Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Güle güle afiyetle yiyin canım maşallah sana :hamarat:

Maalesef harcanıyor canım öyle böyle..
Afiyetle yiyin inşallah :kk77:

çok saolun canlar, patlıcanlı börekleri sardım bile 24 adet çıktı, 14 adedi buzluğa girdi, 10 adedi dolapta..şimdi su böreğini yapıyorum..fırın çalışmışken hepsi aradan çıksın dedim

kuyumcuu aradım, ceyrek 244 22 ayar bılezık 139 olmus gramı, 134'ten almısm, off ck fazla degılmı suan

çok fazla yaaa, ama cumartesileri yüksek oluyor, ben en uygun cuma buluyorum altını

ben de markete gittim bide çerezciye. toplamda 60 lira harcadım.
şimdi ekmek yapacam, pasta yapacam.

no_name_ no_name_ eline sağlık canım şimdiden afiyet olsun. güzelmiş hazırlığın.
@gulenyuzumsunsen hoşgeldin birikimin daim olsun:)

labne almayı unutmuşum çok tatlıyım :işsiz:

saol canım, bu hafat da böyle olsun bakalım, madem böyle istedi eşim...bana da kolaylık olacak hepsini bugün pişirim buzluğa atacağım..elimin altında hazır bulunur sonra mikrodalgada ısıtır sıcacık yediririm...

sana yoooooo diyorum..bir kez daha markete gitmek! kabussss

saol canım, bu hafat da böyle olsun bakalım, madem böyle istedi eşim...bana da kolaylık olacak hepsini bugün pişirim buzluğa atacağım..elimin altında hazır bulunur sonra mikrodalgada ısıtır sıcacık yediririm...

sana yoooooo diyorum..bir kez daha markete gitmek! kabussss
alternatif krema tarifi bakacam. acaba pastaya kakaolu puding mi sürsem nasıl olur sence?

Günaydın arkadaşlar :KK54: hepinize mutlu bi hafta sonu diliyorum çalışan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum :KK52:benim üzerimde bir tembellik bir uyuşukluk ki hiç sormayın :KK16:
Pazar dönücem inşaAllah
Amin , biz raydan çıktık , huzur ferahlık biraz zor bize .. Yine de hayırlısı

Derindondurucun hayırlı olsun
Özetle hangi modeli kaça aldın :KK66:
Gerçi ben düşünmüyorum ama alacaklar için sormuş olayım

Ben kış hazırlığı hiç yapmıyorum
Sebzeleri mevsiminde yemeyi seviyorum

Anca kızılcık vişne barbunya ve bezelye koyuyorum , onların da hazırlığa ihtiyacı yok ..

Geçen yıl çilek reçeli yapmıştım oğlum çok seviyor diye ..
Bu yıl yazlığın peşinde koştururken yapamadım

Çevremde gösterecek biri olsa erişte , tarhana ve salça yapmak isterim ..
Çok üzüldüm açıkcası bu kadarını beklemiyodum hakkınızda hayırlısı olsun oğlunuzun üzülmüyceği şekilde olsun herşey inşallah :KK52: derin dondurucu icinde çok teşekkür ederim :KK66: hotpoint aldım A+ ve net 235 lt 7 çekmeceli buzdolabı tipi bi modelini aldım netten. En uygun g.gidiyorda m.markt magazasında buldum 1199 tl ye bana ozel indirim ve kredi kartina hediye puanla yaklaşik olarak 1070 tl ye geldi :KK6: bakalım gelince daha net yorum ve tavsiyede bulunabilirim netten olumlu yorumlar okudum ve aldım hayırlısi bakalım :KK68:
Evet kesinlikle yüklü birikimlerde evde birikim riskli olur yillar önce yakut küpe ve yüzüğümü kücük bir altın kolyemi çaldırmıştım ki bunları taki olarak kullaniyordum birikim alanı evde tutmayı önermem :KK52: eve h.ici h sonu fiyat farki var hatta mesai dısında alım satımlar makas açilıyor ancak mesai icinde alırsanız gayet uygun olduğunu düsünüyorum :KK66: ja sevgili no_name_ no_name_ kadar bi pazarlık yapabilirseniz kuyumcuda çok uygun olur tabi :KK48:

Ayaklarımın altı zonk zonk zonk canım :)

