Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bende, borç varken çok rahat edebilen bir insan değilim. Hele bitiyorsa, o ay için çok heyecanlanırım :)

Borcunuz, banka borcu değil sanırım. 1 ay ertelemek çok problem yaratmayacaksa, tatil de fena fikir değil hani :)

evet canım elden veriyoruz borcumuzu vermesem hiç sorun olmaz ama ben bitirip önüme bakmak istiyorum bir ay bile uzasın istemiyorum

Günaydın hanımlar hayırlı cumalar :)
no_name_ temizlenmiş temizlenmiştir ben evi temiz olunca çok seviyorum kitap okumak kahve içmek bile çok keyfili geliyor o zaman :) temizlik demişken geçen halıları yıkamaya vermiştim 85 tl de ona ödeme yaptım ama değer mi değer tertemiz olmuş dediğim gibi temiz ve az eşyalı ev on numara mekan benim için :) bu arada çil çil altınların şimdiden bereketli olsun :)
Kostebekpasta canım biz dışarda çok nadir yiyoruz bebeğim olduğundan beri temizlik sağlık takıntım olduğu için evde yapmaya çalışıyorum herşeyi peynirimi bile kendim yapasım var o derece geçenlerde bi çok canımız çekince pizza söyledik (normalde kendim yapardım da çok aç olunca dayanamadım) ay nasıl özlemişiz dedik içine ne koyuyorlarsa bağımlılık yapıyor bence
karamelli_turta biz de öyle yapıyorduk günü biz az kişi olunca işyerinde birer çay ısmarlıyorduk o kadar
Suveybe13 canım ben kesinlikle eşine katılıyorum tatil yapın benim yerime de yapın

Canım litrelik dondurma alıyorum bazende carte dor falan
Kulaha koyup servis ediyorum zevkli oluyor dene

İyi fikir gerçekten, tatlı felanda yapılıp arasına koyulup dondurulabilir belki ( şimdi geldi aklıma ). Denersem haber veririrm :).

Günaydınlarr bu arada, Suveybe13 ne yalan söyliyim bende eşinin yerinde olsam böyle bir fikirle giderdim eşime insan borç ödemekten bunalınca arada tatil ihtiyacı hissediyor. Eğer eylülde borcu bitirip tatile gidebilecekseniz bekleyin 1ay. Ama gidemeyeceksiniz 1 ay uzatılabilir borç. Birikime de Ekim de başlarsın. Tatil insan psikolojisinde çok olumlu etki yapıyor bence.

Bakma yazdığıma, ben de isteyemem...o yüzden vermiyorum artık, kimseyle para ilişkisine girmiyorum.o konuda bizim evin musrifi eşim, verir, unutur..bazen içim acimiyor değil..
En güzeli vermemek 15 çeyreğim gitti görümce me vermiyorlar. Bi de diyorlar ki para için kusulurmu.para konusunda kimseyle alışveriş e girmeyecen onu anladim

En güzeli vermemek 15 çeyreğim gitti görümce me vermiyorlar. Bi de diyorlar ki para için kusulurmu.para konusunda kimseyle alışveriş e girmeyecen onu anladim
densizlikmiş öyle demeleri de sinirlerini bozar valla insanın.
biz de genel anlamda kimeye borç vermiyoruz ancak yakınlarımızın sıkıntısını hissedersek kardeşlerimizin filan karşılıksız gönderiyoruz elimizden geldiği kadar..ama böyle de saf yerine koymasınlar insanları..

o iyiymiş canım, gün deyince annemlerin 80 li yıllarda yaptıkları altın günleri geliyor hep aklıma, çaylı pastalı, havada uçuşan altıncıklar

Günaydın Kızlar
Hayırlı cumalar hepinize Allah hayırlı kapılar açsın size bereketiniz, huzurunuz hiç gitmesin...

amin kuzummm, senin de bereketin huzurun bol olsun, katlanarak artsın inşallahhhhh....

hayırlı cumalar canımmm, vallahi çevremde herkes para yok diye ağlaşıyor ama hepsi villalarda, son model arabalarla yaşıyorlar..kimse para var demiyor, ben de akıllandım artık, hiç demiyorum...

canım kesinlikle tatile giderdim, tatil ruhunuzun beslenmesi için çok önemli, varsın 1 ay sonra bitsin borç, eşini kırma bence bu konuda, belli ki ihtiyacı var iyi bir tatile..bazen sağlıklı düşünüp, sağlıklı çalışabilmek için tatil şart...

