Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ayyy orda 50grlık ikili burmalar var ya işte ondan istiyorum beenn
ayyy ben hepsine bayıldım. en sevdiğim renk sarı, sapsarıı:)
kuyumcunun sayfası bizim hatunlar sayesinde bayağı takipçi kazanacak:)

Evlerden uzak, Rabbim kimseye yaşatmasın ama 2 sene önce bizim evimize hırsız girdi. O kadar psikolojim bozuldu ki kimse yaşamasın dilerim. O zamanlar çok sıkıntıdaydık, ciddi borçlar ödediğimiz bir dönemdi. Neyimiz var neyimiz yoksa almış. Alyanslarımıza kadar herşey bir anda uçtu gitti. Sıkıntılarımızı arttıran bizi hepten geriye götürüp dibe çeken bir olaydı. Allaha havale ediyorum ama inşallah yiyememişlerdir. O gün bu gündür akşam eve giderken bile üstümde nakit varsa bankamatiğe yatırıp öyle giderim eve.

sanki geneli erkeklerin öyle. Tanıdığım erkeklerden amcam ve bir tane iş arkadaşım hariç hepsi öyle:) sevgili eşim zaten canı sağolsun nekadar gelirse anında gider nereye harcadığını da bilmez.

kiralık kasa canım en sağlıklısı ben herşeyimi kasada tutuyorum

valla bizde tam tersi eşim tutumludur asla gereksiz harcama yapmaz ama ben çok harcardım şimdi bende tutumlu olmayı öğrenicem inşallah

canım ben de 7 çeyrek vardı ama çeyrek olmasada aynı fiyata gelir dedi kuyumcu çeyrek vermenin bi farkı yokmuş müşteri verdiği çeyrekleri bilezik yapıyoruz sanıyor dedi kuyumcu ama öyle değilmiş işçilik ve grama göre değişiyormuş

Benim de bi ara vardı bu bileziğin değişin den 23 ceyrekle 6000 gibi satmustik ama ağırdı kullanamıyorum diye pek takmiyor dum ama bu hafif ve guzelnus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…