Sen nasılsın?
Bu duyguyu çik iyi biliyorum canım günlerdir bende öyleyim :ruh: sana kolay gelsin misafirlerini ağırlarken arada uğra bekleriz :KK52: buzmavileylak buzmavileylak biliyorum beklemek zor ama acele etme canım kendini boşuna strese sokarsın adet dönemin gecikirse yaparsın olur mu :KK66: ayiciklijelibom ayiciklijelibom bende mozaik pasta öneririm canım hem pratik hemde ucuz bi tatlı olur :KK25: no_name_ no_name_ m kolay gelsin canim sana alısverisinde benimde evde cok isim var ama canım hic istemiyo :KK43:

ayy en tatlı zamanları allah bağışlasın:) iyiyim akşam misafirim var onun telaşındayım. dışarı çıkacam birazdan.
yok yenmedim ayaktayım :-)
Kolay gelsin sana da canım :)
Ben de temizlik yaptım bu saate kadar şimdi kızımı uyuttum birkaç okumam gereken şey var onları okuyacağım da önce size bir bakayım dedim :KK66: altınlar konuşulmuş keşke çok param olsa da alsam canım çekti :KK70: hepinize kolay gelsin kızlar inşallah müsait olunca geleceğim yine :KK25:

Hepinize cok tesekkurler kızlar.
2 ayrı doktora gittim. Ilaclar kremler, kantaron yağı hepsini kullanıyorum. Insallah gecer.
Amin canim inşallah gecicek biraz sık dişini bu arada cok sıkı iç çamaşırları giyme ki o bölgeye baskı yapmasın hatta evdeyken filan bol eteklerden giy ki iyice hava alsin oksijene ihtiyacı vardir yaraların iyileşmek icin :KK52:aldıklarinda bereketli olsun canim agız tadiyla yemek nasip olsun :KK54:
ben de markete gittim bide çerezciye. toplamda 60 lira harcadım.
şimdi ekmek yapacam, pasta yapacam.

no_name_ no_name_ eline sağlık canım şimdiden afiyet olsun. güzelmiş hazırlığın.
@gulenyuzumsunsen hoşgeldin birikimin daim olsun:)
Kolay gelsin jelibon afiyet olsun :KK66:
bugün iş çıkışı eşim ben, kv belki bekar kaynım da gelir eşimin dayılarını ziyarete gidecez.. ilçede oturuyorlar.. akşam döneriz.. eşimi aradım napıyosun diye temizliğe başlamış, evi temizliğe girişmiş sağolsun.. bekle ben çıkınca hallederim dedim ama yok yok ben yapayım yapabildiğim kadar dedi.. peki kolay gelsin diyip usulca kapattım telefonu:) ben yarın detaylarla ilgilenirim artık..
Canım eşini tebrik ederim ne guzel ev işlerinde yardımcı olması çok şanslısın :KK52:
alış verişimi yaptım geldim...bugün de 80 tl gitti... :KK43:

6 adet tam yufka aldım bunun 5 adedi ile peynirli yalancı su böreği yapacağım, 1 adedini de 2 ye bölüp tavuklu sosyete mantı gibi yapacağım...
üçgen yufka aldım, onunla patlıcanlı börek yapacağım sigara böreği gibi saracağım
patatesli kek yapacağım
bir de normal kek yapacağım, evde hurma varmış dolapta belki ufak hurma parçaları koyabilirim içine...

bunları hazırlayıp buzluğa atıp günlük çıkaracağım

bu akşama fırın makarna yapacağım

a101 den hazır pizza aldım, bi akşam da pizza yenir..
madem eşim fast food istiyor bu hafta böyle beslensin bakalım, sonra içim kurudu der yemeklere geçeriz haftaya :KK66:
Afiyet bal olsun tatlım bu haftada böyle olsun haftaya senin düzenine geçersiniz :KK66:
İnşallah allahım hepimize hayırlı birikimler nasip etsin canım :KK54:
Amin canım seninde birikimlerin bol bereketli olsun gönlunce olsun :dua: herşey geleceğimiz icin herşey çocuklarımız icin :KK68:

Bu duyguyu çik iyi biliyorum canım günlerdir bende öyleyim :ruh: sana kolay gelsin misafirlerini ağırlarken arada uğra bekleriz :KK52: buzmavileylak buzmavileylak biliyorum beklemek zor ama acele etme canım kendini boşuna strese sokarsın adet dönemin gecikirse yaparsın olur mu :KK66: ayiciklijelibom ayiciklijelibom bende mozaik pasta öneririm canım hem pratik hemde ucuz bi tatlı olur :KK25: no_name_ no_name_ m kolay gelsin canim sana alısverisinde benimde evde cok isim var ama canım hic istemiyo :KK43:
saol canım mozaik çok severim. başka bi krema yapacsm hallettim pastayı

Ben de temizlik yaptım bu saate kadar şimdi kızımı uyuttum birkaç okumam gereken şey var onları okuyacağım da önce size bir bakayım dedim :KK66: altınlar konuşulmuş keşke çok param olsa da alsam canım çekti :KK70: hepinize kolay gelsin kızlar inşallah müsait olunca geleceğim yine :KK25:
saol canım senin de eline sağlık:) keşkee çok paramız olsaydı külçe altın alır rendeler rendeler kullanırdık :KK70:
miniğin mışıl mışıl uyur da sen de keyifle okursun umarım:)

saol canım mozaik çok severim. başka bi krema yapacsm hallettim pastayı
Çok iyi canim kararını verdiysen kolay gelsin afiyet bal olsun hepinize :KK52:
Ne güzel bitirmişsin canim temizligi :KK9: iyi okumalar tatlım bende h sonu icin akşama bırakiyorum okumam gerekenleri :KK52:
karamelli_turta karamelli_turta nasılsın tatlım gözümden mi kaçtı yoksa yoksa hatırlamiyor muyum msj larını bilemedim kusura bakma nasılsın kuzum :KK52: birde sen mi sormuştun evwt Kostebekpasta Kostebekpasta yı bende merak ediyorum günlerdir yok aramizda bebekle meşguldür belki birde nora2010 nora2010 da eskisi kadar sık yazmiyor :KK43: merak ediyoruz kızlar sizi Hoppa arladigım dostlar varsa kusura bakmayın lütfen hepinize selamlar sevgiler :KK68:

canlar mutfakta boğuşmaktayım,
ayiciklijelibom ayiciklijelibom canım şu tarifini verdiğim patatesli kek şu an fırında azıcık değişiklik yaptım alttaki yorumları okuyup, pişince haber veririm sana bakalım lezzetli olacak mı? yorumlardan birinde kadının biri eşim bi borcamı yedi yazmış, bakalım benimki de yiyecek mi :p

saol canım senin de eline sağlık:) keşkee çok paramız olsaydı külçe altın alır rendeler rendeler kullanırdık :KK70:
kıızzz ozaman yaptığın pastalara bile altın serpiştirirdin :KK70:
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea canımm evet şükür çok detaylı olmasa da mikrop kapmayalım diye haftalık bir temizlik yapıyorum :KK70: okuma işini akşama bırakmak çok iyi fikir serin serin ama benim kızım yüzünden 10 da pertim çıkıyor ve uyuyorum kendisi de 9 buçuk gibi uyuyor bana hiç vakit kalmıyor yani :işsiz:
elecda elecda senin de bebeğin küçük sayılır sana bir şey danışacağım dün parkta bir çocuk kızımı ittirdi tutmasam düşüyordu kızım ve baya ağladı. kızımı da şevkatle büyüten biriyim kimseye öyle zarar vermez doğal olarak karşılık vermedi. ama ağlaması ve bu tarz şeylere parkta maruz kalması canımı çok sıktı annesi de kızdı çocuğa filan kimseye bir şey demedim kızımı sakinleştirip oynatmaya devam ettim. bu gibi durumlarda ne yapıyorsun ne yapmalıyım sence? hani bunun daha kreşi var kızım hep böyle saldırgan çocukların hışmına maruz mu kalacak :KK43:

canlar mutfakta boğuşmaktayım,
ayiciklijelibom ayiciklijelibom canım şu tarifini verdiğim patatesli kek şu an fırında azıcık değişiklik yaptım alttaki yorumları okuyup, pişince haber veririm sana bakalım lezzetli olacak mı? yorumlardan birinde kadının biri eşim bi borcamı yedi yazmış, bakalım benimki de yiyecek mi :p
patatesi.çiğden koydun dimi rende mi yaptın? tamam şeker haber verirsin merak ediyorum:)

