Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Supermis ya bayildim bi bakayim kenwooda cok cesit yoktur heralde bulurum hemen

kız o kadar şey yaşarken çocuk yapıp onu da mı perişan etseydik:)
ilk zamanlar yitip giden maddiyata üzülürken sağlık sorunu başlayınca anladım yaşanan her şeyin geçici olduğunu
bizim için pahalı ve zor bir sınavdı belki ama herşeye rağmen üstesinden geldik
akıl ve beden sağlığı olduktan sonra gerçekten herşey bir şekilde yoluna giriyor. derdi veren rabbim sabrını da veriyor, dayanma gücünü de veriyor, bir yerlerden bir kapılar açıp yol da gösteriyor çok şükür

Ocak ayına kadar birikim yapıyoruz üç aylık bi hedefiniz varmı acaba bizimle paylaşacağınız
ben ev hanımıyım pazar market paramdan üç beş kenara at dım 1 senede 8 cerek yaptım onları kuyum cuya götürdüm bilezik yaptırdım.. Şimdi bir cerek daha koydum kenara geriye 7 kaldı hadi hayırlısı sizlerde birik tirme şansınız olur inşallah evlat larımız var onlar için herşey değer

Bende 3bin civari bi gerdanlık beğeniyorum ya ondan alacam yada bilezik alacam ceyrek alicam once bakalim kizlar altinlarimi atamadim isten geldim simdi telefondan yuklenmiyor

Ay ne bilim kiz bellimi olur vardir belki dedim
Aynen canim sukurki atlatmissiniz hersey yoluna girer yeterki saglik elden gitmesin beterin beteri var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…