Altın biriktirmeye başlıyoruzz

ohh çorbası nasıl güzel olur eline sağlık. evet pazar günü eşimle gidecez. geçen 3 torba köz patlıcan atmıştım buzluğa, 2'sini çıkardım bitti bile, güya kışlık:)
tamam kış alışverişlerini yazmayalım artık
öyle oluyor işte buzluk için alıyorum ben de, bi yandan da pişirip yiyoruz :KK66: tamam artık evde ne varsa o, benim için ... 10 gün market yasak bana :KK66:

öyle oluyor işte buzluk için alıyorum ben de, bi yandan da pişirip yiyoruz :KK66: tamam artık evde ne varsa o, benim için ... 10 gün market yasak bana :KK66:
tamam tit tit:)
bu arada az önce 2 günlüğüne otelde yer ayırttım bu ayın sonuna, bayram öncesinden başlıyor eşimin tatili. 180 liraydı günlüğü, 150'ye indirdim.

ay yapma yaa.. bari pazarı bıraksalarmış
Allah kolaylık versin kuzum, pazar da çalışmak çok kötü, bi günü olmalı en azından insanın dinlenmek ve kendine vakit ayırmak için...bayramda dinlenirsin artık inşallah
Sağolun canlarım benim keşke bizim genel müdürlükte boyle düşünse :işsiz: eşim duyunca köpürdü valla mesaide yazmadıklarını öğrenince :olamaz: söyle h ici 2 gun izin versinler o zaman diyo canım kocam benim :KK68:

Sağolun canlarım benim keşke bizim genel müdürlükte boyle düşünse :işsiz: eşim duyunca köpürdü valla mesaide yazmadıklarını öğrenince :olamaz: söyle h ici 2 gun izin versinler o zaman diyo canım kocam benim :KK68:
ahh ah nerde adalet:)
kıyamamış karısına allah bozmasın canım:)

tamam tit tit:)
bu arada az önce 2 günlüğüne otelde yer ayırttım bu ayın sonuna, bayram öncesinden başlıyor eşimin tatili. 180 liraydı günlüğü, 150'ye indirdim.

o süüppper fiyat, Allah içinize sindirsin tatlımmmm...ne taraf kısmetse?

eşin haklı, hafta içi bari kullanabilsen keşke tatlım

o süüppper fiyat, Allah içinize sindirsin tatlımmmm...ne taraf kısmetse?

eşin haklı, hafta içi bari kullanabilsen keşke tatlım
bulunduğumuz şehrin bi ilçesi. çok sakin, temiz bi yer. minik bir kasaba gibi. daha önce de gitmiştik.
sağol canımcım:)

Günaydın kızlar
Dün kurbanı aldık
Zekat verilecekti bu ay onu da verdik
Arabanın bakım masrafı var o kaldı onu da bayram tatilinde yaptıracaz artık
Bu ay birikim fln yok bizde
günaydın allah kabul etsin.
bidahaki ay birikim olur inşallah. kimseye muhtaç olmadan masraflarımızı karşılıyorsak ne mutlu bize.

kız sanki çok anlarmışım gibi onu yaptım:)) aynı gibiydi sesler.
hahaha :KK70: o zaman sıkıntı yoktur tatlım çil çil ise altınların sesi :KK66:

sonuna kadar katılıyorum, hakkaten altın harici aldıklarımızı yazmayalım bari..ben ne zaman birikim topiklerine takılsam stoğa başlıyorum, kıtlık bilincine giriyorum...birbirimizi altın ile, döviz ile gaza getirelim, bu şekilde batıp gideceğiz...
aynen öyle yapalım bari canım sadeleşme yardım birikim gibi olursa daha iyi olur hem maneviyatımız artar hem cebimiz dolar :KK70: ben de kıtlık bilincine girdim ya şaka maka :dondurma:
Annelere Bi sorum olacak
Ben yürüyüş yapınca karnım cok geriliyor taş gibi sert oluyor nedenini bilen var mıdır aramızda
normal canım biraz dinlenirsen o anda geçer sertlik :KK51:

bulunduğumuz şehrin bi ilçesi. çok sakin, temiz bi yer. minik bir kasaba gibi. daha önce de gitmiştik
süper o halde, iyi eğlenceler olsun canım benim....

tatil deyince huzur olacak...
bi de gezmeyi seviyorum ben özellikle uzun tatillerde, bi otele tıkılmayı hiç sevmiyorum...

bazen anlayamıyorum insanları,
antalya da nasıl yaşanır, çok sıcak, yaşanmaz vs diyenlere; yaşadın mı ki diyorum? geliyor arkadaşlar side de kemer de belek te vs giriyorlar her şey dahil otele, tüm gün koştur koştur o büfede bu var diğer büfede başka bir şey, tüm gün yiyip içip havuza denize girmeye çalışıp vay efendim çok sıcak çok kalabalık, yaşanmaz burada...arkadaş antalyaya gelmişsin ne girip tıkılıyorsun otele...oda kahvaltı gel misal, tüm gün gez, şelaleleri gez, göl kenarına git balık ye,rafting yap, patara, kaş,kalkan,kekovayı görmeden kaputaş plajında yüzmeden dönme, ..antalya sadece girip çıktığın 5 yıldızlı otel değil ki.. akşam gir denize mesela, şişmiş karnınla saat 3 de denize girecem diye uğraşıyorsun, tabi ki sonra yaşanmaz burada dersin :KK66: sen yaşamamışsın ki diyorum :KK66: turistler bizden güzel yaşıyor vallahi :KK66:

bi de gezmeyi seviyorum ben özellikle uzun tatillerde, bi otele tıkılmayı hiç sevmiyorum...

