Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın Canım bu ay olmazsa diğer ay olur sağlık olsun tatilini de yap ohh...

Günaydın Canım...

günaydın kaptancım, kolay gelsin, iyi çalışmalar dilerim..

günaydıınn güzel bir gün ve hafta olsun hepimize
günaydın jelibonum, iyi misin?

günaydın canımmm, ne güzel, oğluşun iyi günlerde kullansın hediyelerini inşallah...
dert ettiğin şeye bak, hemen taşınmayacaksan sıkıntı yapma, zaten bir kaç yıl geçince hevesi geçiyor çocukların, çok zorda kalırsan da, hevesini aldıklarını verirsin başka bir çocuğa, bir çocuk daha nasiplenmiş olur

Allah kolaylık versin bugün size, aşınızı da sağ salim kazasız belasız, acısızzz atlatırsınız inşallahhhh

Herkese günaydın kızlar herkese benden çay nasılsınız bakalım keyiflee nasıl h sonu biraz temizlik biraz tembellik bolcada alışverişle gecti market alışverişi yaptım k.kartımdan nakitim kalmamıştı toplamda 160 tl harcadım ben birde kartlardan harcama yapmamaya çalışiyorum taksitler dısında önümüzdeki ay kartlar yüklü gelicek şimdiden bunu n stresi sardı

Günaydın kizlaarrr

günaydın canım, hayırlı işler, bereketli kazançlar dilerimmm

bereketli olsun inşallah tatlım, başladın mı derindondurucu için ön hazırlıklara?
bu arada yıllardır sarımsak atarım derin dondurucuya, kışa çok pratik oluyor hazır kullanması..daha önce tek tek soyardım. bu sene bi taktik gördüm youtube da inanılmaz kolayladım..boş bir kavanoza sarımsakları koyup kapağını kapatıp hızlıca sallıyoruz, 3-5 dakika devam ediyoruz, kabukları çıkmış olarak miss gibi sarımsak elde ediyoruzzzz

karamelli_turta inşallah canım güzel bir tatil hayalimde inşallah güzel geçer düşündüğüm gibi :)
no_name_ canımm güzel geçmiş pazar günün öyleyse kolay gelsin gerçekten çamur çıkıyor resmen evden toz alırken kışın yaparız Allah'ın izniyle birikimleri @msf2407 1. Yaş aşısına ilk defa kısımla yalnız gitmek durumunda kalmıştım o halde o kadar kötü geçmedi tatlım otobüsle gidip otobüsle döndük aşı yapılırken ağladı sadece biraz şimdiden geçmiş olsun acısız olsun inşallah @tobosoludulcinea oo hazırlıklara başladın mı ya ben de yapmak istiyorum da kızımla pek mümkün olmuyor bakalım yaparım inşallah

saol canım benimmm,
hiç sorma aynen çamur çıkıyor, hayret ediyorum nasıl bu kadar toz alıyor ev diye

birikim gerçekten de kışın daha kolay..yazın tatildi,bayramdı,ramazandı derken gidiyor paralar... hele hafta sonları, günler uzun, evde oturmak sıkıcı oluyor dışarı çıksan para gidiyor...bi de sosyal medya kullanıcısıysan eğer eyvah eyvah, dün dedim evde oturan kimse yok sanırım, tüm şehir yollarda, herkes bi yerlerde..insan onları da gördükçe heves ediyor sanırım...kışın öyle mi ya, pazar günü aç tüm gün filmleri, al kahveni çayını,patlat mısırını, misss, kalsın paracıklar cepte

Sağol canım çok tesekkur ederim ben de öyle düsünüyorum daha fazlasını gözden çıkarmıştım iyi oldu bu
Amin canım inşallah çok teşekkür ederim güzel dileklerin için kurban da geldi zaten biraz et ve kemik illaki kalır dağıttıktan sonra misafirlere pişirdiktwn sonra e birde kış hazırlıklarını ilave edersem eylül sonuna kadar doldururum ben bu donrucuyu

kesinlikle canım ben bir de yaşımızı yaşayalım düşüncesindeyim o yüzden de bazı şeylere acımadan veriyoruz elimizde varsa kendime biraz pintiyim ama eşime kızıma olamıyorum o değil de sen böyle anlatınca kışı özledim ben

doldurursun canım maşallah hamarat bizim kızlar on parmağında on marifet sonra kış boyu da masraf etmemek adına çıkarır çıkarır yersiniz hem değişiklik de oluyor kış gününde yaz yemekleri

Allah razı olsun teyzesi :)

2 yıl daha buradayız Allah nasip ederse. Sonra inşallah kendi evimize taşınacağız, ama kendi evim buradan çok daha küçük maalesef

Dediğin gibi 2 yıla kim öle kim kala, elbet oyuncaklar yerini bulur, başka minikleri sevindirir :)

Sen nasılsın, ne var ne yok? Değerlerin düştü mü? Bugün müydü yeni tahlil günü yoksa?

Sağol arkadaşım iyi dileklerin için.

Yaptırıp geldik, simdilik sıkıntı yok, ateşi de çıkmazsa rahatız :)

Senin kızın kaç yaşında şimdi? Allah bağışlasın bütün yavruları :)

no_name_ iyiyim canım sen nasılsın. kolay gelsin ben de temizlik yapacam. bide dışarı çıkmam lazım ödemelerim var.
msf2407 canım geçmiş olsun kuzuna. hediyelerini de güle güle kullansın:) ne aşısı oldu?
sinirliportakal allah can sağlığı versin birikim olur elbet.
tobosolu_dulcinea ooo çay:) tabi soğumadıysa bu saate kadar:) k.kartı sıkıntı ya. allah ödeme kolaylığı versin canım

geçmiş olsun canım sevindim yapmaz herlde ateş 6 ay daha rahatsınız artık menenjit olmayacaksa?
menenjit aklımda da benim henüz yaptırmadım kafamda deli sorular.. 15 ayımızı bitirdik biz 5 gün önce :) Amin inşallah hepimizinki sağlıkla büyüsün

ayiciklijelibom aynen canım canımız sağolsun huzurumuz olsun birikim de yapılır Allahın izniyle sizlerleyim ama kaytarıyorum birikim konusunda biraz bir de @mandaliina vardı o baya kaytarıyor galiba
ben de bayadır kumbarayı boşluyorum aslında. bugün dışarı çıkıp gelince bozuklarım olur atarım içine. gerçi sanırım onları tümleyip kardeşime harçlık olarak verecem. yani altın mafiş:)

bizim kumbara doluyor yine de kurban parası olarak biriktiriyordum bu gidişle kurbanlığın ipini bile alamayız
harçlık biz de veririz gidince ben kardeşime veririm eşim de yeğenine gitti 200 tl de oraya
kulkedisi30 kolay gelsin canım ben de yorgunum iş yerinde de evde ne kadar yorulduğumu bilmelerine rağmen iş yıkma çabalarından yoruldum..

hayırlısı:))
sen çalışıyor muydun ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…