Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kasa çok masraf cnm yaa

Evet pahalı belkı ama guvenlı. Ben de evde tutamam altınım olsa...

Kasa masraf gibi görünse de gerçekten güvenli, aklın evde kalacağına kasa en doğrusu, ileride fiziki altınlarım olursa ilk iş kasa kiralamak olur, bir kere ağzım yandı malum
ben henüz tam anlamıyla birikim yapmaya başlayamadım, önceliğim borçları kapatmak
gram altın almaya çalışıyorum onu da banka hesabından yapıyorum

Ayn
Aynen canım ya aklım evde hep ama belki küçük çaplı bu arsa ve bir kaç bilezik alıp kolum a da takmayı dusunebilirim çünkü daire ye var biraz daha .ben aslında bi ara hep altın al sat yaparak ta 10 bin kadar kazsnmistim yani çok düşünce alıyor çok yükselince satıyorum elimdeki parayı boyle degerlendiriyordum ara verdim biraz o yüzden ona da donebilir im bilmiyorum aslında kafam çok karışık daire almak için paramı katlamam lazim

kızlar mikrodalga alsammı diyorum eve gidince buzluktakileri hemen çıkartıp çözdürmek için ne dersiniz en ucuz samsung gördüm tavsiye edermisiniz çalışan bayan için gerekli sankiii

canım bende 3 yıllık evliyim sen çalışıyomusun biz hala kiradayız ve ev almak için en az 3 sene para biriktirmemiz lazım sanırım sende 4 yıllık evlisin nasıl başardınız onu sorayım dedim sana

Hayır cani
canım bende 3 yıllık evliyim sen çalışıyomusun biz hala kiradayız ve ev almak için en az 3 sene para biriktirmemiz lazım sanırım sende 4 yıllık evlisin nasıl başardınız onu sorayım dedim sana
Hayır canım calismiyorum düğünde takılanlar vs biraz da biz biriktirdik evde çocuk baktım uç yıl eşim de 1300 veriyor 4yildir bu şekilde aldık ve inşallah yatırım içinde nasip olur bir evimiz.disari hayatım yok gezme vs kısıtlı.tutumluyum alışveriş yapmam fazlaca.esim evi gecindirir .buz kaçarak evlendikk o yüzden aileler biraz kendilerini suçlu gorup fazlaca yardımcı oluyorlar madden ailem zengindir harçlık falan da verirler bana çocuklara vs

aynen canım ama bayılıyorum ben bu sayfaya başka kuyumcularda var ama bunlar hemen fiyat bilgiside veriyorlar ogünkü kurla

Canım hayırlı olsun
Rabbim hayırlı sağlıklı imanlı evlat nasip etsin
Benim normal yollarla olmuştu kalp atışları 8. Hafta bitiyordu duyuldu . 10 günlük geç döllenme olmuş .
Demek istediğim gerçekten umudunu kaybetme . Benim doktorum da çok rahattı başka doktorlar hemen panik yaptırıyor hatta hemen kürtaj öneren bile var . Bizzat şahit oldum

ya sorma ben pimpiriklendikce dr. Bana kiziyo boyle yapma diye. Bakalim verende Allah alanda bekleyip gorecegiz

oh ne güzel valla bize ailelerden fayda yok 2 kaynımında evi var oturuyolar biz kiradayız. sizin adınıza çok sevindim inşallah daha nice birikimleriniz olur canım. biz gezmemizden hiç kısmıyoruz gençken gezilir mantığındayım çocukta yok şimdi :)

Tabi canım haklusin genç ken biraz da tadını çıkarıp gezeceksin yaa bizde yaparız arada şehir dışı turları kuşa tatiller vs demek istediğim sürekli dışarda gezmeler yeme içme alışveriş vs sevmiyorum evimi seviyorum açıkçası evcil kedi gibi

Birikim de tadında olmalı yaa olması gereken den hiç kısmak yok bizde sadece işin israf olan gereksiz kısmını yapmıyorum diyelim ama tabi bizde bu zamanların kıymetini biliyoruz Allah can sağlığı versin çocuksuz lugun tadını da çıkarın bence.4yillik evliyim iki çocukla hiç bir olmuyor maalesef kocam la birbirimize hasret kalıyoruz

aynen canım bende öyleyim evi çok seviyorum ama çalışıyorum işte iyi yapıyosunuz valla gezin bencede ayrıca birikim yapmakta çok keyifli tabiki

ay maşallah 2 bebişmi var bide Allah bağışlasın
bizde istiyoruz artık aslında ama tedavi olmamız gerekiyor 2 senedir korunmuyoruz olmadı hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…