Altın biriktirmeye başlıyoruzz

canımmm çok teşekkür ederim uzun uzun cevapladığın için, Allah razı olsun....

metacartin i 2 ay önce falan endokronoloji uzmanı yazmıştı..tüm testlerimi yaptırdım, insülin direnci ya da açlık tokluk şeker vs çıkmadı çok şükür, spor yapacağımı söyleyince öncesinde iç, yağ yakımını hızlandırır demişti, fakat kullanmadım o süreçte , yine konsantre olmadığım bi dönemdi..

spor beni tok tutuyor özellikle tempolu yürüyüş o halde aç karna yapabilirim, çünkü sabah erken saatte kahvaltı yapmayı sevmiyorum ama sporu erken yapmam gerekecek çünkü gündüz çok sıcak oluyor...

3-3.5 litre su mutlaka içiyorum zaten, susuz duramıyorum

keten tohumunu her gün 1 tatlı kaşığı çiğneyerek yiyorum öğütülmüş almıyorum, umarım faydası olur, ama gün içinde yiyordum... her gün 1 tablet omega 3 alıyorum...d vitamini ve b12 vitamin düzeylerimi üst sınıra yakın tutmaya çalışıyorum...

ürünleri light kullanıyorum, uzun zamandır pazar sabah kahvaltısı harici ekmek tüketmiyorum..makarna ve pirinci çıkarıyorum tabi hayatımdan bu süreçte...

dereotu ve maydanoz alacağım mutlaka... 18:00 den sonra hiç bir şey yemezdim bu ara düzenim bozuldu maalesef, hemen düzenime dönüyorum...

kefir ve süt ürününde sıkıntım var..her gün yoğurt ve peynir yerim ama kefir ve süt tüketmiyorum..diyetime ekleyeyim..

tekrar çoook teşekkür ederim:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Canım zaten çok iysin tebrikler :KK66: ayrıca rica ederim, ne demek :)

Bugün yine test günü,hazırlanıyorum gidip 44 TL bayilayim.Allahim inşallah sıfırlanmistir da bi daha yaptırmam gerekmez.kan vermekten gına geldi :KK43:

Tahlili naptın? Sonuç hemen çıkıyor mu canım?

Canım metacartin i ne için kullanmıştın daha önciçi

Ben çok ilaçcı bir dyt değilimdir. Eğer aşırı direnç varsa o zaman başvurulabilir.

Ama metacartin tıbbi bir ilaç, eğer kullanmak istersen L- carnitin kullanabilirsin.

Sporu aç karnına yapmanın bir zararı yok fakat seni daha fazla acıktırma gibi bir dezavantajı var. Spordan sonra çok acıkıp deli gibi yemek yemeyeceksen, yapabilirsin.

Sabahları 1 su bardağı maydanoz kaynatıp iç. Gün içinde de 1 lt suya, bamya çiçeği, mate yaprağı, tarçın, limon ve istediğin aroma verici herhangi bir bitki meyve katarak demleyip içebilirsin.

Günlük su tüketimin 3 - 3.5 lt yi bulsun.

Günlük ekmek tüketimin 2-3 ince dilimle sınırlansın.

Yemeklerindeki yağ, 1 yemek kaşığını geçmesin. ( 2 kişi olduğunuz için)

Bir de her akşam yatmadan 1-2 saat önce 4 kaşık yoğurda 1 yemek kaşığı öğütülmüş keten tohumu katarak yiyebilirsin. Son öğünün bu olsun.

Akşam yemeğini yatmadan 4-5 saat önce yemiş ol

Hergün mutlaka dere otu tüket sabah aç karnına

Sütün, yoğurdun peynirin yarım yağlı, lightKullanmak
Günlük 2-3 su bardağı süt ürünü tüket. ( süt,yoğurt, ayran, kefir)

Probiyotik takviyesi kullanabilirsin. Kefir ve keten tohumu tüketirsen, gerek kalmaz. Tüketmezsen kullanabilirsin. Kullanmak istersen özelden markasını yazarım
Ben emziriyorum bana tavsiyen var mı
Bide bendeki kafa hem herşeyden doyasıya yemek hem de kilo almamak

İyi geceler hanımlar :)

Bugün muhabbeti geçti ama biraz önce gözüme takıldı yine haber. Altın son iki ayın pikini yapmış. Altını olanların gözü aydın :) alacaklara da Allah yardım etsin.

Bu hafta 3 düğün oldu :S geçen cumartesi 1, bu cumartesi 2. Yani bir haftada 3 çeyrek çıktı benden.

Neyse, onlar da bana getirmişti ne yapalım :)

İyi geceler hanımlar :)

Bugün muhabbeti geçti ama biraz önce gözüme takıldı yine haber. Altın son iki ayın pikini yapmış. Altını olanların gözü aydın :) alacaklara da Allah yardım etsin.

Bu hafta 3 düğün oldu :S geçen cumartesi 1, bu cumartesi 2. Yani bir haftada 3 çeyrek çıktı benden.

Neyse, onlar da bana getirmişti ne yapalım :)
İyi geceler canım ayy ne güzel haber verdin sen öyle... Ne kadar oldu kuyumcuda acaba...
Düğününde altın aldıkların da iyi olmuş zamanında onlar da sana getirdiyse...

