Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bu arada burda bahsedilmişti değil mi Derle Topla Rahatla kitabını okudum bitirdim, tam benim kafadan yazar, evdeki herşeyi de elden çıkarmaya karar verdiö
Ben önermiştim canım. Beğenmene sevindim. Kitapta yazılanları uygulayınca ev çok gerah be düzenli bir hale geliyor. Ben taşınırken uyguladım. Yeni eve bir tane fazla iğne getirmedim.

Merhaba kızlar
O kadar yoğunum ki buralara bakamadım hiç , sanırım 200 küsür sayfa geride kaldım ..

Altın alanların altınları çoğalmıştır inşaAllah

Ben altın alamıyorum, borcum çok borcum en kısa sürede biter inşaAllah Ve tüm borcu olanların borcu hemen bitsin

Evet hanımlar bi sorum daha olacak bu devlet güvencesiyle ekim de başlayacak altın toplama işine ne diyorsunuz bakan açıkladı ya geçenlerde herkes yastık altı birikimini ziraat bankasına verip aylık kira alacak sorunlarından çok mantıklı değil mi hem kasa kira derdimiz olmaz hrmde çalınma korkusu

hayır canım burdan almadım ama bi daha ki altınlarımı burdan alıcam kızkardeşimde bankacı onun müşterisi bu banka çok iyi indirim yapıyor
ben tam bayram arefesi aceleyle aldım araştırmadan etmeden
aldığım kuyumcuda iyi bi yer ama ağırlıklı elmas pırlanta tarzı satışları var
o sebepten biraz daha elit kesime hitap ediyor bizim gibi yatırımcılara değil
pahalıya geldiğini düşünüyorum ama tarttırıcam haftaya bakalım

canım ben ilk kez duydum ama yanaşmam açıkçası beste bile işveren katkısı olmasa yapmazdım mesela 165 ben yatırıyorum 100de işyerim yatırıyor+devlet katkısıyla iyi oluyor ama prosedürü fazla çok karışık

bence en iyisi sen biikimini kendin yap bu devirde kimseye güven olmaz
her an herşey değişiyor ülkede piyasada likitide ve altın açığı vardır işini görmek için böyle bi uygulama getirmek istemişlerdir şahsım desteklemiyorum

benim aldığım 27 gr ediyormuş aslında gerçi başka kuyumcuya tarttırmadım ama saf davrandım sanırım kızıyorum kendime 680 TL daha ödeme yapıcambu ay bu bileziğe

Güzelmiş
Hayırlı olsun
Bu şekliyle mi aldınız , çeyrek verip mi yaptırdınız ve kaça almış oldunuz :) çok sordum ama çok hoşmuş

Aynen bende biraz senin gibi düşünüyorum açıkçası cnm ya ama bana da evde çalınma korkusu çok fena basıyor ne yapsak ki sürekli dışarı çıkıyorum yanıma da alamam
Ki e evde bırakmak ta iyi olmuyo

elecda canım sen montessori ile ilgili bi kitap önermiştin ben de ekran görüntüsünü almıştım, teli değiştirince gitti tabi, tekrar söyler misin.

Kızlar ben bi gelir gider hesabı yaptım da 5000 kadar geliri var eşimin bana aylık 1300 varır kendi de bütün evi gecindirir ama hiç birikim yapmaz bana da verdiğini hepsini harcadigimi dusunur .afiyetle ye iç gez yarinim uz belli değil der 4 yıldır ama tabi ben çok dikkat ederim saçma sapan hiç bi harcama yapmam ona da yardımcı oldum sıfır arabasını bile aldi ama bu erkekler neden hiç birikim yapmaz hepsi mi böyle

elecda canım sen montessori ile ilgili bi kitap önermiştin ben de ekran görüntüsünü almıştım, teli değiştirince gitti tabi, tekrar söyler misin.
"Tim Seldın- Harika Çocuk Nasıl Yetiştirilir" kitabın adı canım. Ben çok faydalandım. Umarım sen de beğenirsin.

Valla bugün listeye bakarken aklıma gelmiştin yoğunluğun biter bitmez sende gel aramıza

Aydatımızı ödedim. Ekim ayını da ödedim hazır param varken. Bir daha ki ay kafam rahat olur en azından.

Benim ki senin anlattığın modelin aynısı
Herşeyi kendisi alır öder bana da 1000 ₺ gibi verir bi ay içinde. Nereye harcadın demez kendide biriktirmez ama ben 2-3 yıldır biriktiriyorum.

hoşgeldiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…