Canım biz günleri dışarıda yapıyoruz. Herkes kendi hesabını ödüyor. Parayı da gün sahibine veriyoruz.

öyleymiş canım, ben de evde pastalı börekli gün sanıyordum , uğraşılır mı onunla diye söyleniyordum kendi kendime

amin tatlımmm, daha çokları senin, sizin olsun inşallah...
ben de halı silmeyi hem hiç sevmiyorum hem de beceremiyorum...tüm ev halılarım krem ve beyaz renk 3 ayda bir gönderiyorum yıkamaya, hem tertemiz oluyor hem de günlerce tüm ev mis gibi kokuyor..benim de tüm halılar 72 tl tutuyor, ama değiyor...

ben de vermem artık, hoş isteyen de yok ya, yine de vermem, kolay kazanıp kolay biriktirmiyoruz..herkes çok uyanık vallahi, kendimi kullanılmış hissediyorum...

kızlarrr, sabah sabah gittim bu sıcakta-ki sanırım saat 10:00 da bile 40 derece vardı sıcaklık- ATA cıklarımı aldım, döndüm evime..ilk kez ATA altın aldım ...985 dedi bir kaç yer, her zaman aldığım yerden sıkı pazarlıkla 970 tl ye aldım tanesini..umarım kazıklanmamışımdır..çok kafamı kurcalıyor bu alışlar....

Bereketli olsun canım almışsın demek çok sevindim
Sanmıyorum hem bak pazarlık da yapmışsın siftah atacıklarına çok sevindim...
Devamı katlanarak gelsin... Kaç tane aldın?

kızlar siz aldığınız altını değerinde alıp almadığınıza nasıl emin oluyorsunuz? bir sürü çeşit var, bazen kandırılıyor muyum diye çok takılıyor kafama..ata da tarih olmaz demişlerdi burada, bugün kuyumcu olur dedi..ama tarihe bakılmıyor falan diye yuvarladı...böyle olunca aklım karışıyor

Bereketli olsun canım almışsın demek çok sevindim
Sanmıyorum hem bak pazarlık da yapmışsın siftah atacıklarına çok sevindim...
Devamı katlanarak gelsin... Kaç tane aldın?
amin kuzumm, daha çokları senin ve tüm topik arkadaşlarımızın olsun..2 alacaktım biliyorsun, hafta sonu misafirler gelmeyecek olunca oraya ayırdığım parayı da kullanarak 3 adet aldım..2910 tl ödedim...

amin kuzumm, daha çokları senin ve tüm topik arkadaşlarımızın olsun..2 alacaktım biliyorsun, hafta sonu misafirler gelmeyecek olunca oraya ayırdığım parayı da kullanarak 3 adet aldım..2910 tl ödedim...
adama dedim düz 2900 olsun o da 2950 olsun o halde diyor :) dedim yukarı hareket beni geriyor, o da aşağı harekette de biz geriliyoruz dedi yaa, o 10 tl yi de aldı, çok uğraştım ama onu düşmedi..dönüşte yol param olsun dedim, minibüs 2 tl diyor bana ben hiç bir yerde pazarlık yapamazdım, yeni yeni öğreniyorum bu işleri..hem çok utanıyorum pazarlık yaparken hem de yapmaktan kendimi alamıyorum

Ben de utanırım valla hiç doğru dürüst pazarlık yapmışlığım yoktur kimseyle. Bende h.sonu yarım alıcam bakalım kaçtan alacağım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…