Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Tsk ederim cnm,iki çocuğum var büyük 4 yaşına girdi ,küçükte 6. Ayına girdi:))

Cnm maaşinin tanimli olduğu bankada birden çok hesabın olabilir ve bunların hiçbirinden hesap işletim ücreti kesilmez ,maaş hesabının olmadığı bankaya istersen bak mutlaka kesinti vardir ya aylık,ya üç ayda bir veya çoğunluk altı ayda bir kesinti olur.

Ben de bir arkadaşım Doğum yapacak gidemeyeceğim için biraz hediye kıyafet aldım bir de çeyrek iliştirdim kargoya vereceğim yarın nasipse :)

Hem is bankasìnda hemde ziraat bankasìnda ayrı ayrı vadesiz TL, döviz ve altın hesaplarım var.
Hiç birinde hesap işletim ùcretim yok cnm.
Özellikle mail atıp sordum verdikleri cevabıda silmedim.
İs bankasındaki TL hesabim öğrenci hesabı oldugu icin kesinti yapılmıyor. Döviz ve altın hesaplarında hesap işletim ücreti ya da herhangi bir kesinti yokmuş canım. Sitedede bu şekilde yazıyordu

Evet ziraatten alıyorum maaşımı. Ama sanırım dövizde zaten yok, emin değilim tabi :)

Halk bankasını kontrol edeyim o zaman. Çünkü sen böyle dediğin için tereddüt ettim. Ocakta kesilmiştir belki.

Allah bağışlasın yavrularını uzun ömürler versin...

tobosolu_dulcinea Canım msjını alıntılayayım derken senin mesajın içine ekleme yapmışım

Hiç mühim değil canım olur bazen öyle şeyler çok hareketli bi topic hep böyle giderse kısa sürede epey büyüycez gibi
Kızlar bugün benim için cok yogun bi gündü işyerinde hatta gun sonunda 100 tl açık vermiştim topladım geldim eve bütün evraklarımı işlemlerimi neyse ki buldum açıgın kaynağını artık rahatça yatabilirim şükür ki hepinize iyi geceler sohbeti bol olsun kaynatıcak arkadaşların

Ortam çok hoş oldu herkes çok uyumlu kimse birbirini kırmasın herkes dost olsun....
Açık mı farkettin neyse ki bulup halletmişsin sevindim insan rahat uyku uyuyamaz zor işler Canım...
Allah rahatlık versin iyi geceler cnm....

İyi geceler kızlar .. bugün pek gıremedım. Topiğe herkesin keyfı yerındedır umarım .. @mandaliina Allah esirgemiş gecmış olsun cnm .. benimde bi iş hesabım var bıde Akbank ıkısındede hesap işletim kesilmiyor bı keresinde Akbank 70 tl karttan cekmiş benim hesap işletim adı altında aradım kızdım kartlarımın hepsini iptal edin dedim parayı geri yatırdılar eşim biraz rahatsızdı bugün üşütmüş galiba azıcık hasta olsa Bebek gibi ilgi beklıyo onla ilgilendim .. akşamüstü sahıle gittik (vangölünün sahılı göl dediğime bakmayın çok büyük deniz gibi ) süt mısır yedık açık haca ıyı geldi ahanda şimdi girdim yatama MaşaAllah siz iyi kaynatmışsınız

İyi akşamlar Canım ben kredi kartımın yıllık aidat ücretini hep böyle tehdit ile aldım iş bankası kk mı kullanırken...
Tabi tüm taksitleri bittikten sonra tamamen kapattım, müşteri hizmetleri neler vazedeceğini şaşırmıştı
En son bayanız sonuçta illa lazım olur size demez mi... Yok dedim teşekkürler ne çok düşünüyormuşsunuz beni şimdiye kadar neden böyle ince düşünceleriniz olmadı bana demiştim.
Nakit harcamaya geçiş yapacağım demiştim.
Nasıl yalvaracağını şaşırmıştı gerçekten

Hoş buldum cnm

Çok çok geçmiş olsun cnm

Öğrenci hesaplarından kesinti olmaz cnm ,emekli ve maaş hesaplarından da bütün bankalarda var farkı bir durum bu çünkü banka hesap actigi zaman gideri olur bunuda bu şekilde kapatır her bankadan arkadaşlarim var birara sorarım cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…