Screenshot_2017-08-10-00-23-37.png

günaydın canlarrrr, ne mutlu yeni bir güne gözlerimizi açtık, çok şükür Rabbime... çok güzel bir gün olsun inşallah hepimiz için,sağlıklı,huzurlu, mutlu ve de TASARRUFLUUUUU
:halay::halay::halay::KK3::KK3::KK3::KK3::KK49::KK49::KK49::KK49:

Canım zaten çok iysin tebrikler :KK66: ayrıca rica ederim, ne demek :)

Tahlili naptın? Sonuç hemen çıkıyor mu canım?

çok saol canım, bi de hayatıma sporu sokabilsem iyi olacak ama çook sıcak, kolumu kaldıramıyorum :KK43:

Ben emziriyorum bana tavsiyen var mı
Bide bendeki kafa hem herşeyden doyasıya yemek hem de kilo almamak

bol bol su iç canım, hem süt olur hem de kilo vermene yardımcı olur..

Altına yatırım yapan dostlarım gözünüz aydın mı desem Bilemedim.
Altın yükselmeye başlamış bile bu kadar çabuk olacağını sanmamıştım ama 6.hissim kuvvetlidir benim daha bugün demiştim mutlaka yükselecek diye :KK17:
ayyy daha alamam bu ara, azıcık daha yükselmeyeydi iyiydi..bu kuzey korenin hareketliliği sebep oluyor altının yükselişine sanırım...

günaydın :KK25:

karamelli_turta karamelli_turta altının yükselmesine sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. eldekiler için iyi de, yeni almak için kötü.
no_name_ no_name_ sıfırlanmış mı test sonucu nasıl?
msf2407 msf2407 allah yerini doldursun canım:)
herkese mutlu günler:)

canım günaydınnnn, sıfırlanmamış maalesef, düşmüş ama dün 119 çıktı.. muhteşem,iş bilir, büyük profesör ! doktoruma yazdım 4 gün sonra yine bakılsın sıfırlanana kadar devam edilecek sonra yine gelirsin dedi, oy ben neeedemmm, nerelere gidemmmm, bezdim yeminlen...(gitmeyeceğim artık ona zaten kesin kararlıyım)

yaaa canım jelibon istedi, hemi de ayıcıklılardan, turuncu portakallı olanlarındannnnnn, acummmm:kk77::kk77: :KK43:

ben kendimi ne yapsam, nerelerden atsam, nerelere kapatsam da şu çenemi tutmayı başarsam...yine bi ekşın hayatımda :KK12: geçen gün annemdeki teyzeler kuzenler toplaşmasında en büyük teyzemle sohbet ediyoruz, kendisi yeni ev aldı 4 ay falan oldu sanırım, çok özeniyor haklı olarak evine, en güzel eşyalar, mobilyalar falan özene bezene döşüyor şu an evini, annemin evinde de her yerde tablolar var, evi galeri gibi..teyzem dedi ki evime tablo istiyorum ama hiç almadığım için daha önce, bulup sizin gibi güzel tablolar alamıyorum, üzülüyorum vs diye konuşurken benim ağzımdan "ay sen üzülme ben sana alırım" çıktı..hatta "ev hediyem olsun" demiş bulundum...buraya kadar her şey güzel, lakin dün eşimle akşam test için çıktığımızda azıcık gezip bakayım dediğimde gördüm ki bu iş bana oldukça pahalıya patlayacak... şimdi kara kara düşünüyorum , bakalım nereye varacak bu iş :kızgın::kızgın::kızgın:o_Oo_Oo_O

az sonra gidip ödemeleri yapacağım...yavaş yavaş hazırlanıyorum bir yandan..09.30 gibi çıkarım evden..

Günaydın canlar ben altının yükselmesini istemeyenlerdenim :63: alıyorduk henüz bozdurma vakti değil ki uzun vadede elbet yükselir bize kısa vadede yükselmemişi lazım :dondurma:
Günaydın Canım altın işte öyle de böyle de mutlaka Yükselecek... Uzun vadeli birikim için aldıysan sorun yok bence altın bugün alıp 5 ay sonra satmak için alınmamalı... Ben en az 10 yıllık düşünüyorum aldıklarımı ve alacaklarımı...

Günaydın canlar ben altının yükselmesini istemeyenlerdenim :63: alıyorduk henüz bozdurma vakti değil ki uzun vadede elbet yükselir bize kısa vadede yükselmemişi lazım :dondurma:
günaydın canımmm, bozdurma zaten benim hiç bozdurma gibi bi düşüncem yok, asıl 2018 de fırlayacak altın, ufak ufak yukarı hareket başlamış oldu yılın son çeyreğinde..zaten öngörülerde o yöndeydi...

no_name_ no_name_ m günaydın topiğin neşe kaynağı :KK200:
ne güzel şeyler yazmışssın canım :dua: amin..
Sen ne ettin o tablo işini öyle alırsın da şöyle orta halli birşey illa bir sanatçı eseri olmasına gerek yok bence :KK45:
:KK200::KK200::KK200::KK200::confused::confused::confused::KK37::KK37::KK37:

canımsınnnnnn, sayenizde benim bu neşem, sizi görünce mutluluk doluyor içime :KK36::KK36:

ay sanatçı eseri kim, ben kimmmmm :confused::confused: beklentisi yağlı boya, şekilli falan güzel bir şey lakin benim dönüp dolaşıp alacağım bu fiyatlarla sanırım canvans tablo...

puzzle alıp yapayım diye bile düşündüm, puzzle bile 75 tl ve çerçevelemesi 70-100 tl arası, sen düşün artık derdimi...

X