Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ayyy orda 50grlık ikili burmalar var ya işte ondan istiyorum beenn:cry:
ayyy ben hepsine bayıldım. en sevdiğim renk sarı, sapsarıı:)
kuyumcunun sayfası bizim hatunlar sayesinde bayağı takipçi kazanacak:)

Aynen bende biraz senin gibi düşünüyorum açıkçası cnm ya ama bana da evde çalınma korkusu çok fena basıyor ne yapsak ki sürekli dışarı çıkıyorum yanıma da alamam
Ki e evde bırakmak ta iyi olmuyo
Evlerden uzak, Rabbim kimseye yaşatmasın ama 2 sene önce bizim evimize hırsız girdi. O kadar psikolojim bozuldu ki kimse yaşamasın dilerim. O zamanlar çok sıkıntıdaydık, ciddi borçlar ödediğimiz bir dönemdi. Neyimiz var neyimiz yoksa almış. Alyanslarımıza kadar herşey bir anda uçtu gitti. Sıkıntılarımızı arttıran bizi hepten geriye götürüp dibe çeken bir olaydı. Allaha havale ediyorum ama inşallah yiyememişlerdir. O gün bu gündür akşam eve giderken bile üstümde nakit varsa bankamatiğe yatırıp öyle giderim eve.

Kızlar ben bi gelir gider hesabı yaptım da 5000 kadar geliri var eşimin bana aylık 1300 varır kendi de bütün evi gecindirir ama hiç birikim yapmaz bana da verdiğini hepsini harcadigimi dusunur .afiyetle ye iç gez yarinim uz belli değil der 4 yıldır ama tabi ben çok dikkat ederim saçma sapan hiç bi harcama yapmam ona da yardımcı oldum sıfır arabasını bile aldi ama bu erkekler neden hiç birikim yapmaz hepsi mi böyle
sanki geneli erkeklerin öyle. Tanıdığım erkeklerden amcam ve bir tane iş arkadaşım hariç hepsi öyle:) sevgili eşim zaten canı sağolsun nekadar gelirse anında gider nereye harcadığını da bilmez.

Aynen bende biraz senin gibi düşünüyorum açıkçası cnm ya ama bana da evde çalınma korkusu çok fena basıyor ne yapsak ki sürekli dışarı çıkıyorum yanıma da alamam
Ki e evde bırakmak ta iyi olmuyo
kiralık kasa canım en sağlıklısı ben herşeyimi kasada tutuyorum En Büyük TÜRKİYE

Kızlar ben bi gelir gider hesabı yaptım da 5000 kadar geliri var eşimin bana aylık 1300 varır kendi de bütün evi gecindirir ama hiç birikim yapmaz bana da verdiğini hepsini harcadigimi dusunur .afiyetle ye iç gez yarinim uz belli değil der 4 yıldır ama tabi ben çok dikkat ederim saçma sapan hiç bi harcama yapmam ona da yardımcı oldum sıfır arabasını bile aldi ama bu erkekler neden hiç birikim yapmaz hepsi mi böyle

valla bizde tam tersi eşim tutumludur asla gereksiz harcama yapmaz ama ben çok harcardım şimdi bende tutumlu olmayı öğrenicem inşallah :KK200:

canım ben de 7 çeyrek vardı ama çeyrek olmasada aynı fiyata gelir dedi kuyumcu çeyrek vermenin bi farkı yokmuş müşteri verdiği çeyrekleri bilezik yapıyoruz sanıyor dedi kuyumcu ama öyle değilmiş işçilik ve grama göre değişiyormuş

canım ben de 7 çeyrek vardı ama çeyrek olmasada aynı fiyata gelir dedi kuyumcu çeyrek vermenin bi farkı yokmuş müşteri verdiği çeyrekleri bilezik yapıyoruz sanıyor dedi kuyumcu ama öyle değilmiş işçilik ve grama göre değişiyormuş
Benim de bi ara vardı bu bileziğin değişin den 23 ceyrekle 6000 gibi satmustik ama ağırdı kullanamıyorum diye pek takmiyor dum ama bu hafif ve guzelnus

X