Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canım 2 yaşa kadar senin koruman gerekiyor tabi. Benim aklımda kızın daha büyük kalmış. O dönemde çocuklar birbirine çok zarar veriyor. Herkes kendi çocuğunu koruyacak. Benim kızım diğer çocukları ısırmaya çalışmıştı bir ara . Ben genelde diğer çocuğu korumaya alıyordum.

Mutlu pazarlar herkese
Yetişemiyorum size kızlar,iki minik çocukla hiçbirşeye yetişemiyorum gerçi
no_name_ altınların bereketli olsun canım pazarlık hikayene bayıldım
tobosolu_dulcinea dondurucunu güle güle kullan canım epey iyiye almışın
sempatik_kiz canım çok geçmiş olsun tekrardan

ay nerden öğreniyorlar bilmiyorum da çok sakıncalı gerçekten mağdur olan taraf açısından. Artık devamlı koruyorum direk uzaklaştırıyorum başka çocuklardan ne kadar zor çocuk büyütmek
tobosolu_dulcinea canım güle güle kullanmak nasip olsun inşallah yalnız da doldursan eşinle yersiniz inşallah

Çanınız sağ olsun dA olur inşallah birikimler

Günaydın Canım bu ay olmazsa diğer ay olur sağlık olsun tatilini de yap ohh...
Günaydın canlarım
Günaydın Canım...

Günaydın herkese.

Kaç gündür giremiyorum, nasılsınız hanımlar?

Bizim epey masraflı geçiyor günler. Kredi kartımız 3100 lira olarak kesildi bu ay. Buna ek olarak nakitte harcıyoruz tabi. Misafirlerimiz geldiğinden beri, yani iki gündür, yaklaşık 300-400 lira gitti :S

Onlar da sağolsun Asaf a bayağı hediye ile gelmişler. Akülü araba, uzaktan kumandalı araba, iki adet kamyon ve kıyafetlerle gelmişler. Buraya kadar iyi hoş. Ama beni de şu sıkıntı aldı, bu koca koca arabaları ben evde nereye koyacağım

Offff. Hadi bu evim çok büyük, sıkıntı yok. Buradan taşınınca ne olacak

Kafamda deli sorular :S

Bugün oğlumun aşı günü teyzeleri. İnşallah sıkıntısız geçer. Şu 1 yıllık minik ömrünün en zor aşısını olacak kuzum

günaydınnnn canlarrrr

keyifli, sağlıklı,mutlu, huzurlu ve bol tasarruflu bir hafta olsun inşallahhh

malum pazar, eşler evde olunca sessiz kalmış topiğimiz...biz de dün kahvaltıdan sonra attık kendimizi dışarı, havuz / deniz vs derken tüm gün koşturmaca geçti, gelemedim o sebeple dün hiç.. bugün çamaşır günüm, yığıldı yine her şey, kıyafetler, havlular..sabah sabah başladım çamaşıra...evde her yer toz, yazın her gün toz alıp silip süpürülmese ev berbat oluyor...sıkılıyorum temizlik yapmaktan hele de bu sıcakta...

sizler nasılsınız? herkes iyi mi? keyifler yerinde mi?

çok saol canım Allah razı olsun, daha çokları sizlerin olsun inşallah...

canın sağolsun canım, yazın çok zor oluyor hakkaten birikim yapmak, tatil de önemli sonuçta..hele bi kış gelsin evde otururken kendiliğinden birikir zaten paracıkların...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…