antalya da nasıl yaşanır, çok sıcak, yaşanmaz vs diyenlere; yaşadın mı ki diyorum? geliyor arkadaşlar side de kemer de belek te vs giriyorlar her şey dahil otele, tüm gün koştur koştur o büfede bu var diğer büfede başka bir şey, tüm gün yiyip içip havuza denize girmeye çalışıp vay efendim çok sıcak çok kalabalık, yaşanmaz burada...arkadaş antalyaya gelmişsin ne girip tıkılıyorsun otele...oda kahvaltı gel misal, tüm gün gez, şelaleleri gez, göl kenarına git,rafting yap, patara, kaş,kalkan,kekovayı görmeden kaputaş plajında yüzmeden dönme, ..antalya sadece girip çıktığın 5 yıldızlı otel değil ki.. akşam gir denize mesela, şişmiş karnınla saat 3 de denize girecem diye uğraşıyorsun, tabi ki sonra yaşanmaz burada dersin :KK66: sen yaşamamışsın ki diyorum :KK66: turistler bizden güzel yaşıyor vallahi :KK66:
kıızzz böyle diyenler gelip de kalabalık etmesinler boşver :KK70:

ayy bunu demeyecektin işte :KK70: peki yanıksı dondurma, aksuda köfte piyaz yemeden akşam serinliğinde kaleiçini gezmeden denir mi? :KK51:
ahh ahhh hele marinada midye, kalamar, yengeç yemeden olur mu hiçç

eskiden kaleiçine girişte(güllük tarafından) barlar sokağının altında amor restoran/bar vardı bilirsin, aman ne mekandı...ne gelirdi o zengin ruslar, akın akın...

ahh ahhh hele marinada midye, kalamar, yengeç yemeden olur mu hiçç

eskiden kaleiçine girişte(güllük tarafından) barlar sokağının altında amor restoran/bar vardı bilirsin, aman ne mekandı...ne gelirdi o zengin ruslar, akın akın...
eskisi gibi değil ama artık bazı şeyler dimi ona rağmen güzel gerçi :dondurma: en çok antalya ve izmiri seviyorum ben insanları bile başka oluyor kafa biraz daha rahat neşeli oluyorlar dolayısıyla bize de yansıyor. fiyatlar biraz daha uygun hele pazarları..seçebiliyorsun en azından alacağın sebze-meyveyi.. :63: ankarada sokak arasında kahvaltıya 15 tl veriyorsun aynı kahvaltı deniz manzaralı antalyada yine 15 tl ay bi dertlendim şuan :KK14:

antalya da nasıl yaşanır, çok sıcak, yaşanmaz vs diyenlere; yaşadın mı ki diyorum? geliyor arkadaşlar side de kemer de belek te vs giriyorlar her şey dahil otele, tüm gün koştur koştur o büfede bu var diğer büfede başka bir şey, tüm gün yiyip içip havuza denize girmeye çalışıp vay efendim çok sıcak çok kalabalık, yaşanmaz burada...arkadaş antalyaya gelmişsin ne girip tıkılıyorsun otele...oda kahvaltı gel misal, tüm gün gez, şelaleleri gez, göl kenarına git balık ye,rafting yap, patara, kaş,kalkan,kekovayı görmeden kaputaş plajında yüzmeden dönme, ..antalya sadece girip çıktığın 5 yıldızlı otel değil ki.. akşam gir denize mesela, şişmiş karnınla saat 3 de denize girecem diye uğraşıyorsun, tabi ki sonra yaşanmaz burada dersin :KK66: sen yaşamamışsın ki diyorum :KK66: turistler bizden güzel yaşıyor vallahi :KK66:
seninle aynı fikirdeyim. huzur olmalı tatilde, gezip dolaşmalı. yoksa evden çık otele gir o da bina bu da bina..
antalya cennet cennet.. deniz, orman, ören yerleri, şelale, ne ararsan var. oyy oy

eskisi gibi değil ama artık bazı şeyler dimi ona rağmen güzel gerçi :dondurma: en çok antalya ve izmiri seviyorum ben insanları bile başka oluyor kafa biraz daha rahat neşeli oluyorlar dolayısıyla bize de yansıyor. fiyatlar biraz daha uygun hele pazarları..seçebiliyorsun en azından alacağın sebze-meyveyi.. :63: ankarada sokak arasında kahvaltıya 15 tl veriyorsun aynı kahvaltı deniz manzaralı antalyada yine 15 tl ay bi dertlendim şuan :KK14:
ben de dertlendim anamm :hasta:

günaydın allah kabul etsin.
bidahaki ay birikim olur inşallah. kimseye muhtaç olmadan masraflarımızı karşılıyorsak ne mutlu bize.
Amin canım sağol
Doğuma Kdr birikim yapmak istiyorum inşallah Bi aksilik cıkmaz

hahaha :KK70: o zaman sıkıntı yoktur tatlım çil çil ise altınların sesi :KK66:

aynen öyle yapalım bari canım sadeleşme yardım birikim gibi olursa daha iyi olur hem maneviyatımız artar hem cebimiz dolar :KK70: ben de kıtlık bilincine girdim ya şaka maka :dondurma:

normal canım biraz dinlenirsen o anda geçer sertlik :KK51:
evet dinlenince gecti ama nasıl yürüyüş yapacam ben Bi otur Bi kalk onu bilemedim:eek:

X