Altın biriktirmeye başlıyoruzz

kızlar altın alırken pazarlık yapıyor musunuz?????
Ben pazarlık yapamıyorum maalesef sadece bazen ata alacağım zaman 5 tl falan eksik ise söylüyorum, kabul edip verirse alıyorum, çoğunlukla yapamıyorum cnm...
Netten altın fiyatlarına bakıyorum ama kuyumcu ile uymuyor.. Cumhuriyet ile ata aynı diye biliyorum ben cnm
Neden olmasın Canım eğer merakın varsa al kullanırsın hiç bozdurmazsın
Hoşgeldin Canım eşlere bakarsak bize birikim lazım değil onlar öyle diyor al koy sen köşene... Teşekkür ederim ayrıca sizinle güzel oluyor burası...
Merhaba hoşgeldin cnm... Ödemese de yeniden başla sen cnm
Altınların hayırlı bereketli olsun cnm
Nasıl hadsiz bir tavır o hayret bişey....
Sen yine sabırlıymışsın Canım ben olsam kavga ederdim herhalde o densiz ile. .

Selam kızlar
Aramıza yeni gelenler hoş gelmiş
Altın döviz alanların bereketli olsun
Bugün tuhaf bi gün geçirdim.. sabah servisimizin tekeri kırıldı tuhaf bişi oldu baya bi savrulduk.. sol teker değil de sağ teker kırılsaydı uçuruma yuvarlanacaktık.. şükür karşıdan gelen araba yoktu da sadece savrulduk biyere çarpmadık.. aralık ayında da kaza yapmıştık ben baya yaralanmıştım.. dönüşte aynı adam yine hızlı kullanıyor ani frenler yapıyordu.. memur servisi sözde sanki hayvan taşıyor.. bi gün o ilçe yolunda ölecez ya bakalım..
neyse gün içinde altın alacaktım ama sürekli koşturdum unuttum o arada.. 15 günlük maaş farkları da yapılamadı sistemler hata verdi hep.. artık yarın hem paramı yapıcam hem altını alıcam..
akşam çıkışta işyerimden çok sevdiğim bi abiye gömlek aldım 60 liraya.. kendime olsa almazdım ama başkasına olunca dayanamıyorum :) şu hediye alma işini azaltsam iyi olacak.. dönüşte 45 dk yürüdüm şimdi de bisiklete biniyorum azıcık zayıflarım belki :)
Offff ne çok konuştum hepinize iyi akşamlar akşam çayına çağırın beni :):)

Geçmis olsun cnm, Allah korumuş

Mizaç olarak uyumluyumdur canım.
Yoksa 150 farklı karakter de insan la çalışamam.

Görmedim canım açıkcası ben bir ziraatin mobil bankacılığından takip ediyorum birde nette altin.in diye bi site var tüm altın türlerini ve döviz kurlarını bu siteden takip ediyorum hızlı güncelleniyor tavsiye ederim
Bileziğide evet canım kullanmak için düsünüyorum 22 ayar ve işçiliksiz mecbur kalmadıkça inşallah bozdurmuycam 2 tane almak var aklımda belki 3 de olur spor şık bir model cok kalında değil ama görüntüsunden ağır bir model fazla dikkat dikkat çekmez diye düşünüyorum ilerde de çocuğuma bırakabilirim annesinden hatıra diyorum

karamelli_turta teşekkür ederim canım aslında altın takı pek kullanmıyorum ama buna heves ettim birde dediğin gibi bozdurmak amacımda yok o yuzden aklımda 1 tane annemin babamın hediye altınlarının ustune ekleyerek alıyım diyorum 1 tane de ayrıyetten yılbaşına kadar 2 tane alabilirim bu sekilde belki daha sonra3. bi tane daha
bu arada tatil dönüsü ilk iş günün nasıldı canım zor olmuş olmalı

nora2010 hakikaten iyi sabırlıymışsın canım hayırlı bereketli olsun inşallah
Yeni gelen arkadaşlarda yenidennn ve B black_2014 hosgelmiş sefalar getirmissiniz arkadaşlar
@mandaliina çok geçmiş olsun canım verilmiş sadakan varmış

Çok sinir oldum ama ya sanki borç istesim gibi bi minnetsiz di
Daha o abi yoksa almam ordan

Canım kötü olmuş
Bizim de bi tanıdık kuyumcu var ben bakıyorum onun başka müşterisi varsa illa onu bekliyorum, yoksa gelir mi diye soruyorum ona göre tekrar gidiyorum falan..hem o gururlanıyor illa ondan alınca hem ben kar ediyorum..

