Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bence eşinize sormadan gidin alın. Bir an önce parayı birikime çevirmek önemli sonra harcanır filan :). Kremalı yemekleri çok severim. Güzel tarifiniz varsa alabilirim :)
Harcamam o kesin
Para olarak biriktirir im nefsim e hakim oluyorum ozellikle kıyafet ayakkabı konusunda.
Müsait zamanda vereyim tarifleri olur mu?

Hoşgeldin bu arada

Kızlar kızlar ben geldim nabersiniz beya geçmişi okumadım henüz birazdan okicim oglumun aşısını yaptırdık kuzum çok aglamadı ama canı yandı yavrum kredi kartı borcum sıfırlandı kızlar ödedim bitti hesabımda 160 tllm kaldı 200 lira beklediğim para henüz yatmadı eşim 50 tl verdi zulaya attım .. bi tanede yarım altın aldık 460 tlye Allah bereket versin

kızlar bişey sorcam, bu büyük altınlarla kolye yapıyorlar gören varmı
5i bir aradalardan mı bahsediliyorsun Canım acaba?
nereye saklıotrsun cnm
Şimdilik evde ama gelecek için bilmiyorum henuz

Yavruna geçmiş olsun Canım canı acıımıştır kıyamam... Yarımın hayırlı olsun...
Sen de biliyorsun bu işleri maşallah bizde örnek almalıyız

Kredi kartı bitince rahatlıyor Canım insan geçmiş olsun... Darısı başıma son iki tatil taksidi kaldı..

nora2010 canım ben yanlış anlamışım kusura bakma . Ben de çeyrek parası biriktirdim ama bekliyim bi büyüğünü aliyim diyorum ama şu an ucuzsa alsam mı bilemedim sen naptin aldın mı bereketli olsun paralarimiz altınlarımiz insallah

bereketli olsun canım..altın düştü diyorlar hala mı 460 tl yarım altın? 2 ay önce de 460 a almıştım...demek ki düştü dedikleri hikaye...

bir de ne soracağım google a altın fiyatları bugün yazdığımda açılan sayfalarda tam altın, cumhuriyet altın ve ata altın farklı farklı fiyat çıkıyor..cumhuriyet ile ata aynı ise neden fiyatları farklı gözüküyor?

Canım bende cumhuriyetle ata altını aynı tam altın farklı diye biliyorum kafam karıstı senin söylediklerinden sonra
Bu arada kızlar bende annemle babamın dügün hediyesi 4 çeyrek 1 de yarım altın var onlardan ceyrek olanları bozdurup üzerine de ekleyerek şu bilezikten almak istiyorum nasıl ne dersiniz

Cnm hayırlı olsun topigin,çok sıcak ve samimi herkes 20.sayifadayim :)) ben su an ücretsiz izindeyim işe baslayinca her ay en az iki gr altın alacam ınş çocuklarim için böyle deyince eşim kızıyor hiç sevmiyor birikim yapmayı önce bir evimiz olsun sonra çocuklari düşün diyor ama hiç birsey den kısip birikim yapmaz özelikle yemek ve elbise konusunda çok çok savurgandir marka takıntısı var bide bakalım ne yapacaz hayırlısi olsun hepimiz için.

Peki gördün mü sen de gogilda farklı farklı fiyat olduğunu? Benim de kafam karışıyor..

Bilezik güzelmiş canım, bunu kullanmak için alacaksın sanırım di mi? Yatırım icin değil yani? Bilezikten de hiç anlamam ki

Hoşgeldin canım, bereketli olsun inşallah birikimlerimiz

Selamlar herkese..epeydir girmemiştim siteye. birikime yeniden başlamalıyım diye düşünürken aklıma geldi ve bu konuyu görünce sevindim. Şimdilik bir hedefim yok. Sadece biriktirmek istiyorum. 2 bilezik ve 5 küçük altın biriktirmiştim(burası sayesinde)eşime verdim onuda. Ödeyeceğini söylüyor,öderse ne ala,ödemezse canı sağolsun. Şimdi yeniden biriktirmek istiyorum. Çalışmıyorum ve sigara kullanıyorum bu yüzden öyle çok birikim yapamam ama her ay bir küçük altın yapmayı planlıyorum. Bu ay gram tabi,malum ayın yarısı geçti..

kızlar altın alırken pazarlık yapıyor musunuz?????
Ben 5 gr aldım
Herzamanki tanıdık abi yoktu
Diğer satıcı vardı ve çok ukalaydı
Çıkardığı için aldım ama bidaha abi yoksa almıycam ordan.
Tavrı falan hiç hoşuma gitmedi çok ukalaydı tavırları.
Reşat soruyorum o da altın işte dedi.ata sordum gene aynı almayacaksan getirmiyor uz falan dedi.
İndirim de yapmadı
Diğer abi gram başına 1 tl indirdi geçen ay

Bereketli olsun inşallah..ben öyle tiplere denk gelince bırakıp cikiveriyorum, hiç muhattab olmuyorum.

Şimdiden hayırlı olsun, hoşgeldin canım

Keşke almasaydım bende iştw pişman oldum. Gram altın aldım.

Başka tanıdık kuyumcu var çok efendi ler heralde oradan alırım artık.
Ben artık geziyorum ve pazarlık yapıyorum...ne olur en son diyorum..bi dusuneyim deyip başka yerleri de gezip en uygununa dönüyorum..bazen o an nakit paraya ihtiyacı olan ya da dükkan kirası olmayan ya da ucuzdan çok alanlar indirim yapabiliyor.genelde büyük kuyumcular yapıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…