Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Sağol kuzucum allah razı olsun senden de tüm dostlardan da daha başlamadım tam olarak canım bu hafta içi teslim edicekler bakalım nasipse dondurucuyu ondan sonra full performans kışa hazırlık yarın semtimizin pazarı var ordan biraz alısveris yaparım kıslık nasipse yavaş yavaş bi yerden başlarım sarımsaktaki taktiği görmüştüm canım ama hiç denememiştim sarımsakları soyulmus olarak mı dondurucu da saklıyosun poşetler filan mı bikac parça halinde canım
Yok canım tam olarak başlamadım kışlıklara şimdilik buzdolabımın buzluğuna attığım bazı şeyler haricinde pek birşey yapmadım daha haklısın canım küçük çocukla zor oluyor sıkma canını artık olduğu kadar ne yapabilirsen yapamazsanda canınız sağolsun sağlık olsun tatlım
msf2407 kolay gelsin canım yavrununda canı acımasın inşallah asaf hicbir şey hissetmeden ne olup bittiğini anlamadan hallolsun aşısı saģlığına sağlık katsın inşallah karamelli_turta teşekkür ederim canım paylaştığin yazı için fırsat bulunca okuycam kuzucum bugün pazt malum benim işler yogun olur kizlar fırsat buldukça yazmaya çalısıcam hepinizi öpüyorum selamlar sevgiler

Selamlar
Haftasonu Eskişehir'deydik. Cuma akşam eşimin akrabasının düğününe katıldık. Cumartesi günü de kızımın 4 yaş doğumgününü kutladık.
Kızıma bir peluş ayı, bir Elsa bebeği bir de barbie bebek hediye geldi.
Ben bu şekilde oyuncak hediye geldiğinde aynı oyuncakların muadillerini elden çıkarıyorum. Evden kıza çaktırmadan bir ayı 2 bebek yolcu demek oluyor bu.

nice güzel yaşlar görsün prenses :)

GÜNAYDIN KIZLAR HAYIRLI SABAHLAR
Zorlu bir gece vardiyası ndan sonra eve geldim 8 gibi.
Oğlum uyandırdı 11 de,ona kahvaltı hazırladım.
Geri yattım

Bu ay ki birikimim şuana kadar 290 dolar
1 gr altın
Oğlumun Kumbarasına 20 tl attım

Günlerim yoğun geçiyor ev iş piknik düğün dernek gezmeler derken epeydir uğrayamadım buralara

günaydın. birikimin bereketli olsun

nice mutlu yılları olsun:)

Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömür versin acısını göstermesin prensesin .

Benim küçük 9 aylık dişleri çıkıyor ishal oldu . Helak olduk

Amin Allah hepimizin evlatlarını bağışlasın.
Benim kızımda geçen hafta ateş, kusma, ishal şeklinde 3 gün perişan oldu. Bu havaların dengesizliğinden büyük ihtimal

Tekrar dan selam
Kabus la uyandım
Resmen bileğimi tırnaklamışım sıkıntıdan

İşyerinde finansman bölümüne almışlar beni güya
Gıcık bir adam var onın işi ters gitsin diyw dolarları kenara ayırıyorum günlerce orda duruyor
Benle uğraşan gıcık kadın meğer tuzak kurmuş bana
3 deste dolaf yada euro emin değilim
Meğer kamera görüyor
Hırsızlık suçu işten çıkarılıyor um

Amirlerimle vedalaşırken çok çokağlıyorum
İlkkez iştençıkarıldım bu haksızlık Vs vs derken
Gözyaşları içinde uyandım
Çok şükür ki kabus muş.

çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin

Hayırlara gelesin inşallah
rüyada para kavga laf söz derler canım dikkat et

kızlar öğle arası pazara çıktım. aldıklarımı yazayım
2 kilo domates
2 kilo salatalık
2 kilo şeftali
1 buçuk kilo üzüm
bir kilo muz
bir kilo siyah erik
maydonoz ve kıvırcık marul
1er kilo taze fasulye kabak patlıcan dolmalık biber
yarım kilo çarliston biber
4kilo patates 2 kilo soğan
bir kilo havuç
6 tanesi 5 liradan mısır
hepsi 40 lira tuttu 2 hafta gidiyor bize. Allah bereket versin.

Güle güle yiyin afiyet olsun da bu aldıklarını z çok çok ucuz burda 60 70 giderdi vallahi şanslısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…