Altın biriktirmeye başlıyoruzz

günaydın kızlarr
dün oglusun bayram harclıklarıyla 1 gram aldırdım esime 1625e almıs. esımın maası bayram öncesi yattı onunla biraz alım yaptım guya zamlı maasıma gore hesaplayarak yaparak aldım bakalım bugun oran bana uyacakmı:halay:
Bereketli olsun kuzucugun altını❤️bende bayram harçlıkları ile 10 lot hava yolu hissesi aldım oğluma 😂İnş güzel bir zam alırız zam farklarıyla biraz kenara para atarız.Kartlar patladı krediler arttı😅

Bereketli olsun kuzucugun altını❤️bende bayram harçlıkları ile 10 lot hava yolu hissesi aldım oğluma 😂İnş güzel bir zam alırız zam farklarıyla biraz kenara para atarız.Kartlar patladı krediler arttı😅
sagol canım sızınki de bereketli olsun okyonuscum yaa eski arkadasımlarımsınız siz benimm nicklerinizi görünce mutlu oluyorum :KK200:

Selamlar, evdeyim bu hafta, yogun bir tembellik icindeyim, oglumu bu hafta yaz okuluna gondermedik, haftalik oduyoruz ucretini, ben evdeyken gerek yok dedik ama evde de vakit gecmiyor onun icin. Haftasonu yakin bir eyalete gunubirlik gittik geldik, boat turu yaptik. Karnaval gelmisti ama yagmurluydu iptal oldu, belki bu hafta sonu firsat bulabilirsek gideriz.
Dogumgunu icin tabak canak, masa ortusu, suslu mum gibi seyler tamam, bunlari bir dolarcidan aldim. Pizza siparisi verilecek, pasta olarak cupcake olacak galiba cunku sicak olacak ve buyuk pasta erir gibi. Meyve ve atistirmaliklari cumartesi alacagiz.
Cocuklar icin siparis verdigim kucuk hediyelikler kargoda takildi, onu iptal edip yenisini aldim insallah yetisir.
Kardesimle konusuyordum, ne giyecek dogum gununde dedi, hic dusunmemistim ozel bir sey, sort-tisort giyecek, yanimizda da mayolari gotururuz.

Ne kadar tembellik ediyorum desem de bir Turk kadini ne kadar bos durabilir ki, ayakkabiliklari elden gecirdim, kuculenleri ayirdim, kizin terlikleri kirlenmisti, kolay cikmiyordu, ucakta verilen dis fircasiyla temizledim, balkon sildim, camasir yikadim, bazi tencerelerin tabanlarini ovdum, airfryer, kettle, microdalgayi temizledim, sirt cantalarimizi kuvete bastim yikadim ve rutin sil supur yaptim.
Bu siralar buyuk kalem harcamalar var, arabanin sigortasi ve araba icin sehre odedigimiz yillik bir ucret var onlar yatirildi. Ocak bakiyoruz, evdeki ev ile birlikte geldi ve eski biraz, esime kalsa calistigi icin degistirmeye gerek yokmus ama yine de ben degistirmek istiyorum.

Selâm kizlar
Eve dönüş yolundayız.
Güzel bir tatildi ama o zamlar nedir ve tabiki devamı da yoldadır.
Neden ülkesinde rahat yaşayamıyor bu millet neden.
Bir ekmek 8 tl olmuş istanbulda Yazik.
Maaşlara gelen zamlar hicbir gidere yetmiyor.
Bir iki hafta gezelim diyoruz kartlar patlıyor.
Sonrasi öde dur.
Altın alımı aylardır yok zaten
en son gün parası ile almıştım.
Ay icim kararıyor.

Selâm kizlar
Eve dönüş yolundayız.
Sonrasi öde dur.
Ay icim kararıyor.
turtişim oglusunun boyu seni gecmıs ben o zamanlara takriben ne zaman gelirim de hele :KK48: küçük ergenus canıma okuyor valla

Selâm kizlar
Eve dönüş yolundayız.
Sonrasi öde dur.
Ay icim kararıyor.
Ne güzel tatil yaptınız içim açıldı
Bizde tünedik balkonlara nefes alma mücadelesi veriyoruz hava hissedilen 50 derece😂
Cok sıcak sevmiyoruz ağustos sonu düşünüyoruz bi kac günlüğüne gideriz her sene

Diyorumki ülke tatil yapmak için cok elverişli. Ulkece kışın yurt dışında yaşayalım yazin tate geliriz yurolarimizla🤣
Saka biryana daha zamlı maaslarimizi almadan eridi paraciklarimiz. Kartlar doldu. Bugün pazara gittim 3 4 poşete 500lira verdim yazık insanlara şeftali 40 kayısı 35 üzüm 30 tl nasıl alsın azıcık maaşlarla. Bende almadim kavun karpuz aldım napim.
Neysem yarin gorevde yukselme sınavım var büyüksehire gideceyuk sabah gorumcemlerde kahvalti yapcez sinav 4te azda gezerik bogaldik
Bana dua edin şans dileyin anacım baay

Bizde tünedik balkonlara nefes alma mücadelesi veriyoruz hava hissedilen 50 derece😂

Diyorumki ülke tatil yapmak için cok elverişli. Ulkece kışın yurt dışında yaşayalım yazin tate geliriz yurolarimizla🤣
Saka biryana daha zamlı maaslarimizi almadan eridi paraciklarimiz. Kartlar doldu. Bugün pazara gittim 3 4 poşete 500lira verdim yazık insanlara şeftali 40 kayısı 35 üzüm 30 tl nasıl alsın azıcık maaşlarla. Bende almadim kavun karpuz aldım napim.
Neysem yarin gorevde yukselme sınavım var büyüksehire gideceyuk sabah gorumcemlerde kahvalti yapcez sinav 4te azda gezerik bogaldik
canım nası gecti sınavın ınsAllah yükselmen bi an evvel gercekleşir hayırlısıyla :KK200:

Sen basarirsin canim hic süphem yok 😘🧿

X