Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canım bahçe sadece bana ait değil. 180 konutlu site

Bak bu da bahçe
Eki Görüntüle 2031330
günaydın canım. çok güzelmiş bahçe. evinize yakın kısma çaktırmadan dökün siz de:) bahçe katıydı dimi eviniz? ona göre dip köşeye, yani çocukların, diğer canlıların temas edemeyeceği yerlere serpin az bişey. karıncaların giriş yapabileceği yerleri tahmin ederek.

demek Montessori kreşleri var öyle mi? nasıl ayırt edecez ki bunları? biz bu metodu kullanıyoruz diyorlar mı?

Son düzenleme:
eşine çok duygulandım:/ hayat öyle bi sistem üzerine ki, asıl amacımızı kaybedip para kazanmaya odaklı yaşamak zorunda kalıyoruz. bunu yaparken de birçok şeyi kaçırıyoruz. en güzel yaşlarımızı çalışarak tüketiyoruz. sonra 70 yaşında emeklilik... o yaştan sonra napim emekliliği.. ama mecburuz:)
o komşunu da takdir ettim:)

Günaydın kızlar hayırlı sabahlar olsun
Ayıcıklı jeibon hayırlı olsun
Böyle böyle kendi ayakları üzerinde duruyor lar
Bu endişelerin hep boşuna
günaydın canım sağol. ben de okudum. herkesler nasıl okuyor dimi:) işte yine de amlı kalıyor insanın.
sen nasılsın

Gözünüz aydın

Günaydın canlar nasılsınız bakalım herkesin keyfi yerinde hepiniz afiyettesinizdir inşallah kızlar tüm msj ları okumaya çalıstım dünden beri ama tamamını bitiremedim atladıklarım varsa kusura bakmayın lütfen birde kendimde tel e karşı bi bağımlılık oluşmasından korkuyorum tel kullanımımı azaltıp eskisi gibi daha çok kitap dergi gazete okumaya çalışiyorum son zamanlarda. malum yaydığı radyasyon ve diğer zararlı etkileri hepimiz biliyoruz herkese mutlu huzurlu keyifli bol bereketli bir gün diliyorum hepinizin herşey gönlünce olsun

msf2407 canım bahçene bayıldım ne güzel yeşillikler içinde bol oksijenli bi havaya sahipsiniz çok şanslısınız ama karınca gibi yan etkileri var tabi bu güzel ortamın onlarla mücadelende başarılar diliyorum eşinin msj ına da ayrıca bayıldım çok ince düsünceliymiş bende çok duygulandım zaten yarimden de uzaktayım aylardir
@Diyet Canavari hoşgeldin canım yokluğun o kadar belli oluyo ki dün annenlerle ve diğer hanımlarla güzel keyofli vakit geçirdin inşallah tedavinde de rabbim yardımcın olsun sana güç kuvvet sabır versin maşallah çok pozitifsin zaten aynen psikolojini bozma sakın bu şekilde korumaya devam et canım güç yine kendi icimizde saklı
zelalke hoşgeldin canım aldığın kozmetikleri iyi günlerde kullan yol yorgunluğunu atlatabildun mi peki ben hala pert
ayiciklijelibom hayırlı olsun canım kardeşin için herşey gönlünce olsun inşallah sizede sabırlar diliyorum talım yarıca onceki msj larında semizotlu börek tarfini yazmışsın çok sağol canım ben benzer bi tarifi hazır yufkalarla gül böreği gibi denemek istiyorum canım bakalım bi ara

Bi arada günaydın sevgili ayiciklijelibom @nora201 zelalke buzmavileylak ve durkan ablacım ayrıca nora2010 banka promosyonunda hayırlı olsun canım birikimin bereketlensin iyi promosyon vermiş canım bankanız
buzmavileylak acele etme tatlım biliyorum sabırsızlanıyosun güzel haberi almak için ama acele ettiğinde de moralin psikolojin bozuluyo sonucu görmek için daha çok erken bircok gebelik testinde bu kadar erken bi sürede gebelik varsa bile görünmüyo ancak kan testiyle belli oluyor diye biliyorum kuzum kendine biraz daha süte tanı inşallah güzel haberleri alıcaksın bikac haftaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…