Altın biriktirmeye başlıyoruzz

@mandaliina çok geçmiş olsun Allah korumuş sizi hemen birine sadaka verebilirsin. Bir de dul bir kadına bir ekmek ve bir paket tuz verilir bizde cnm.
Sporunu da yapmışsın ohh.
Akşam çayı geldi hadi dön artık :KK66:

Tekrar hoşgeldin cnm kaç çocuk var yaşları kaç acaba?
Tsk ederim cnm,iki çocuğum var büyük 4 yaşına girdi ,küçükte 6. Ayına girdi:))

@Diyet Canavari B black_2014

Aramızda bankacı olması da gayet güzel :))

Ben birşey eklemek istiyorum. Ziraat bankasında döviz hesabım var ve hesap işletim ücreti yok. Normal vadesiz hesabımda da yok. 3 tane ziraat hesabım var. Aktif kullanıyorum üçünü de. Ve hesap işletim ücreti yok.

Ha bir de halk bank hesabım var. Onda da hesap işletim ücreti yok. :))
Cnm maaşinin tanimli olduğu bankada birden çok hesabın olabilir ve bunların hiçbirinden hesap işletim ücreti kesilmez ,maaş hesabının olmadığı bankaya istersen bak mutlaka kesinti vardir ya aylık,ya üç ayda bir veya çoğunluk altı ayda bir kesinti olur.

Bayram da geçti ya o kadar çok düğün var ki gitmeden de asla olmuyor.
Gidemediğime sadece para gönderiyorum hafta sonundan beri 200 tl düğün hediyesi dağıtmışım biraz önce baktım da giderlerime..maşallah :))
Ben de bir arkadaşım Doğum yapacak gidemeyeceğim için biraz hediye kıyafet aldım bir de çeyrek iliştirdim kargoya vereceğim yarın nasipse :)

Cnm şöyle anlatayım faize bulaşmak istemezsen vadeli açarken 6 aylık veya bir yıllık acarsin o zamana kadar azda olsa ekleyecegin için faiz bozulur ve almamis olursun. Vadesiz döviz hesaplarından da hesap işletim ücreti alınır yalnızca altın hesabından alınmaz.
Hem is bankasìnda hemde ziraat bankasìnda ayrı ayrı vadesiz TL, döviz ve altın hesaplarım var.
Hiç birinde hesap işletim ùcretim yok cnm.
Özellikle mail atıp sordum verdikleri cevabıda silmedim.
İs bankasındaki TL hesabim öğrenci hesabı oldugu icin kesinti yapılmıyor. Döviz ve altın hesaplarında hesap işletim ücreti ya da herhangi bir kesinti yokmuş canım. Sitedede bu şekilde yazıyordu

Cnm maaşinin tanimli olduğu bankada birden çok hesabın olabilir ve bunların hiçbirinden hesap işletim ücreti kesilmez ,maaş hesabının olmadığı bankaya istersen bak mutlaka kesinti vardir ya aylık,ya üç ayda bir veya çoğunluk altı ayda bir kesinti olur.

Evet ziraatten alıyorum maaşımı. Ama sanırım dövizde zaten yok, emin değilim tabi :)

Halk bankasını kontrol edeyim o zaman. Çünkü sen böyle dediğin için tereddüt ettim. Ocakta kesilmiştir belki.

Allah bağışlasın yavrularını uzun ömürler versin...

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea Canım msjını alıntılayayım derken senin mesajın içine ekleme yapmışım o_O

Hiç mühim değil canım olur bazen öyle şeyler :KK52: çok hareketli bi topic hep böyle giderse kısa sürede epey büyüycez gibi :KK66:
Kızlar bugün benim için cok yogun bi gündü işyerinde hatta gun sonunda 100 tl açık vermiştim :mad::kızgın: topladım geldim eve bütün evraklarımı işlemlerimi neyse ki buldum açıgın kaynağını artık rahatça yatabilirim şükür ki :dua::KK68: hepinize iyi geceler sohbeti bol olsun kaynatıcak arkadaşların :KK48::KK54:

Hiç mühim değil canım olur bazen öyle şeyler :KK52: çok hareketli bi topic hep böyle giderse kısa sürede epey büyüycez gibi :KK66:
Kızlar bugün benim için cok yogun bi gündü işyerinde hatta gun sonunda 100 tl açık vermiştim :mad::kızgın: topladım geldim eve bütün evraklarımı işlemlerimi neyse ki buldum açıgın kaynağını artık rahatça yatabilirim şükür ki :dua::KK68: hepinize iyi geceler sohbeti bol olsun kaynatıcak arkadaşların :KK48::KK54:
Ortam çok hoş oldu herkes çok uyumlu kimse birbirini kırmasın herkes dost olsun....
Açık mı farkettin :eek: neyse ki bulup halletmişsin sevindim insan rahat uyku uyuyamaz zor işler Canım...
Allah rahatlık versin :uykucu: iyi geceler cnm....

