Altın biriktirmeye başlıyoruzz

dişe gelsin daha iyi. ben de yapacam mutlaka. unu ve yağı azaltmışsın tamam canım not aldım. iyi fikir oldu vallahi sağol

@tobosoludulcinea merhaba canım iyiyim sen nasılsın nasıl gidiyor tatlım?
Kostebekpasta ve norayı bende görmüyorum cnm... Umarım herşey yolundadır...

no_name_ Canım ben çok severim patetes böreği ine bayılırım ellerine saglık belki yarın yaparım.dereotu da koyuyorum ben içine seviyorum da.. Birazdan işe gideceğim 4 12 vardiyası bugün son gün..
Yarın da yakın bir arkadaşımızın oğlunun sünnet düğünü var alaydı takıydı eve gelmemiz 6 olur...

dişe gelsin daha iyi. ben de yapacam mutlaka. unu ve yağı azaltmışsın tamam canım not aldım. iyi fikir oldu vallahi sağol
yap tatlım pratik ve lezzetli bi çeşit oldu, tavsiye derim..

gel tatlım birlikte yiyelim diyecem, işe gidiyormuşsun, Allah kolaylık versin kuzummm

kızlar selam, çok sıcak ya, temizlik yapmam lzım yapasım gelmıyor çok uyusugum

yeminle piştim buharlaştım fırının önünde

sigara böreği, patatesli kek, su böreği ve kekim hazır

fırın makarna ve sosyete mantım kaldı...sosyeteyi sarıp atacağım buzluğa, bugün pişirmeyeceğim, yenileceği zaman çıkarıp pişireceğim...

şu an dün aldığım patlıcanlar közleniyor..

daha duş alıp saçlarımı jöle ve spreydan arındırıp kurutup boyayıp yine duş alacağımm

offf kadın olmak zor iş be kızlar

Geçen maden sulu börek yaptım süper oldu
İlk kez denedim
Bu zamana kadar neden yapmamışım diye kızdım kendime

Patatesli kek nasıl oldu canım
Bi tv programında görmüştüm içine köri de atmıştı herkes çok beğenmişti
O da deneyeceklerim arasında
Kilo korkumdan pek girişmiyorum pasta börek işlerine :)

Geçen maden sulu börek yaptım süper oldu
İlk kez denedim
Bu zamana kadar neden yapmamışım diye kızdım kendime
aslında benim yaptığım şu yalancı böreğe su yerine maden suyu da konabilir, güzel olur ama böyle de çok güzel oluyor
Patatesli kek nasıl oldu canım
Bi tv programında görmüştüm içine köri de atmıştı herkes çok beğenmişti
O da deneyeceklerim arasında
Kilo korkumdan pek girişmiyorum pasta börek işlerine :)

güzel oldu tatlım tavsiye ederim...benim tarifte köri sos yoktu, bi de ben köri sos hiç kullanmam... denemek lazım aslında

Baharat olan köri den atmış
Kadın demişti zaten tarifin orjinalinde yok ben kendim yakıştırdığım için böyle yapıyorum diye

Maden suyu aynen su böreği gibi yapmıştı
Çok pratik ve lezzetli oldu
İki sene olmuştur börek yapmayalı
Arada hazır sigara böreklerinden alır eşim kızartırdım
Şimdi emziriyorum ya bu sıcaklarda börek aşerdim :))

Canım ben kızıma 2 yaşından beri, sana birisi vurursa ellerini tutup, gözlerine bakarak "Bana vuramazsın" diyeceksin sonra vurmaya devam ederse bana ya da öğretmenine söyleyeceksin diyorum. Sen de kimseye vuramazsın diyorum.
Kreşte de maruz kalabilir dolayısıyla kendini korumayı öğrenmesi gerekiyor. Ama
Kızıma vuran ya da iten diğer çocuk kızımın akranıysa ve kızım diğer çocuğu bu şekilde durdurduysa karışmıyorum. Tekrarlaması durumunda kızımı uzaklaştırıyorum. Ancak çocuk büyükse ve annesi çocuğunu uyarmıyorsa çocuğu kenara çekip ben uyarıyorum.

Canım teşekkür ederim cevabın için :)
Kızım 15 aylık henüz anlamaz böyle söylesem de galiba en iyi çözüm diğer çocuklardan uzak tutmak bir süre daha çünkü karşıdaki çocuklar da anlamıyor zaten büyükler genelde sevmek için yaklaşıyor da kızımın akranları genelde vuruyor sadece kızım vurmuyor kimseye..gelişimine engel olurum diye girmiyordum aralarına sürekli biraz kaynaşsınlar diye ama sonuç çok olumsuz biz yine analı kızlı takılırız parkta artık

Anladım. Şu bileziklere biraz bakayım

Benim dediklerim bunlar
Kesilen külçe altın
İstediğin paraya istediğin kadar kesip veriyorlar
En az kayıp bunda oluyor
Her kuyumcuda olmuyor ama.

Eki Görüntüle 2032698
Bunu bilmiyordum. İlk defa duyuyorum. Saf altını işlemeden kağıt gibi kesiyolar demek.. işçilik olmayınca zarar en az oluyor haliyle. Çok mantıklı. Birikim için. Düğünde taksak komik olurdu

Evet Canım bir yerden başlamak gerek birikim devam...
Sen neler yapıyorsun biraz kendini tAnıtabilir misin?
Merhaba bende Yen'i konu açmıştım aslında burda herkes ilerlemiştir diye bende yarım altın atarak bu ay başladım her ay gram altın veya çeyrek ile ilerlemeyi düşünüyorum :)

Selam kızlar
Bugun misafirlerimiz gitti
Temizlik yaptık
Markete pazara gittik
6 makine çamaşır yıkadım daha da 2 makine var yıkanacak valla cok yoruldum bu hafta ama bizde tatil yapmış olduk para da harcadık ama neyse gecti gitti
Bayram'da memlekete gidip gitmeme konusunda kararsızız biz de bakalım neye karar verecez
Sizler nasılsınız görüşmeyeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…