Günaydın arkadaşlar :KK54: hepinize mutlu bi hafta sonu diliyorum çalışan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum :KK52:benim üzerimde bir tembellik bir uyuşukluk ki hiç sormayın :KK16:

Çok üzüldüm açıkcası bu kadarını beklemiyodum hakkınızda hayırlısı olsun oğlunuzun üzülmüyceği şekilde olsun herşey inşallah :KK52: derin dondurucu icinde çok teşekkür ederim :KK66: hotpoint aldım A+ ve net 235 lt 7 çekmeceli buzdolabı tipi bi modelini aldım netten. En uygun g.gidiyorda m.markt magazasında buldum 1199 tl ye bana ozel indirim ve kredi kartina hediye puanla yaklaşik olarak 1070 tl ye geldi :KK6: bakalım gelince daha net yorum ve tavsiyede bulunabilirim netten olumlu yorumlar okudum ve aldım hayırlısi bakalım :KK68:

Evet kesinlikle yüklü birikimlerde evde birikim riskli olur yillar önce yakut küpe ve yüzüğümü kücük bir altın kolyemi çaldırmıştım ki bunları taki olarak kullaniyordum birikim alanı evde tutmayı önermem :KK52: eve h.ici h sonu fiyat farki var hatta mesai dısında alım satımlar makas açilıyor ancak mesai icinde alırsanız gayet uygun olduğunu düsünüyorum :KK66: ja sevgili no_name_ no_name_ kadar bi pazarlık yapabilirseniz kuyumcuda çok uygun olur tabi :KK48:

canımsın, azıcık çaba ile neden olmasınnnn:KK49::KK49::KK49:

hiç sorma canım, ben de piştim mutfakta fırın başında :KK43: hepsi bitsin daha temizlik faslı var

hahahah, delisin yahu, fanteziye bak, külçe altını rendeleyip kullanmakkk:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea canımm evet şükür çok detaylı olmasa da mikrop kapmayalım diye haftalık bir temizlik yapıyorum :KK70: okuma işini akşama bırakmak çok iyi fikir serin serin ama benim kızım yüzünden 10 da pertim çıkıyor ve uyuyorum kendisi de 9 buçuk gibi uyuyor bana hiç vakit kalmıyor yani :işsiz:
elecda elecda senin de bebeğin küçük sayılır sana bir şey danışacağım dün parkta bir çocuk kızımı ittirdi tutmasam düşüyordu kızım ve baya ağladı. kızımı da şevkatle büyüten biriyim kimseye öyle zarar vermez doğal olarak karşılık vermedi. ama ağlaması ve bu tarz şeylere parkta maruz kalması canımı çok sıktı annesi de kızdı çocuğa filan kimseye bir şey demedim kızımı sakinleştirip oynatmaya devam ettim. bu gibi durumlarda ne yapıyorsun ne yapmalıyım sence? hani bunun daha kreşi var kızım hep böyle saldırgan çocukların hışmına maruz mu kalacak :KK43:

canım çok tatlısın yahu, mikrop kapmayacak kadar temizlik iyi fikirmiş :KK66:

inşallah hiç beklemediğin bi yerden para gelir ve alırsın altıncıklarını biran önce

serpiştirirdim valla:))
ay kıyamam ya..

patatesi.çiğden koydun dimi rende mi yaptın? tamam şeker haber verirsin merak ediyorum:)
çıkardım şimdi fırından çok güzel kabarmış, çiğden koydum, sadece patatesi rondodan geçirdim, ne rende kadar küçük oldu ne de küp küp kadar büyük..bakalım nasıl olmuş lezzeti

mmm eminim çok lezzetli olmuştur :KK9:
ufak bir parça tattım şimdi, evet lezzetli olmuş canım, tadı mücver ve patatesli gözleme kıvamında...yapımı kolay ve pratik olduğu için kesinlikle denenebilir, başarılı..patatesleri daha ufak bile yapsam olurmuş, çok az dişe geliyor...

ben yorumlardan okuyunca yağı 1 bardak değil yarım bardak, unu da 2 bardak değil 1.5 bardak koydum, yoğurdum sulu değildi, yarım bardak da su koydum canım, aklında olsun

X