Altın biriktirmeye başlıyoruzz

insan yıkadığı bulaşığa ara verip buraya bakar mı
Bulaşık yıkamaya gönlü yoksa bakar
eyyay böyle yapacaksın canım dinlene dinlene :)) yürümeyi bırakma ama nasıl alışırsa öyle gidiyor ben neredeyse koşuyordum koca göbeğimle pek öyle ağrım filan olmadı ablam hiç yerinden kalkmadı neredeyse ve kalktığında da ağrısı oldu hep.. doktor yasak koymadıkça yürü bol bol

bulaşığı bitirdimm:)
şimdi sıra diğer işlerde. ay ne tembelim yav.

Bendede aynısı oldu yaa. Evde kimse meyve suyu icmez. Burada herkes yapinca gaza gelip meyve suyu yaptim bir ton. Simdi boşu boşuna buzlukta kalabalik ediyor. Neymis misafir gelecekte kışın ona verecekmişim
Hepsini tuketmeye çalışacağım ki buzlukta yer açılsın

kıızzz böyle diyenler gelip de kalabalık etmesinler boşver
Sonuna kadar katılıyorum. Belki sıcak ama yinede güzel yerler
ayy bunu demeyecektin işte peki yanıksı dondurma, aksuda köfte piyaz yemeden akşam serinliğinde kaleiçini gezmeden denir mi?
Aksu demeyecektin işte. Hafta sonu antalyaya gittim. Aksuya ugrayamadan döndüm. Cok pişmanım
insan yıkadığı bulaşığa ara verip buraya bakar mı
Bende boyleyim yaa. Arada bizimkiler elin iste gözün oynaşta olmasın. O yüzden bitmiyor islerin diyorlar.
Ama bakmayincada sayfalar cok ilerliyor. Bu sefer okurken pert oluyorum

benimki mola gibi bişey. işi de bitirip bakmıyom he orası ayrı.

ayiciklijelibom olsun canm klima da olsa kettle çok farkettiriyormuş bundan sonra acele olmadıktan sonra Ocak'ta kaynatırım (doğalgaz faturası da bi gelsin de). Kızlar uyuşuklanmayın işinizi bitirin sonra ne istiyorsanız yapın (annemden alıntı)
sempatik_kiz çok güzel yerler bu arada Mayıs'ta dim çayına filan gittik gerçekten çok güzel Aksu benim de aklımda köftesiyle ayrı aklımda piyazıyla ayrı gelirsem sana paket yaptırıp yollarım

Hayırlı cumalar kızlar
Bende okuyorum tam yazacağım çocuklar fırsat vermiyor,olsun sizi okumak ta çok eğlenceli
Birikimde yerinde sayıyor zaten,kışlık hazırlıkta yok
Ben de genelde kızımı emzirirken gece filan okuyorum bir de iş yerinde yazıyorum yoksa mümkün değil canım çocuklarla kışlık hazırlık da zor Allah kolaylık versin tatlım

Ben de genelde kızımı emzirirken gece filan okuyorum bir de iş yerinde yazıyorum yoksa mümkün değil canım çocuklarla kışlık hazırlık da zor Allah kolaylık versin tatlım
Sağol canım çok zorluyorlar bu aralar.Birine ek gıda biri bez bıraktı dk başı tuvalete götür,biri uyucam biri oynucam der falan,tek olunca yetişmek zor

Sen gonder canim ben yerim
Ben dibimdeki yere gidemiyorum baksana

Burada yazın yapacak pek birsey olmuyor. Bu yüzden herkes her pazar dimcayinda. Gecen seneye kadar her hafta bizde giderdik hem serin hem rahat. Tabi bütcede büyük bir yıkım oluşturuyor orası ayrı

Hatta bu hafta bende gideyim epeyidir gitmiyordum. Degişiklik olur

İğne ne için canım
Hayırlısı ne ise o olsun
Rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin

joeyfun Allah bağışlasın çocuklarınız kaç aylık benimde 2 küçük yaramazım var . Mesajınız da kendimi buldum
eyyay yorulunca kasılma tarzı sertleşmelerin olabilir , dinlendiğinde geçer.
Allahım hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah
ayiciklijelibom valla bırakır. Sohbet çok güzel çünkü .
Bende sizi bebeğimi sallarken okuyabiliyorum
Hepinizi görmeden seviyorum.
Herşey gönlünüze göre en hayırlısından olsun . Mübarek cuma saati

:)) fiyatlar fahiş gelmedi bana ama her hafta gidince sıkıntı tabi antalyada evli filan değilsen çok zor oluyor arkadaşlarla bile gündüz çıkmak zorunda kalınca sıcakta ne yapacaksın. En iyisi akşam çıkmak ya da dim çayı gibi serin yerlere gitmek..git git benim için sen de bir çay içiver artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…