Bencede alma canım bu da bi tecrübe oldu tabi aslında sürekli aynı yerden almak hem güvenilirlik hemde bikaç kuruşda olsa indirim açısından iyi oluyor ama sadece aynı yerden değil aynı kişiden de almak gerekiyomuş demek ki neyseki bi daha muhatap olmuycaksın hayırlı bereketli olsun canım inşallah

Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın

Hosbukduk cnm ,çocuk olunca geleceklerini düşünmek zorundayiz Allahim hepimizin çocuklarini bağışlasin kötü gün göstermesin.

Canım bugün kuyumcudaydım. Şöyle bir örnek vereyim. Çeyreği 230 a bozarım dedi, yarımı da 450 ye. Ama normalde iki çeyrek bir yarım ediyor.

Kuyumcular biraz farklı hesaplıyor. Bu sanırım o günkü kur a göre değişiklik gösterir. Ama 1 tam altın yaparken çıkan fark sanırım senin lehine bir fark oluyor. Kuyumcuya gitmeden önce, tam ve çeyrek fiyatlarına mutlaka bakarak git.

Her bankanin almış olduğu hesap işletim ücreti ayrıdır ama ortalama 6 ayda 70 tl kadardır ,vadesiz hesap açılır ilk etapta sen vadeli olarak tutarsan paranı kesinti olmaz ,ama sürekli alım olacağı için vadesiz hesap şart cnm başka sorun varsa yardımcı olayım bankaciyim.

k a h v e çok geçmiş olsun Allah korumuş sizi hemen birine sadaka verebilirsin. Bir de dul bir kadına bir ekmek ve bir paket tuz verilir bizde cnm.
Sporunu da yapmışsın ohh.
Akşam çayı geldi hadi dön artık

Hosbukduk cnm ,çocuk olunca geleceklerini düşünmek zorundayiz Allahim hepimizin çocuklarini bağışlasin kötü gün göstermesin.

Tekrar hoşgeldin cnm kaç çocuk var yaşları kaç acaba?

Bende sizlerin dışında hiç kimseye söylemiyorum
Belki isteyen olmaz ama gözü kalmasın kimsenin Canım nazara gelmesin
Hatta hedeflerimi bile kimse bilmiyor söylemem zaten ne olur ne olmaz

Bu söylediğiniz her konuda geçerli aslında. Direksiyon sınavına girdim,ki hocalar rahat geçersin diyolardı. önüme gelene sınavım var dua edin dedim. Face den ilan ettim falan:) ve kaldım. Sonra bir arkadaş kimseye söyleme diye uyardı ikincisini sıfır hatayla geçtim. Şimdi artık herşeyimi saklamaya karar verdim. Bakalım başarabilecekmiyim:)

Cnm şöyle anlatayım faize bulaşmak istemezsen vadeli açarken 6 aylık veya bir yıllık acarsin o zamana kadar azda olsa ekleyecegin için faiz bozulur ve almamis olursun. Vadesiz döviz hesaplarından da hesap işletim ücreti alınır yalnızca altın hesabından alınmaz.

@Diyet Canavari B black_2014

Aramızda bankacı olması da gayet güzel :))

Ben birşey eklemek istiyorum. Ziraat bankasında döviz hesabım var ve hesap işletim ücreti yok. Normal vadesiz hesabımda da yok. 3 tane ziraat hesabım var. Aktif kullanıyorum üçünü de. Ve hesap işletim ücreti yok.

Ha bir de halk bank hesabım var. Onda da hesap işletim ücreti yok. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…