için de 55 euro aldik çocuklar da durumların farkında ve piyasayi takipte.

Bugün evdeyim biraz keyif zamanı.
Öğleden sonra anne baba ziyaretine gideceğiz çocuklar 3 gündür orada valla özledim.
Tatiller yapıldıysa yuvaya tekrar hoşgeldiniz

Bereketli olsun canim
Bende hafta ici dolap içlerini toparladım fazlalıkları attım
Halıları yıkamaya verdim
Bugünde kadın geldi temizliğe
Domates konserve ve soslarida yapsak da kış gelse cok bunaldim

Geçmiş olsun canım. Hangi taraf o taraf bilelim de ona göre dikkat edelim.
Biz Lesvosa gittik, çok memnun kaldık, temizlik ve yemek en önemlisi bir de küçük çocuk olunca.
Bu arada ben de tatil sonrası hasta oldum hala kendime gelemedim.

Bereketli olsun ben de Euro biriktirmeye devam edeceğim azar azar. Ev alinca sıfırladık resmen.

Merhaba kizlar , bizde internet bankacili araciligiyla alıyoruz Gr altın . Çocukların hesaplarına mesala 500 lira var okadarlik altın almayı düşünüyorum, ama altın çok yuksekken almak sorun oluşturur mu ? Yani mevcut karımı düşürür mu

Biz de öyle yapıyoruz oda kahvaltı. Hem böylece farklı yerlerde yeme imkanı doğuyor. Birçok güzel yer keşfettik böyle.

Merhaba gercektne ben de eskiden bankalardan alır satardım altını ama.ozmaan alışla satış arasında 0.5 TL yani 5 kuruş bir lira fark var yoktu şimdi abartildi alış satış arası fark .ama yinede acil birşey mi lazım bozdurmasi daha kolay evde saklamak adina banka daha güvenilir vsvs.eger sizde alıp da üç ay beş ay sonra satmayacaksaniz banka mantıklı uzun vadede yoksa bugün alayım cocuklarin okul başlayınca alışverişe bozarım vs derseniz zarar olur TL bazında.

Yok uzun vadeli düşünüyoruz. Evet bugün kuyumcu olan tanıdığımız ile görüştük. Oda banka da Gr alınca zarar edecegimizi , çeyrek alıp banka kasasına koymanın daha avantajlı olduğunu söyledi. Bakalım aylık değilse bile iki ayda bir alabiliriz

Ay kizlar ben bugün çok yorulmuşum ya
Pazara gittim sabah domates aldım 10kilo kadar konserve için taze fasulye aldım 3 kilo dipfriz için
750tl baydim pazara
4e kadar bunlarla ugrastim sonra yemek koydum
Halılar yıkamadan geldi 800de oraya baydim. Yerleri süpür sil halıları ser derken aksam oldu çamaşır falan serdim bi ara hatırladım simdi
Yemekten sonra mutfağı toplayıp mayistim birde sıcak 42 derece gosteriyordu

banka makas aralıkları çok yüksek ben fiziki gram almayı düşünüyorum
biriktirdiğim para grama da yetmezse döviz alacağım yoksa oldugu yerde eriyor
birkaç ay biriktirip çeyrek almak çok mantıklı gelmiyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…