Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Dikkatimi çekti KK'da birikim yapan kadınlar neden ata altın alınmasını öneriyor?

Altın konusunda hiç bir fikrim yok merak ediyorum,ata altını ile tam altın aynı şey mi beni aydınlatır mısınız?

Bu aydan itibaren birikim yapmak istiyorum, her ay 1000-1500 civarı biriktirebilirim ata altın mı alayım?

Hoşgeldin...
Buradaki arkadaşlar altın tl dolar euro her çeşit birikim yapıyor senin tercihin bu
..ama altında genelde ata öneriliyor tarih yok üstünde, alışı satışı belli diğerlerine göre daha az kayıp...
Bereketli olsun birikimlerin öyleyse...

soslu kızartmayı mı yoksa rendelenmiş salatalığı mı canım ??
Salatalığı kastetmiştim cnm. Ama ikisinide kücük porsiyonlar halinde yap. Ben soslu kızartmalarımı yada artan yemeklerimi no frost saklama kaplarına koyup kaldırıyorum. Ustlerinede icinde ne oldugunu yazıyorum

Hayırlı geceler kızlar
Bugün 3 kisilik bir misafirim vardı. Ama gelenler ayagını sürüyerek geldi sanırım. Peşlerinden 5 kisi daha geldi ben şok

Hep birlikte yaptık yedik. Ama canımız çıktı diyebilirim.
Biraz bazlama ve gözleme kaldı. Onlarıda poşetleyip buzluğa attım ve buzlukta yerim kalmadı.
En acilinden derin dondurucuyu almam lazım.

Yarın yanıklar icin baska bir doktora daha gidecegim. Bakalım oraya ne kadar bayılacağım

Bende katilmak istiyorumm. Keske ayni sehirlerde olup gun yapsak:)) bnde 2 senelk evlym yeni bebegm oldu. Yurtdsndym daha evimiz kurulmadi bile. 1-2 sene icinde donunce baya baya para lazim olcak ama gelen gidiyor. Burs parasyla dondurmye calisiyrz. $1700 bursumuz. $700 kira $500 harcayp $500 koyalim diyrz ama sadece gidaya bile zor yetiyor bazen $500. Ee geriye kalani az da olsa tirtiklyrz. Ama yinede 1 senede $1800 biriktirmistim. Anca o kadr yapabldm. Bu senede $2000 oldu. Ama bununla ev kurulmaz tabi. Ben direk Turkiyeye geldkce bankaya koyuyrm. Baska ne yapilablr bilmyrm

Günaydın kızlar
karamelli_turta vaktm olsa ben de yapabilirim yaptığını ne olacak hem yürüyüş hem tasarruf tebrik ediyorum seni
@Diyet Canavari canım sen elinden geleni yapmışsın ama sonuç istediğimiz gibi olmamış sen böyle yazınca aklıma geldi benim bir halam var her şeyden kısar düşün sigara içer ama beleş bulursa içer o derece beleş mezar bulsa atlar yani eniştem de alkol filan herşeye harcar hep kızarım halama adam içki alsın diye mi harcamıyor diye ama bazen kendimi dediğin gibi pedin fiyatına bakarken buluyorum sonra gidip eşime 200 tl ye ayakkabı alıyoruz(şükür tabi 200 tl ile kurtulduk bu defa)
msf2407 canım biz de aynısını yaptık 2 ay önce diş fırçasına uzanırken babasının Yen'i aldığı parfümü kırdı kızım ve tabiki babası birşey demedi sonra 1 ay deo ile idare etti biz de ona hediye aldık aynısından tekrar

Eşim özellikle annesine çok düşkün
Evliliğimizin ilk yılları çok söyledim ama değişen birşey olmadı
6.5 yıl bitti
Benimkide öyle biz 10 yılı bitirdik değişen birşey yok canım. olan benim huzuruma oldu. kendisindende anasındanda soğudum buz gibiyim. ama parasal konudua çok yardım etttiğini görmedim çünkü ne zaman sorsan parası yoktur.

Geçmiş olsun canım. Ne ameliyatı?
teşekkür ederim canım kasık fıtığı

Offf kızlar Asaf babasının parfümünü kırdı biraz önce ( daha yeni almıştı.

Babası da havuzda yüzüyor. Geldiğinde bakalım ne diyecek.

Gitti 400 lira offf
çok geçmiş olsun yapacak bişey yok malesef
ne dedi kızdımı

ben altın almıyorum kuyumcudan. maaş aldığım bankadan gram altın alıyorum. Kuveyt türkte hesap ücreti kesmiyorlarmış diye duydum bi sorun isterseniz

Günaydın kızlarrr
şu sıcakta grip oldum iyimi
boğazımda kötü
sanırım odada hep cereyan ettirmekten oluyor bunlar hep

Günaydın canım. Evet benim de boğazım bu ara hep kötü. Hem cereyan hem klima, mahvetti bizi.

Geçmiş olsun. Ameliyatın da inşallah çok iyi geçer ve biran önce toparlarsın.

Eşim de parfüm için kızmadı. Benim hatam, oğlumun ulaşacağı yerde bırakmışım dedi. Oğlu işe başladığında ilk maaşından kesecekmiş :))) ömür yeterse

Günaydın canım :)

Eşim de kızmadı şükür :)
Ama benim ki çok tedariklidir. Yedeği var, çıkardı hemen. Parfümsüz aslaaaaa

iyi bari benimki olsa kızar demediğini bırakmazdı ama o kadar para vermez parfüme. doldurtma kullanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…