Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Berbat bir hafta geçirdim son 1 gün
Gecede çalışmak zaten zor
Birde sşnir sistemimi çökerten 2 arkadaş oldu bu hafta
Biri zaten huysuzluğu ile ünlü
Herkesi bezdirmiş o kadar
Çıkışını vermeye çağırdılar sonra ihtiyacı m var falan demiş ama son şansı tabi gene rahat durmuyor
Benimle iyi idi
Daha doğrusu ben hep idare ediyordum
Evime kaç kere geldi
Gezmeye gitrik adalara Vs vs
Ama çok kolay adam harcıyor
Vefa denen duygunun V si yok
Yinede kimseye arkasından konuşmadım
Kalite şefine sinirlendim söylendim
Kadına beni şikayet ettiler :KK66:
Birde Haklıyken bağırdığı m için vardiya amirine de şikayet edildim :KK66:
Sonuç Hiçbir uyarı almadım :KK66: :KK66:
Bu gece ye kadar onu faceden Vs silmedim.
Bu sabah bana resmen dedikodu cu Vs dedi,
Ki ben kendisine değer verdiğim için soranlara hiç dedikodusunu yapmadım.
Yinede benim için değerliydi.
Ama mesela iş anlamında hiçççç merhamet i yok
O yetiştiremez ben koşa koşa yardımcı olurum
Ama ben yetiştiremesem hiç bir zaman kendini parçalamaz.
Bu sabah onu faceden sildim watsaptan engelledim.
Değer verdim böyle olmasını haketmedim
Keşke vefa denen şey herkeste olsa.

joeyfun joeyfun Allah bağışlasın çocuklarınız kaç aylık :emir_bebek:benimde 2 küçük yaramazım var . Mesajınız da kendimi buldum
eyyay eyyay yorulunca kasılma tarzı sertleşmelerin olabilir , dinlendiğinde geçer.
Allahım hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah:anne:
ayiciklijelibom ayiciklijelibom valla bırakır. Sohbet çok güzel çünkü .
Bende sizi bebeğimi sallarken okuyabiliyorum
Hepinizi görmeden seviyorum.:nazar:
Herşey gönlünüze göre en hayırlısından olsun . Mübarek cuma saati:KK74::KK36::dua:
evet canım öyle sohbet güzel bırakamıyor insan:) aminn senin de. allah yavrularını sana bağışlasın herkesin inşallah

ayiciklijelibom ayiciklijelibom :KK5:
@Diyet Canavari benim canım da eşimin harcamalarına çok sıkılıyor. Küçük gördüğü paralar la neler birikiyor haberi Yok ama 2 ay önce kızdım. :KK67:..bebeklerimize gelen altınları bozdurmuştuk onları yerine koyalım dedim . 4 tüm altın aldı . Bugün de 5. Yi alacak sanırım. Ama yine de gereksiz harcamasından geri kalmıyor. Yine de buna şükür

joeyfun joeyfun Allah bağışlasın çocuklarınız kaç aylık :emir_bebek:benimde 2 küçük yaramazım var . Mesajınız da kendimi buldum
eyyay eyyay yorulunca kasılma tarzı sertleşmelerin olabilir , dinlendiğinde geçer.
Allahım hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah:anne:
ayiciklijelibom ayiciklijelibom valla bırakır. Sohbet çok güzel çünkü .
Bende sizi bebeğimi sallarken okuyabiliyorum
Hepinizi görmeden seviyorum.:nazar:
Herşey gönlünüze göre en hayırlısından olsun . Mübarek cuma saati:KK74::KK36::dua:
Amin canım hepimizinkini inşallah,kızım 2,5 yaşında oğlum 7 aylık araları tam 2 yaş doğumgünleri aynı gün :KK54: Seninkiler kaç aylık :KK5:
ayiciklijelibom ayiciklijelibom :KK5:
@Diyet Canavari benim canım da eşimin harcamalarına çok sıkılıyor. Küçük gördüğü paralar la neler birikiyor haberi Yok ama 2 ay önce kızdım. :KK67:..bebeklerimize gelen altınları bozdurmuştuk onları yerine koyalım dedim . 4 tüm altın aldı . Bugün de 5. Yi alacak sanırım. Ama yine de gereksiz harcamasından geri kalmıyor. Yine de buna şükür
nım
Çok şükür onları almış en azından canım.Bizimde duruyor çocuklara gelen altınlar.Ellemeyiz inşallah hiç gerek kalmaz

nora2010 nora2010 canım herkese hakettiği değeri vermezsek üzülen hep biz oluyoruz ama o senin gibi bir arkadaşı kaybetmiş boşver Hoppa

süper o halde, iyi eğlenceler olsun canım benim....

tatil deyince huzur olacak...
bi de gezmeyi seviyorum ben özellikle uzun tatillerde, bi otele tıkılmayı hiç sevmiyorum...

bazen anlayamıyorum insanları,
antalya da nasıl yaşanır, çok sıcak, yaşanmaz vs diyenlere; yaşadın mı ki diyorum? geliyor arkadaşlar side de kemer de belek te vs giriyorlar her şey dahil otele, tüm gün koştur koştur o büfede bu var diğer büfede başka bir şey, tüm gün yiyip içip havuza denize girmeye çalışıp vay efendim çok sıcak çok kalabalık, yaşanmaz burada...arkadaş antalyaya gelmişsin ne girip tıkılıyorsun otele...oda kahvaltı gel misal, tüm gün gez, şelaleleri gez, göl kenarına git balık ye,rafting yap, patara, kaş,kalkan,kekovayı görmeden kaputaş plajında yüzmeden dönme, ..antalya sadece girip çıktığın 5 yıldızlı otel değil ki.. akşam gir denize mesela, şişmiş karnınla saat 3 de denize girecem diye uğraşıyorsun, tabi ki sonra yaşanmaz burada dersin :KK66: sen yaşamamışsın ki diyorum :KK66: turistler bizden güzel yaşıyor vallahi :KK66:
Bir an bunu benmi yazdım hacı dedim.
Ne kadar da aynı fikirlerimiz.

Bu hafta sonu eğer uysaydı
Şile Ağva polonez köy saklıgöl turu vardı

125 ten kişi başı 65 e düşmüş
2 biz 2 de arkadaşlar ve cocuklar gidecektik
İnşallah haftaya gideriz ya
Değişiklik olur doğa ile iç içe
Günübirlik tur tabi

kızlar akşama söylemesi ayıp patates salatası yapacam. yanına bişey daha eklesem mi ne olabilir mesela?
Salatayla doyarız dersen kek olabilir canım en kolayından

Günübirlik tur tabi
Gezin valla kızlar en güzeli miss

joeyfun joeyfun benimki de 29 ve 9 aylık 20 ay var aralarında :emir_bebek:
İnşallah durur gerek kalmaz canım :nazar:
Oh maşallah canım seninkilerin arası daha azmış,Rabbim sağlıklı güzel ömürler nasip etsin :dua:
Şimdi ikisi de uyuyor belli olduğu üzere yazabiliyorum :)

Günübirlik tur tabi
ay ne güzel yerler hem de uygun fiyat

X