Altın biriktirmeye başlıyoruzz

hayırlı olsun canım arta arta çoğalsın inşallah birikimlerin

eşimde senin gibi düşünüyor canım ama ben çok odaklandım bu borç işine no_name_
bir seferden bir şey olmaz, varsın 1 ay gecikmeli ödensin, bunu da bir nevi tedavi gibi düşün, Allah korusun acil bir şey olsa hastaneye gitmeyecek misin? ruh da tıpkı kol ve bacak gibi benim için, kırıldı mı tedavi edilmeli, ihmal edilip bezdirilmemeli... hiç kendine sıkıntı yapma, gidin ve bol bol eğlenin bence

Kesinlikle her kelimesinde her cümlesinde haklısın canım bana da ders oldu boyle böyle o dediğim örneğe kadar neler var ama hakikaten tövbe ettim bu son diye akıllandım artık. ben verdiğim parayı isteyemiyorum kaldı ki borç hiç isteyemem kredilere kredi kartlarına yükleniyorum sonra ama millet benim gitmediğim yerlere gidiyo geziyo yiyo içiyor dedigim gibi artık tövbeliyim

Suveybe13 madem ödemenin aciliyeti yok ben olsan eşimi kırmazdım ruha yatırım yapmış olursunuz insanın tatile kafasını bosaltmaya da çok ihtiyacı oluyo gerçekten inşallah guzel bir tatil geçirirsiniz

Cannımmmm hayırlı olsun atacıkların altıncıkların bol bereketli olsun inşallah pazarlık yapmakla da iyi etmişsin tebrik ederim canım güle güzel günlerde kullan inşallah
Kızlar eşimden biraz para tırtıkladım 20 $ aldım yarım gr altın mı alsam dedim ama

Son düzenleme:
Ben de utanırım valla hiç doğru dürüst pazarlık yapmışlığım yoktur kimseyle. Bende h.sonu yarım alıcam bakalım kaçtan alacağım..

aslında gerçekten çok utanıyorum sanki onun orada ineceği 40-50 tl ye muhtaçmışım gibi,kendimi eziyormuşum gibi geliyor ama bir yandan da görüyorum ki işe yarıyor...şimdi oradan ettiğim 45 tl kar ile euro alıp atacağım..böyle böyle biriktiriyor insanlar..ben ne zengin insanların ne pazarlıklar yaptığını görüp hayretler etmiştim , kınamıştım hatta, şuan başıma geliyor kınadığım durum...

hayırlı olsun canım arta arta çoğalsın inşallah birikimlerin

amin tatlım Allah razı olsun, daha çokları senin olsun inşallah

Allah razı olsun tatlım, daha çokları senin, hepinizin olsun inşallah..bu sene kendime hayret ediyorum, maşallah deyip dilimi ısırayım, hayatımızda -benim aktif çalıştığım yılları gözönüne aldığımda- gelirimizin en düşük olduğu dönemlerden biri ama ben birikim yapıyorum, şaşkınlık içindeyim..isteyince oluyormuş, çok şükür, hamdolsun Rabbime..ne gereksiz para harcamışım, saçma sapan dağıtmışım bunca yıl..yazık etmişim emeğime, kazancıma

aaa bu arada unuttum yazmayı, çeyrekleri tama çevirmeyi sordum..kaç çeyrek var dedi, emin olmadığım için 20 vardır dedim, bi hesaplar yaptı 20 tane için 175 tl ödeme yaparsanız çeviririz dedi, ben de kalsın şimdilik dedim..aklınızda olsun kızlar..daha sonra araştırayım bu mevzuyu diye öteledim

Biz de tek maaşız ve bizim de dar zamanlarimiz oldu ama biri de sormadı naptiniz diye

Bence direk kullanildim :)

Canım hayırlı olsun altınların :)

Ben aldığımda, tereddüt etmek yerine, aldığıma seviniyorum :) yoksa her biri için böyle düşünürsem kafayı yerim. Yani güvendiğim kuyumcuysa sıkıntı olmuyor. Ama yine de piyasa fiyatların ve bir kaç farklı kuyumcuya bakarak alıyorum.

Hayırlı olsun canım, bereketli olsun.

Benden istemedi bile, ben 2 çeyrek verip yarım aldım iyi günlerde kullanın kurdele lazımmı dedi teşekkür ettim çıktım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…