Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ayyy orda 50grlık ikili burmalar var ya işte ondan istiyorum beenn:cry:
Merhaba canım aynen bende istiyorum ama takınca gize gelir diye düşünüyorum eşim e pek birikim den bahsetmek istemiyorum söyleyince harcliktan oluyorum evet ozrlliklerimiz in aynı olmasına bende çok sevindim kaç yasinda sin .ya benim 10 aylık bebek var da pek sık yazamiyo r um

Hoşgeldin The Black The Black sağlıkla büyüsün bebeğiniz.. Bazı durumlar yaşanmadan insan Bazı şeyleri farkedemiyor sağlık olsun...
Umarım dilediğin gibi iş bulursun yakında... Önceden de sürekli takip ediyordum seni her konuda örnek aldığım biriydin o zamanlar da... Mutlaka üstesinden gelirsin sen bu durumlar geçici ve inşallah maddi konularda daha refaha ulaşacaksın ben inanıyorum.

Canım çok teşekkür ederim. Bazen gardımız düşüyor ne yazık ki insan olarak. Çoğunlukla olumlu bakabiliyorum yine de hayata.
Sizleri okudukça hem mutlu oluyorum hem motive oluyorum.
Hepinize sevgiler :)

Merhaba canım aynen bende istiyorum ama takınca gize gelir diye düşünüyorum eşim e pek birikim den bahsetmek istemiyorum söyleyince harcliktan oluyorum evet ozrlliklerimiz in aynı olmasına bende çok sevindim kaç yasinda sin .ya benim 10 aylık bebek var da pek sık yazamiyo r um
25 yaşındayım benim de 10 aylık bebeğim var :KK66:

benim aldığım 27 gr ediyormuş aslında gerçi başka kuyumcuya tarttırmadım ama saf davrandım sanırım kızıyorum kendime :sinirli: 680 TL daha ödeme yapıcambu ay bu bileziğe :KK4:

Eklentiler

• Screenshot_20170922-121100.jpg
    Screenshot_20170922-121100.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 106
Selamlar

Ben bu ay 2 gram altın aldım. 2 tane ince altın bilekliğim vardı. Onları da kuyumcu 900 liraya alırım dedi. Yerine bir tam altın almayı düşünüyorum.

Hafta içi kasadaki altınlarımızı saydım. Eh işte bir şeyler var Allah bereket versin.

Bir de iş bankasının Ankara yenişehir şubesinde bir altın ekspertizi varmış. Bankadaki adam yatırım ile ilgili bilgi alabilirsin ondan dedi. Galiba elimizdeki altınları saf altına dönüştürüp mü saklatıyor muymuş ne? Hafta içi uğrayacağım, Ankarada olan varsa beraber gidebiliriz

Merhaba hanımlar bende aramıza katilayim sürekli takip ediyordum ama yazamiyordum üyelik tesorun vardı yeni çözüldü iki cocuk annesinin calismiyorum ev ihtiyaçlarını eşim karşılar ama evlendigimizden bu yana bana da sürekli harçlık verir 4 yıldır evliyim ve sürekli biriktiriyordu.m. Ve artık burdan size katılıyorum her ay bi ata ve bi çeyrek düşünüyorum inşallah olur.burdan paylaşınız beni de alın araniza

Hoş geldin

benim aldığım 27 gr ediyormuş aslında gerçi başka kuyumcuya tarttırmadım ama saf davrandım sanırım kızıyorum kendime :sinirli: 680 TL daha ödeme yapıcambu ay bu bileziğe :KK4:
Evet bunun aynısı sadece araları değişik çok beğendim bende :KK200:
Bende çeyrekli bilezik istiyorum ama modeller daha çok bileklik gibi onları beğenmiyordum bu gerçekten Harika . Bilezik gibi ve ince detaylı olması çok güzel . Sen bu sayfadan mı aldın canım :KK51:

Selamlar

Ben bu ay 2 gram altın aldım. 2 tane ince altın bilekliğim vardı. Onları da kuyumcu 900 liraya alırım dedi. Yerine bir tam altın almayı düşünüyorum.

Hafta içi kasadaki altınlarımızı saydım. Eh işte bir şeyler var Allah bereket versin.

Bir de iş bankasının Ankara yenişehir şubesinde bir altın ekspertizi varmış. Bankadaki adam yatırım ile ilgili bilgi alabilirsin ondan dedi. Galiba elimizdeki altınları saf altına dönüştürüp mü saklatıyor muymuş ne? Hafta içi uğrayacağım, Ankarada olan varsa beraber gidebiliriz

Hoş geldin
Allah bereketini versin canım hayırlı olsun altınların :KK200:

Hanımlar bide şu altunlarinizi satmaya gittiğiniz de bi kaç kuyumcuya sorun en iyi fiyatı verene satın ben öyle yapıyorum ve çokta farkediyor geçen yuzugu mu sattım 69 lira fazla veren kuyumcuya sattım yani.ev alırken de çok altın vermiştik kuyumcuya ve 1800 fazla veren kuyumcuya satmustik 650 gram altını hiç unutmam.aklinizda bulunsun.

X