İyi geceler kızlar .. bugün pek gıremedım. Topiğe herkesin keyfı yerındedır umarım .. @mandaliina Allah esirgemiş gecmış olsun cnm .. benimde bi iş hesabım var bıde Akbank ıkısındede hesap işletim kesilmiyor bı keresinde Akbank 70 tl karttan cekmiş benim hesap işletim adı altında aradım kızdım kartlarımın hepsini iptal edin dedim parayı geri yatırdılar :KK70:eşim biraz rahatsızdı bugün üşütmüş galiba azıcık hasta olsa Bebek gibi ilgi beklıyo onla ilgilendim .. akşamüstü sahıle gittik (vangölünün sahılı göl dediğime bakmayın çok büyük deniz gibi ) süt mısır yedık açık haca ıyı geldi :KK75: ahanda şimdi girdim yatama MaşaAllah siz iyi kaynatmışsınız

İyi geceler kızlar .. bugün pek gıremedım. Topiğe herkesin keyfı yerındedır umarım .. @mandaliina Allah esirgemiş gecmış olsun cnm .. benimde bi iş hesabım var bıde Akbank ıkısındede hesap işletim kesilmiyor bı keresinde Akbank 70 tl karttan cekmiş benim hesap işletim adı altında aradım kızdım kartlarımın hepsini iptal edin dedim parayı geri yatırdılar :KK70:eşim biraz rahatsızdı bugün üşütmüş galiba azıcık hasta olsa Bebek gibi ilgi beklıyo onla ilgilendim .. akşamüstü sahıle gittik (vangölünün sahılı göl dediğime bakmayın çok büyük deniz gibi ) süt mısır yedık açık haca ıyı geldi :KK75: ahanda şimdi girdim yatama MaşaAllah siz iyi kaynatmışsınız
İyi akşamlar Canım ben kredi kartımın yıllık aidat ücretini hep böyle tehdit ile aldım iş bankası kk mı kullanırken...
Tabi tüm taksitleri bittikten sonra tamamen kapattım, müşteri hizmetleri neler vazedeceğini şaşırmıştı :KK48:
En son bayanız sonuçta illa lazım olur size demez mi... Yok dedim teşekkürler ne çok düşünüyormuşsunuz beni şimdiye kadar neden böyle ince düşünceleriniz olmadı bana demiştim.
Nakit harcamaya geçiş yapacağım demiştim.
Nasıl yalvaracağını şaşırmıştı gerçekten :lülülü:

Görmedim canım açıkcası ben bir ziraatin mobil bankacılığından takip ediyorum birde nette altin.in diye bi site var tüm altın türlerini ve döviz kurlarını bu siteden takip ediyorum hızlı güncelleniyor tavsiye ederim :KK52:
Bileziğide evet canım kullanmak için düsünüyorum 22 ayar ve işçiliksiz mecbur kalmadıkça inşallah bozdurmuycam 2 tane almak var aklımda belki 3 de olur spor şık bir model cok kalında değil ama görüntüsunden ağır bir model fazla dikkat dikkat çekmez diye düşünüyorum ilerde de çocuğuma bırakabilirim annesinden hatıra diyorum :KK55::21:

karamelli_turta karamelli_turta teşekkür ederim canım aslında altın takı pek kullanmıyorum ama buna heves ettim birde dediğin gibi bozdurmak amacımda yok o yuzden aklımda 1 tane annemin babamın hediye altınlarının ustune ekleyerek alıyım diyorum 1 tane de ayrıyetten yılbaşına kadar 2 tane alabilirim bu sekilde belki daha sonra3. bi tane daha :halay:
:KK6: bu arada tatil dönüsü ilk iş günün nasıldı canım zor olmuş olmalı :KK43:

@nora2010 hakikaten iyi sabırlıymışsın canım hayırlı bereketli olsun inşallah
Yeni gelen arkadaşlarda @yenidennn ve B black_2014 hosgelmiş sefalar getirmissiniz arkadaşlar :KK54:
@mandaliina çok geçmiş olsun canım verilmiş sadakan varmış :dua:
Hoş buldum cnm

Selam kızlar
Aramıza yeni gelenler hoş gelmiş
Altın döviz alanların bereketli olsun
Bugün tuhaf bi gün geçirdim.. sabah servisimizin tekeri kırıldı tuhaf bişi oldu baya bi savrulduk.. sol teker değil de sağ teker kırılsaydı uçuruma yuvarlanacaktık.. şükür karşıdan gelen araba yoktu da sadece savrulduk biyere çarpmadık.. aralık ayında da kaza yapmıştık ben baya yaralanmıştım.. dönüşte aynı adam yine hızlı kullanıyor ani frenler yapıyordu.. memur servisi sözde sanki hayvan taşıyor.. bi gün o ilçe yolunda ölecez ya bakalım..
neyse gün içinde altın alacaktım ama sürekli koşturdum unuttum o arada.. 15 günlük maaş farkları da yapılamadı sistemler hata verdi hep.. artık yarın hem paramı yapıcam hem altını alıcam..
akşam çıkışta işyerimden çok sevdiğim bi abiye gömlek aldım 60 liraya.. kendime olsa almazdım ama başkasına olunca dayanamıyorum :) şu hediye alma işini azaltsam iyi olacak.. dönüşte 45 dk yürüdüm şimdi de bisiklete biniyorum azıcık zayıflarım belki :)
Offff ne çok konuştum hepinize iyi akşamlar akşam çayına çağırın beni :):)
Çok çok geçmiş olsun cnm

Hem is bankasìnda hemde ziraat bankasìnda ayrı ayrı vadesiz TL, döviz ve altın hesaplarım var.
Hiç birinde hesap işletim ùcretim yok cnm.
Özellikle mail atıp sordum verdikleri cevabıda silmedim.
İs bankasındaki TL hesabim öğrenci hesabı oldugu icin kesinti yapılmıyor. Döviz ve altın hesaplarında hesap işletim ücreti ya da herhangi bir kesinti yokmuş canım. Sitedede bu şekilde yazıyordu
Öğrenci hesaplarından kesinti olmaz cnm ,emekli ve maaş hesaplarından da bütün bankalarda var farkı bir durum bu çünkü banka hesap actigi zaman gideri olur bunuda bu şekilde kapatır her bankadan arkadaşlarim var birara sorarım cnm

X